mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 30 lipiec 2016 20:39

Intencje Mszalne 31.07.2016 r.

Intencje mszalne 31.07 – 7.08.2016 r.

Niedziela 31 lipca

8.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy

10.00 (Ł) + Wojciech Sadowski w 1 rocz. śm. i Wojciech Lewandowski w 13 r. śm.

11.30 + Ignacy Paliwoda w dniu urodzin i imienin, Heronim Ryś i Anna Dembińska

17.00 + Helena i Ludwik Bartoszyńscy oraz zm. Rodzice i Rodzeństwo

Poniedziałek 1 sierpnia

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 + Wanda Mucha w rocz. urodzin oraz Leon Mucha

Wtorek 2 sierpnia

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Wiesławy Saganowskiej

18.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy i Salomea i Władysław Kaczmarczyk

Środa 3 sierpnia

17.00 (Ł) + Janina Paziewska i Antoni Paziewski

18.00 + Benedykt Trawnik w 8 r. śm. i Mariola oraz zm. Rodziców i Rodzeństwo z rodziny Cieloch i Trawnik

Czwartek 4 sierpnia

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 + Andrzej Dalke

Piątek 5 sierpnia

7.15 (Ł) + Marianna w 3 r. śm. i Paweł Aszyk

18.00 + Wojciech i Kazimierz Wantowscy

Sobota 6 sierpnia

17.00 (Ł) + Wacława i Kazimierz Błażejczyk

18.00 + Józef i Wanda oraz Joanna Kramscy

Niedziela 7 sierpnia

8.00 + Jadwiga i Alfons Jaworscy, Maria i Stanisław Lewandowscy

10.00 (Ł) + Henryka Bauk i Halina Wita oraz zm. z rodziny Bauk i Cieczko

11.30 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

17.00 + Janina Kożuchowska

niedziela, 24 lipiec 2016 13:09

Intencje Mszalne 24.07.2016 r.

Intencje mszalne 24.07 – 31.07.2016 r.

Niedziela 24 lipca

8.00 + Maria w 10 r. śm., Krystyna, Anna i Franciszek Stanisławscy

10.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz w 9 r. śm.

11.30 + Maria i Bohdan Karolewscy oraz o bł. Boże w Rodzinie

17.00 + Wojciech Lewandowski

Poniedziałek 25 lipca

7.15 (Ł) +Andrzej Rak w 22 rocz. śm.

18.00 + Anna, Józef, Zdzisław, Maciej Tołkanowicz

Wtorek 26 lipca

7.15 (Ł) + Wiesław Olszewski ( od zakładu pogrzebowego Marcin Ziółkowski ze Steklinka)

18.00 + Jan i Walentyna Golus

Środa 27 lipca

17.00 (Ł) + Bartłomiej Baranowski (int. od sąsiadów)

18.00 + Franciszek Osicki

Czwartek 28 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla rodziny Zojli i Denisa Dembek

18.00 + Andrzej, Apolonia, Stanisław Bartoszyńscy, Ludwik i Wanda Graczkowscy

Piątek 29 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla rodziny Wiesławy i Andrzeja Trawińskich

18.00 + Kazimierz Kręciszewski w 6 rocz. śmierci

Sobota 30 lipca

17.00 (Ł) + W 6 rocz. śmierci Teresa i Leszek Golińscy, Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

18.00 W 15 rocznicę ślubu Anity i Damiana oraz 4 r. ślubu Mariusza i Marleny z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej

Niedziela 31 lipca

8.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy

10.00 (Ł) + Wojciech Sadowski w 1 rocz. śm. i Wojciech Lewandowski w 13 r. śm.

11.30 + Ignacy Paliwoda w dniu urodzin i imienin, Heronim Ryś i Anna Dembińska

17.00 + Helena i Ludwik Bartoszyńscy oraz zm. Rodzice i Rodzeństwo

sobota, 16 lipiec 2016 19:39

Intencje Mszalne 17.07.2016 r.

Niedziela 17 lipca

8.00 + Leon, Roman oraz zmarli z rodziny Majewskich

10.00 (Ł) + Elżbieta Manikowska w 1 r. śm. i Marianna w 83 r. urodzin oraz Stanisław Kalata w 8 r. śm. i zmarli z Rodziny.

11.30 + Marianna, Aleksander i zm. z Rodziny Błażejczyk

17.00 + Rodzice Anastazja i Feliks Kwiatkowscy, Regina i Jan Cackowscy oraz zmarli z Rodziny

Poniedziałek 18 lipca

7.15 (Ł) O zdrowie i Boże bł. dla Lucyny Abramowicz

18.00 + Henryk i Piotr Dębowscy

Wtorek 19 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Urszuli z okazji urodzin z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie

18.00 + Michał w 23 r. śm. Pelagia Śliwińscy, Genowefa i Zygmunt Olszewscy oraz Agnieszka i Jan Romanowscy

Środa 20 lipca

17.00 (Ł) O zdrowie i Boże bł. dla Koła Różańcowego zelatorki Muszyńskiej

18.00 + Marcin Henig

Czwartek 21 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Marleny i Jarosława Maciejewskich

18.00 + Kazimierz Sochacki w 3 mies. po śmierci oraz Helena i Ryszard Sochacki

Piątek 22 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Anety i Jacka Obermueller

18.00 + Krystyna i Stanisław Gałkowscy w rocznicę śmierci oraz zmarli z Rodziny

Sobota 23 lipca

17.00 (Ł) W 10 rocznicę sakramentu małżeństwa Aleksandry i Mieczysława z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00 + Czesław Mielczarek, rodzice Franciszka i Jan oraz zmarłe rodzeństwo

Niedziela 24 lipca

8.00 + Maria w 10 r. śm., Krystyna, Anna i Franciszek Stanisławscy

10.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz w 9 r. śm.

11.30 + Maria i Bohdan Karolewscy oraz o bł. Boże w Rodzinie

17.00 + Wojciech Lewandowski

niedziela, 10 lipiec 2016 05:53

Intencje Mszalne 10.07.2016 r.

Intencje mszalne 10.07 – 17.07.2016 r.

Niedziela 10 lipca

8.00 + Marianna i Władysław Pyrek oraz Janina i Bolesław Mędrkiewicz

10.00 (Ł) + Henryk Jaskot i Rodzice z obojga stron

11.30 + Henryk Cackowski w 8 rocz. śm. oraz zm. z Rodziny Cackowskich i Boniek

17.00 O Boże bł. dla Lucjany Talkowskiej z okazji urodzin

Poniedziałek 11 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla rodziny Bogdana i Marzeny Walter

18.00 + Iwan Fiesjenko

Wtorek 12 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Ryszarda i Elżbiety Cackowskich

18.00 + Alfons Ciesielski

Środa 13 lipca

17.00 (Ł) + Piotr Wasilewski w 11 r. śm.

18.00 + Jadwiga Przybylak w rocz. urodzin

Czwartek 14 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Dalętka

18.00 + Józef i Józefa Chmielak w 8 r śm.

Piątek 15 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Elżbiety i Kazimierza Opiłowskich

18.00 + Eugeniusz Wojda w 20 r. śm. oraz Zbigniew i Danuta Wojda

Sobota 16 lipca

17.00 (Ł) + Małgorzata Muszyńska i Edward Muszyński

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Niedziela 17 lipca

8.00 + Leon, Roman oraz zmarli z rodziny Majewskich

10.00 (Ł) + Elżbieta Manikowska w 1 r. śm. i Marianna w 83 r. urodzin oraz Stanisław Kalata w 8 r. śm. i zmarli        z Rodziny.

11.30 + Marianna, Aleksander i zm. z Rodziny Błażejczyk

17.00 + Rodzice Anastazja i Feliks Kwiatkowscy, Regina i Jan Cackowscy oraz zmarli z Rodziny

sobota, 02 lipiec 2016 20:10

Intencje Mszalne 03.07.2016 r.

Intencje mszalne 03.07 – 10.07.2016 r.

Niedziela 3 lipca

8.00 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

10.00 (Ł) + Genowefa Piątkowska w 15 r. śm. oraz zm. z rodziny

11.30 + Eugeniusz Wojda w 20 r. śm. Zbigniew i Danuta Wojda

17.00 + Ludwik Niejadlik, Grażyna, Paweł Talarek

Poniedziałek 4 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Teresy i Zygmunta Gałkowskich oraz całej Rodziny

18.00 + Anastazja Lech (int. od zakładu pogrzebowego SOTOR)

Wtorek 5 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Aleksandry i Radosława Sojak

18.00 + rodziców Halina i Wincenty Młodziankiewicz oraz Kazimiera i Edmund Jeziorscy ( int. od Marii i Jerzego)

Środa 6 lipca

17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski w 1 miesiąc od śmierci

18.00 + Wojciech i Kazimierz Wantowscy

Czwartek 7 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Rodziny Krystyny i Macieja Zarzyka

18.00 O Boże bł. i opiekę MB dla księży, ofiarodawców i pracujących dla naszej wspólnoty parafialnej

Piątek 8 lipca

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Natalii Jaskot

18.00 O Boże bł. dla Krystyny Kuban i Kazimierza Popaszkiewicza z okazji urodzin

Sobota 9 lipca

17.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena i Kazimiera Prusińscy i Stanisław, Marianna oraz Józef Gałkowscy

18.00 O Boże bł. z okazji 18 urodzin Magdaleny

Niedziela 10 lipca

8.00 + Marianna i Władysław Pyrek oraz Janina i Bolesław Mędrkiewicz

10.00 (Ł) + Henryk Jaskot i Rodzice z obojga stron

11.30 + Henryk Cackowski w 8 rocz. śm. oraz zm. z Rodziny Cackowskich i Boniek

17.00 O Boże bł. dla Lucjany Talkowskiej z okazji urodzin

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00