mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
niedziela, 30 wrzesień 2018 09:49

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 30.09 – 7.10.2018 r.

Niedziela 30 września

7.30 + Wacława Rosłaniec

9.00 (Ł) Dziękczynno-zawierzeniowa w 21 rocznicę ślubu Bożeny i Tomasza

10.30 (Ł) + Marianna Manikowska w 3 r. śm. i Elżbieta Manikowska oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Marian w 1 r. śm. i Danuta Wiśniewscy

Poniedziałek 1 października

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. w rodzinie Kuban

Wtorek 2 października

17.00(Ł)

18.00 + Klara i Jan Walter oraz Ewa, Genowefa i Adam Kowalscy

Środa 3 października

17.00 (Ł)

18.00

Czwartek 4 października

17.00 (Ł)

18.00 + Franciszek, Aniela i Władysław Milewscy

Piątek 5 października

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Agnieszka i Ignacy Brodowscy

Sobota 6 października

16.00 ślub: Aleksandra Opiłowska i Dominik Kurczewski

17.00 (Ł) W intencji członkiń Żywego Różańca zelatorki Małgorzaty Ciećwierz oraz życie wieczne dla zmarłych członkiń

18.00 + Emilia, Jan, Kazimierz i Wojciech Wantowscy

Niedziela 7 października

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Jan Wilkoński

10.30 (Ł) + Czesława i Jan Rosłaniec

12.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Jadwiga i Roman Korol

niedziela, 23 wrzesień 2018 15:40

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 23.09 – 30.09.2018 r.

Niedziela 23 września

7.30 + Marianna Manikowska w 3 r. śm. oraz Elżbieta Manikowska

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz

10.30 (Ł) + Apolonia Redzik w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Irena, Kazimierz Sławkowscy

18.00 + Gertruda Lenczewska

Poniedziałek 24 września

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. dla księży posługujących w naszej Parafii

Wtorek 25 września

17.00(Ł)

18.00 + Jan Brodowski

Środa 26 września

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna z okazji 20 r. ślubu Tomasza i Doroty z prośbą o Boże bł.

Czwartek 27 września

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimiera i Jerzy Mucha

Piątek 28 września

17.00 (Ł)

18.00 + Apolonia Redzik

Sobota 29 września

17.00 (Ł)

18.00 W 1 rocznicę urodzin wnuka Michała z prośbą o Boże bł. dla niego, jego rodziców, Paulinę i Mateusza oraz rodziny Maciejewskich

Niedziela 30 września

7.30 + Wacława Rosłaniec

9.00 (Ł) Dziękczynno-zawierzeniowa w 21 rocznicę ślubu Bożeny i Tomasza

10.30 (Ł) + Marianna Manikowska w 3 r. śm. i Elżbieta Manikowska oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Marian w 1 r. śm. i Danuta Wiśniewscy

sobota, 15 wrzesień 2018 19:21

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 16.09 – 23.09.2018 r.

Niedziela 16 września

. 7.30 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

9.00 (Ł) + Weronika Zysnarska i zm. z rodziny Zysnarskich i Stanek

10.30 (Ł) + Grzegorz, Jan, Czesław i Jan Wiśniewscy, Genowefa i Zygmunt Olszewscy

12.00 + Rodzice Rumińscy i Wiśniewscy oraz zm. z rodziny, Paulina Wrzesińska

18.00 + Jerzy Kuban, Konrad Kuban, Jerzy i Łucja Wiśniewscy

Poniedziałek 17 września

17.00 (Ł) + Marianna i Paweł Aszyk

18.00 + Anna, Józef i Maciej Tołkanowicz

Wtorek 18 września

17.00(Ł) + Marian Parzyszek

18.00 + Franciszek i Anna Stanisławscy

Środa 19 września

17.00 (Ł) + Zofia w 1 r. śm. i Stanisław Jaroszewski

18.00 + Alfred Wolter w 10 r. śm.

Czwartek 20 września

17.00 (Ł)

18.00 + rodzice Andrzej i Anna Bąk oraz dziadkowie z obojga stron i zm. z rodziny

Piątek 21 września

17.00 (Ł)

18.00 + Genowefa w 1 r. śm. i Czesław i Mieczysław Jaworscy oraz Alojzy i Leokadia Jankowscy, zm. z rodziny

Sobota 22 września

15.30 ślub: Artur Laskowski i Angelika Górzkowska

17.00 (Ł)

18.00 + Marianna i Mieczysław Mucha, Janina i Piotr Owczarczyk oraz zm. z rodziny

Niedziela 23 września

7.30 + Marianna Manikowska w 3 r. śm. oraz Elżbieta Manikowska

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz

10.30 (Ł) + Apolonia Redzik w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Irena, Kazimierz Sławkowscy

18.00 + Gertruda Lenczewska

niedziela, 09 wrzesień 2018 21:13

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 9.09 – 16.09.2018 r.

Niedziela 9 września

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy i Bartłomiej Baranowski

10.30 (Ł) + Andrzej Bonifacy Rozwadowski w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Józefa, Jan, Marianna, Feliks Kubiczak oraz Stanisław Wysocki

18.00 + Jerzy Majewski w 20 r. śm.

Poniedziałek 10 września

17.00 (Ł)

18.00 + Róża Kosińska

Wtorek 11 września

17.00(Ł) + Lucyna Zarzyka w 11 r. śm.

18.00 + Jerzy i Konrad Kuban

Środa 12 września

17.00 (Ł)

18.00 + Władysław i Marianna Pyrek oraz Bolesław i Janina Mędrkiewicz

Czwartek 13 września

17.00 (Ł)

18.00 + Zofia Brzezińska

Piątek 14 września

17.00 (Ł)

18.00 + Leon, Roman Majewscy i Pelagia

Sobota 15 września

17.00 (Ł) + Stefania Stańczewska w 2 r. śm. oraz zm. z rodziny

18.00 + Aleksandra i Józef Nadstawni, Leon, Krystyna, Henryk

Niedziela 16 września

7.30 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

9.00 (Ł) + Weronika Zysnarska i zm. z rodziny Zysnarskich i Stanek

10.30 (Ł) + Grzegorz, Jan, Czesław i Jan Wiśniewscy, Genowefa i Zygmunt Olszewscy

12.00 + Rodzice Rumińscy i Wiśniewscy oraz zm. z rodziny, Paulina Wrzesińska

18.00 + Jerzy Kuban, Konrad Kuban, Jerzy i Łucja Wiśniewscy

niedziela, 02 wrzesień 2018 11:05

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 2.09 – 9.09.2018 r.

Niedziela 2 września

7.30 + zm. rodziców Wiśniewskich i Rumińskich oraz zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Stefan i Krzysztof Zuchniak

10.30 (Ł) W intencji Zoili z okazji urodzin

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Andrzej, Eugeniusz i Marianna Czyszek i zm. z rodziny

Poniedziałek 3 września

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Zoili z okazji urodzin i całej rodziny

18.00 + Teresa i Kazimierz Leśniewscy oraz Dawid Ozimek

Wtorek 4 września

17.00(Ł)

18.00 + Helena Bancerz w 21 r. śm. i Czesław Bancerz w 15 r. śm.

Środa 5 września

17.00 (Ł)

18.00 + Genowefa Czyszek

Czwartek 6 września

17.00 (Ł)

18.00 + Jerzy Adamkiewicz

Piątek 7 września

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. z okazji 80 urodzin dla Zofii Parzyszek

Sobota 8 września

17.00 (Ł) + Genowefa, Franciszek, Bożena Mucha i Jadwiga Osiak

18.00 + Marianna i Piotr Parzyszek

Niedziela 9 września

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy i Bartłomiej Baranowski

10.30 (Ł) + Andrzej Bonifacy Rozwadowski w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Józefa, Jan, Marianna, Feliks Kubiczak oraz Stanisław Wysocki

18.00 + Jerzy Majewski w 20 r. śm.

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00