mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
sobota, 13 lipiec 2019 20:06

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 14.07.2019 – 21.07.2019 r.

Niedziela 14 lipca

7.30 + Henryk Cackowski i zm. z rodz. Cackowskich

9.00 (Ł) + Teresa i Henryk Kukawka

11.00 + Czesław Mielczarek (w dniu imienin)

18.00 + Gabriela, Alfons Ciesielscy i Dawid Ozimek oraz Jan Leśniewski

Poniedziałek 15 lipca

17.00 (Ł) + Iwona Dąbkowska w 7 r. śm.

18.00 + Irena Rosłaniec (w dniu przypadających urodzin)

Wtorek 16 lipca

17.00 (Ł) + Stefania i Jan Białoń

18.00 + Władysław i Łucja Bartoszyńscy

Środa 17 lipca

17.00 (Ł) O szczęśliwy przebieg operacji dla Pani Danuty

18.00 +Zbigniew Redzik

Czwartek 18 lipca

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. dla Henryka Stanisławskiego z okazji urodzin i imienin

Piątek 19 lipca

17.00(Ł) O Boże bł. i światło Ducha Świętego dla Kingi

18.00 + Michał w 25 r. śm., Pelagia Śliwińscy, Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

Sobota 20 lipca

14.00 ślub: Aleksandra i Błażej Lewandowscy

15.30 ślub: Magdalena Błądek i Marcin Wojnowski

17.00 + Wojciech Sadowski w 4 r. śm., Wojciech Lewandowski w 16 r. śm.

18.00 + Marcin Hening

Niedziela 21 lipca

7.30 + Elżbieta w 4 r. śm., Marianna Manikowska, Stanisław Kalata i zm. z rodziny

9.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Oli i Mietka

11.00 + Maria i Bogdan Karolewscy

18.00 + Jadwiga Osiak w 2 r. śm.

niedziela, 07 lipiec 2019 10:23

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 7.07.2019 – 14.07.2019 r.

Niedziela 7 lipca

7.30 + Grażyna, Ludwik Niejadlik i Paweł Talarek

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward

11.00 + Marianna i Władysław Pyrek, Janina i Bolesław Mędrkiewicz

18.00 + Jadwiga, Marian i Wiesław Ohl

Poniedziałek 8 lipca

17.00 (Ł) + Wanda Rusak

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Ireneusza i Mieczysławy Filipek

Wtorek 9 lipca

17.00 (Ł) + Antonina i Bolesław Dąbrowscy i Halina Oleksy i zm. z rodziny

18.00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza i Szymona oraz Aleksandry i Martyny

Środa 10 lipca

17.00 (Ł) O Boże bł. z okazji urodzin dla Przemka, Urszuli i Lucjany

18.00 +Regina i Marian Kulińscy

Czwartek 11 lipca

17.00 (Ł) + Zbigniew Redzik w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Helena Klucz w 1 r. śm.

Piątek 12 lipca

17.00(Ł) O zdrowie i Boże bł. na czas operacji

18.00 + Eugeniusz Wojda w 22 r. śm., Zbigniew i Danuta

Sobota 13 lipca

17.00 + Piotr Wasilewski w 14 r. śm. oraz rodzice Stanisław i Teodozja Dominiak

18.00 + Jadwiga Przybylak, Kazimierz Kręciszewski

Niedziela 14 lipca

7.30 + Henryk Cackowski i zm. z rodz. Cackowskich

9.00 (Ł) + Teresa i Henryk Kukawka

11.00 + Czesław Mielczarek (w dniu imienin)

18.00 + Gabriela, Alfons Ciesielscy i Dawid Ozimek

poniedziałek, 01 lipiec 2019 13:45

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 30.06.2019 – 7.07.2019 r.

Niedziela 30 czerwca

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak i Weronika, Bolesław, Gabriel Zygarscy

9.00 (Ł) W int. Koła Różańcowego zel. Pani Flak z prośbą o Boże bł. oraz życie wieczne dla zmarłych członkiń

11.00 + Stanisława Szczygielska

18.00 + Jan Leśniewski

Poniedziałek 1 lipca

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Janina Wysocka i Jan Buliński

Wtorek 2 lipca

17.00 (Ł) + Stanisława Pająk

18.00 + Stanisław Fijałkowski (int. od mieszkańców Koniczynki)

Środa 3 lipca

17.00 (Ł) Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Pawła z okazji imienin

18.00 Dziękczynna z okazji urodzin za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Bożę na dalsze lata

Czwartek 4 lipca

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Doroty

18.00 O Boże bł. dla członków Apostolatu Margaretki i objętych modlitwą księży

Piątek 5 lipca

17.00(Ł) + Roman i Stefania Zgleniccy

18.00 + Irena Rosłaniec (int. od Koła Różańcowego z Zakrzewka)

Sobota 6 lipca

17.00 + Genowefa Piątkowska i zm. z rodziny

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Niedziela 7 lipca

7.30 + Grażyna, Ludwik Niejadlik i Paweł Talarek

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward

11.00 + Marianna i Władysław Pyrek, Janina i Bolesław Mędrkiewicz

18.00 + Jadwiga, Marian i Wiesław Ohl

niedziela, 23 czerwiec 2019 19:14

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 23.06.2019 – 30.06.2019 r.

Niedziela 23 czerwca

7.30 + Jan, Emilia i zm. z rodziny Wantowskich

9.00 (Ł) Za Parafian

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Mateusz i Aleksander

12.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

18.00 + Zdzisław Mucharski, Edmund Czaplewski i zm. z rodziny

Poniedziałek 24 czerwca

17.00 (Ł) + Janina Kożuchowska

18.00 + Jan Leśniewski oraz zm. rodzice

Wtorek 25 czerwca

17.00 (Ł) + Teresa Łukomska-Krupa w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Jarosław Brzozowski w 1 r. śm.

Środa 26 czerwca

17.00 (Ł) + Maria i Roman Raganiewicz

18.00 + Cecylia Adamkiewicz w 2 r. śm.

Czwartek 27 czerwca

17.00 (Ł) + Władysława Rak (w dniu imienin)

18.00 + Stanisław Ziółkowski w 2 r. śm. oraz Teresa Ziółkowska i rodzice z obojga stron

Piątek 28 czerwca

17.00(Ł) O Boże bł. dla Piotra z okazji 70 urodzin i całej rodziny

18.00 + Jan Miszałkowski, Stanisław, rodzice z obojga stron

Sobota 29 czerwca

15.30 ślub: Paulina Kucal i Bartłomiej Parulski

17.00 + Piotr, Jan, Janina Wieczorkowscy (z ok. imienin)

18.00 + Władysława i Bronisław Karwaszewscy i Dawid Ozimek

Niedziela 30 czerwca

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak i Weronika, Bolesław, Gabriel Zygarscy

9.00 (Ł) W int. Koła Różańcowego zel. Pani Flak z prośbą o Boże bł. oraz życie wieczne dla zmarłych członkiń

11.00 + Stanisława Szczygielska

18.00 + Jan Leśniewski

niedziela, 16 czerwiec 2019 15:35

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 16.06.2019 – 23.06.2019 r.

Niedziela 16 czerwca

7.30 + Władysław i Łucja Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

9.00 (Ł) + Andrzej Kunicki oraz Piotr i Zbigniew

10.30 (Ł) + Marian i rodzice Helena i Józef Szporka

12.00 + Bolesław Nadstawny i zm. z rodziny Marianna i Jan Ziomek oraz Mieczysław i Sławomir

18.00 + Jan Zwoliński

Poniedziałek 17 czerwca

17.00 (Ł) + Roman Lewandowski w miesiąc od pogrzebu

18.00 O Boże bł. w 30 rocz. ślubu Grażyny i Dariusza

Wtorek 18 czerwca

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla państwa Komuda oraz Marka z okazji 60 urodzin

18.00 + Jan Leśniewski z okazji urodzin

Środa 19 czerwca

17.00 (Ł) + Marianna Pastusiak

18.00 + Apolonia, Stanisław, Andrzej, Zofia Bartoszyńscy, Wanda, Ludwik i zm. z rodziny Graczkowskich

Czwartek 20 czerwca – Boże Ciało

9.00 + Jan Becker, Jerzy Went i Kazimierz Kowalski i zm. dziadkowie z obojga stron

11.00 Za Parafian

15.30 ślub: Marta Szczepańska i Jarosław Sobik

18.00 + Jerzy, Leokadia i Jan Mucharscy

Piątek 21 czerwca

17.00(Ł) O Boże bł. dla Oliwiera z okazji 11 urodzin

18.00 + Jan Brodowski (z okazji imienin)

18.00 O Boże bł. z okazji 16 rocznicy święceń księdza Proboszcza Jarosława Ciechanowskiego

Sobota 22 czerwca

15.00 ślub: Agnieszka Gburczyk i Jacek Krawczyński

17.00 + Franciszek Mucha (z okazji przypadających urodzin)

18.00 + Teresa Górzkowska w 9 r. śm.

Niedziela 23 czerwca – odpust św. Jana Chrzciciela (kaplica)

7.30 + Jan, Emilia i zm. z rodziny Wantowskich

9.00 (Ł) Za Parafian

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Mateusza i Aleksandra

12.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

18.00 + Zdzisław Mucharski, Edmund Czaplewski i zm. z rodziny

Strona 1 z 35

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta (lipiec-sierpień):
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta (lipiec-sierpień):
9:00
dni powszednie:
17:00