mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 13 kwiecień 2019 19:43

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 14.04.2019 – 21.04.2019 r.

Niedziela 14 kwietnia – Niedziela Palmowa

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

7.30 + Tadeusz Czajka

9.00 (Ł) + zm. z rodziny Kunickich, Anna i Konstanty oraz Danuta i Urszula

10.30 (Ł) + Bernadeta Jankowska z okazji imienin oraz zm. z rodziny

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 30 rocznicy ślubu Państwa Piotra i Barbary Opałka

18.00 + Jan i Władysława Adamkiewicz

Poniedziałek 15 kwietnia

17.00 (Ł) W 40 rocznicę ślubu Barbary i Adama Jagłowskich z prośbą o Boże bł.

18.00 O Boże bł. z okazji 40 r. ślubu dla Wiesławy i Józefa Kuban

Wtorek 16 kwietnia

17.00 (Ł) + Adam Skrzypczak

18.00 + Władysław i Łucja Bartoszyńscy

Środa 17 kwietnia

17.00 (Ł) + Irena Rosłaniec w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Krzysztof Czaplewski i zm. z rodziny

Czwartek 18 kwietnia – Wielki Czwartek

18.00 + Franciszek Wantowski (int. od rodziny Grzankowskich)

18.00 W intencji Parafian

Piątek 19 kwietnia – Wielki Piątek

19.00 – Liturgia Wielkiego Piątku

Sobota 20 kwietnia – Wielka Sobota

22.00 – Wigilia Paschalna – Msza w int. Parafian

Niedziela 21 kwietnia – Zmartwychwstanie Pańskie

7.30 O Boże bł. dla Sandry w 18 r. urodzin

9.00 (Ł) Dziękczynna z okazji urodzin Stefanii

10.30 (Ł) + Klara, Alojzy, Jan i Andrzej Lewandowscy

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Martyny z okazji 18-tych urodzin

18.00 +Franciszek Wantowski

sobota, 06 kwiecień 2019 20:39

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 7.04.2019 – 14.04.2019 r.

Niedziela 7 kwietnia

7.30 + Marianna i Aleksander Błażejczyk i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Rozalia Krusińska

10.30 (Ł) o Boże bł. dla Zuzanny z ok. urodzin

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Henryk Ostałowski w 8 r. śm., zm. rodzeństwo i rodzice z obojga stron

Poniedziałek 8 kwietnia

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Marty i Łukasza

18.00 + Zofia Dębska

Wtorek 9 kwietnia

17.00 (Ł) + Andrzej Wiśniewski (int. od Koła Różańcowego)

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Grażyny z okazji 50 urodzin

Środa 10 kwietnia

17.00 (Ł) + Irena, Alojzy Szotowicz, Zdzisław oraz Józef

18.00 + Marta Noske w 1 r. śm.

Czwartek 11 kwietnia

17.00 (Ł) + Janiana Wysocka w miesiąc od pogrzebu

18.00 + zm. rodzice Lisewscy i Malinowscy

Piątek 12 kwietnia

17.00 (Ł) + Helena, Aleksander Dromowicz

18.00 + Ludwik, Marianna, Czesław, Aleksandra, Stefan, Katarzyna i Helena Bancerz

Sobota 13 kwietnia

17.00 (Ł) + Kazimierz Sochacki w 3 r. śm.

18.00 + Pelagia, Leon i Roman Majewscy

Niedziela 14 kwietnia - Niedziela Palmowa

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

7.30 + Tadeusz Czajka

9.00 (Ł) + zm. z rodziny Kunickich, Anna i Konstanty oraz Danuta i Urszula

10.30 (Ł) + Bernadeta Jankowska z okazji imienin oraz zm. z rodziny

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 30 rocznicy ślubu Państwa Piotra i Barbary Opałka

18.00 + Jan i Władysława Adamkiewicz

niedziela, 31 marzec 2019 10:59

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 31.03.2019 – 7.04.2019 r.

Niedziela 31 marca

7.30 + Jan i Walentyna Gollus

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

10.30 (Ł) + Zenobiusz Mroczek w 1 r. śm.

12.00 + Lucyna Grząśko w 6 r. śm. i zm. Genowefa, Jan, Mieczysław i Józef

18.00 + O Boże bł. w 1 r. urodzin Aleksandr

Poniedziałek 1 kwietnia

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Stanisław Pokwicki

Wtorek 2 kwietnia

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Zofia Dębska w miesiąc od pogrzebu

Środa 3 kwietnia

17.00 (Ł) + Adam Skrzypczak w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Franciszek Wantowski w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 4 kwietnia

17.00 (Ł) + Henryk Szubiński w 35 r. śm., Edmund, Maria i Kazimierz Kowalscy oraz zm. z rodz. Szubińskich i Kowalskich

18.00 + Helena Zwolińska w miesiąc od pogrzebu

Piątek 5 kwietnia

17.00 (Ł) + Wiesław Sobol

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski i opiekę Bożą nad rodziną Wantowskich

Sobota 6 kwietnia

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz i zm. z rodziny Wolframów

Niedziela 7 kwietnia

7.30 + Marianna i Aleksander Błażejczyk i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Rozalia Krusińska

10.30 (Ł) o Boże bł. dla Zuzanny z ok. urodzin

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Henryk Ostałowski w 8 r. śm., zm. rodzeństwo i rodzice z obojga stron

sobota, 23 marzec 2019 21:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 24.03.2019 – 31.03.2019 r.

Niedziela 24 marca

7.30 + Gertruda Lenczewska

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

10.30 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

12.00 + Jolanta Wełpa

18.00 + Jadwiga i Michał Kaczkowscy

Poniedziałek 25 marca

17.00 (Ł) + Jan Katra

18.00 + Maria Szczepańska (gr.)

Wtorek 26 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Jan Tołpa

Środa 27 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Anna i Józef Tołkanowicz i rodzice z obojga stron

Czwartek 28 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Jan Opiłowski i zm. z rodziny Opiłowskich oraz Bancerz

Piątek 29 marca

17.00 (Ł) + Maria Wilkońska i zm. z rodziny

18.00 + Maria Szczepańska (gr.)

Sobota 30 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Barbara, Edward Parzyszek oraz zm. z rodziny Parzyszek

Niedziela 31 marca

7.30 + Jan i Walentyna Gollus

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

10.30 (Ł) + Zenobiusz Mroczek w 1 r. śm.

12.00 + Lucyna Grząśko w 6 r. śm. i zm. Genowefa, Jan, Mieczysław i Józef

18.00 + O Boże bł. w 1 r. urodzin Aleksandr

poniedziałek, 18 marzec 2019 15:25

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 17.03.2019 – 24.03.2019 r.

Niedziela 17 marca

7.30 + Patryk, Anna Sikora, Zofia i Edward Banasiak, Maria i Bolesław Sikora

9.00 (Ł) + Edward i Małgorzata Muszyńscy i zm. rodzice z obojga stron

10.30 (Ł) + Edmund Brzeziński w 6 r. śm., Ryszard Lewandowski w 8 r. śm.

12.00 + Józefa, Jan Kubiczak i Stanisław Wysocki

12.00 + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Czesław Piątkowski

Poniedziałek 18 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Franciszek Osicki

Wtorek 19 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Elżbieta, Stanisław, Franciszek Biskup

Środa 20 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Stanisław Pokwicki w 1 miesiąc od pogrzebu

Czwartek 21 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Izydor Konklewski (w dniu przypadających urodzin) oraz Stanisława Konklewska

Piątek 22 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 O Boże bł. z okazji 40 urodzin Łukasza Błaszkiewicza

Sobota 23 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Mieczysław Malinowski i rodzice z obojga stron

Niedziela 24 marca

7.30 + Gertruda Lenczewska

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

10.30 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

12.00 + Jolanta Wełpa

18.00 + Jadwiga i Michał Kaczkowscy

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00