mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
sobota, 08 sierpień 2020 19:00

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 9.08.2020– 16.08.2020 r.

Niedziela 9 sierpnia

7.30 + Maria i Jan Bucoń

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy, zm. rodzeństwo z obojga stron

11.00 + Katarzyna Bancerz w 6 r. śm., Stefan Bancerz i zm. z rodziny

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz i Wincenty Młodziankiewicz

Poniedziałek 10 sierpnia

17.00 (Ł) + Za Parafian

18.00 + Teresa Adamkiewicz w miesiąc od pogrzebu

Wtorek 11 sierpnia

17.00 (Ł)

18.00 +Barbara Foryś oraz Genowefa Szałkowska

Środa 12 sierpnia

17.00 (Ł) + Waldemar Koterski

18.00 + Klara Walter i zm. z rodziny

Czwartek 13 sierpnia

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Marcina z okazji 40 urodzin

18.00 + Mirosław Skworzec w 1 r. śm.

Piątek 14 sierpnia

15.30 + Andrzej Wiśniewski

17.00 (Ł) Ślub: Małgorzata Walter i Dawid Szostak

18.00 + Pelagia, Leon, Roman Majewscy

Sobota 15 sierpnia – Wniebowzięcie NMP

7.30 + Ryszard Orzeł

9.00 (Ł) Genowefa w 8 r. śm., Zygmunt w 20 r. śm., Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy

11.00 W int. Rolników naszej Parafii

18.00 + Stanisława w 24 r. śm. oraz zm. z rodziny Jasiaków, Dzików, Pocheć

Niedziela 16 sierpnia

7.30 + Władysław, Łucja Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Piotra i Kamilii w rocznicę ślubu z prośbą o dalszą opiekę Bożą

11.00 + zm. rodziców i rodzeństwo Redzik i Bauk

18.00 + Ludwik Niejadlik w rocznicę śmierci

niedziela, 02 sierpień 2020 09:24

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 2.08.2020– 9.08.2020 r.

Niedziela 2 sierpnia

7.30 Za Parafian

9.00 (Ł) + Wojciech Lewandowski oraz Wojciech i Grzegorz Sadowscy

11.00 + Józef i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy, Salomea i Władysław Kaczmarczyk

Poniedziałek 3 sierpnia

17.00 (Ł) + za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Jan Grabowski (w dniu przypadających 80 urodzin)

Wtorek 4 sierpnia

17.00 (Ł) + Janina Kożuchowska

18.00 + Roman Malinowski w miesiąc od pogrzebu

Środa 5 sierpnia

17.00 (Ł) + Jan Chechłowski (z okazji urodzin)

18.00 + Benedykt Trawnik, Mariola Łodygowska i zm. rodzice oraz rodzeństwo z obojga stron

Czwartek 6 sierpnia

17.00 (Ł) + Marianna i Paweł Aszyk

18.00 + Józef, Wanda, Benicjusz, Joanna Kramscy oraz zm. z rodziny Kramskich, Chmurzyńskich i Kossakowskich

Piątek 7 sierpnia

17.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

18.00 + Helena Głasek w 41 r. śm. oraz zm. z rodziny Głasek i Rozalia Głasek

Sobota 8 sierpnia

13.30 (Ł) ślub: Damian Hubert i Marta Malanowska

15.30( Ł) ślub: Dajana Olszewska i Paweł Tomaszewski

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Antoniego Matuszewskiego z okazji 1 r. urodzin

18.00 O zdrowie i Boże bł. w rodzinie

Niedziela 9 sierpnia

7.30 + Maria i Jan Bucoń

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy, zm. rodzeństwo z obojga stron

11.00 + Katarzyna Bancerz w 6 r. śm., Stefan Bancerz i zm. z rodziny

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz i Wincenty Młodziankiewicz

niedziela, 26 lipiec 2020 08:28

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 26.07.2020– 2.08.2020 r.

Niedziela 26 lipca

7.30 + Maria i Krystyna Stanisławskie i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz w 13 r. śm.

11.00 + Genowefa w 2 r. śm., Marianna i Jan Czyszek

18.00 + Krzysztof Janeczko

Poniedziałek 27 lipca

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł w 3 r. śm.

18.00 + Damazy Gabryszak w rocz. śm.

Wtorek 28 lipca

17.00 (Ł)

18.00

Środa 29 lipca

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimierz Kręciszewski w 10 r. śm.

Czwartek 30 lipca

17.00 (Ł)

18.00 + Wanda Pszuk w 9 r. śm.

Piątek 31 lipca

17.00 (Ł) + Helena i Jan Lewandowscy

18.00 + Zenon Fonk, zm. z rodziny Fonk, Anna i Władysław Goławscy oraz Roman i Piotr Wyczyńscy

Sobota 1 sierpnia

15.30( Ł) ślub: Michał Niewiadomy i Sandra Grabowska

17.00 (Ł) + Teresa w 10 r. śm. i Leszek Golińscy oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18.00 + Wanda Mucha

Niedziela 2 sierpnia

7.30 Za Parafian

9.00 (Ł) + Wojciech Lewandowski oraz Wojciech i Grzegorz Sadowscy

11.00 + Józef i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy, Salomea i Władysław Kaczmarczyk

niedziela, 19 lipiec 2020 09:36

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 19.07.2020– 26.07.2020 r.

Niedziela 19 lipca

7.30 + Anna i Stanisław Martynowscy i Marian

9.00 (Ł) + Czesław Mielczarek ( z okazji imienin) oraz rodzice Jan i Franciszka Mielczarek

11.00 + Michał w 27 r. śm. i Pelagia Śliwińscy, Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Maria i Bohdan Karolewscy

Poniedziałek 20 lipca

17.00 (Ł) Z prośbą o zdrowie dla Natalii

18.00 + Marcin Hening

Wtorek 21 lipca

17.00 (Ł) + Marianna i Aleksander Błażejczyk i zm. z rodziny

18.00 + Joanna Parzyszek (int. od sąsiadów z Łysomic)

Środa 22 lipca

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże bł. dla Edwina Jeziorskiego z okazji 70 urodzin

Czwartek 23 lipca

17.00 (Ł) + O Boże bł. dla księdza Proboszcza w dniu urodzin

18.00 + Katarzyna Czop w 3 r. śm.

Piątek 24 lipca

17.00 (Ł) + Andrzej Rak w 26 r. śm.

18.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Krystyny Kuban (86 lat) oraz Kazimierza Popaskiewicza (89 lat)

Sobota 25 lipca

17.00 (Ł) + Krzysztof Zuchniak

18.00 + Zofia i Stefan Dębscy

Niedziela 26 lipca

7.30 + Maria i Krystyna Stanisławskie

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz w 13 r. śm.

11.00 + Genowefa w 2 r. śm., Marianna i Jan Czyszek

18.00 + Krzysztof Janeczko

sobota, 11 lipiec 2020 19:49

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 12.07.2020– 19.07.2020 r.

Niedziela 12 lipca

7.30 + Elżbieta w 5 r. śm., Marianna Macikowska oraz Zuzanna i Stanisław Kalata

9.00 (Ł) + Ewelina Bartkowska oraz Teresa i Kazimierz

11.00 + Grażyna i Ludwik Niejadlik i Paweł Talarek oraz o Boże bł. dla Barbary Niejadlik z okazji 80-tych urodzin

18.00 + Barbara, Edward Parzyszek, Janusz i Jerzy Parzyszek

Poniedziałek 13 lipca

17.00 (Ł) + Aniela, Władysław i Franciszek Chmielewscy

18.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

Wtorek 14 lipca

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Agaty Rumińskiej w dniu urodzin

18.00 + Józefa i Józef Chmielak

Środa 15 lipca

17.00 (Ł) + Kazimiera i Jan Stańko, Iwona Dąbkowska

18.00 + Irena Rosłaniec

Czwartek 16 lipca

17.00 (Ł) + Teresa Adamkiewicz

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Piątek 17 lipca

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna za powołanie zakonne siostry Heleny o Boże bł. i opiekę Matki Bożej

Sobota 18 lipca

17.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena i Kazimiera Prusińscy, Józef, Marianna, Stanisław Gałkowscy

18.00 + Krzysztof Janeczko

Niedziela 19 lipca

7.30 + Anna i Stanisław Martynowscy i Marian

9.00 (Ł) + Czesław Mielczarek ( z okazji imienin) oraz rodzice Jan i Franciszka Mielczarek

11.00 + Michał w 27 r. śm. i Pelagia Śliwińscy, Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Maria i Bohdan Karolewscy

Strona 1 z 46

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00
dni powszednie:
17:00