mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 09 marzec 2019 21:39

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 10.03.2019 – 17.03.2019 r.

Niedziela 10 marca

7.30 + Katarzyna i Franciszek Górzkowscy i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

10.30 (Ł) + Helena, Tadeusz Majewscy

12.00 + Bogumiła i Andrzej Ohl

18.00 + Cecylia w 9 r. śm. i zm. z rodziny Cackowskich i Boniek

Poniedziałek 11 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Helena i Józef Szporka i brat Marian

Wtorek 12 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Beaty Pszuk

Środa 13 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Maria i Krystyna Stanisławskie, Apolonia i Władysław Polak

Czwartek 14 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Zbigniew Stefanowicz i rodzice Składanowscy

Piątek 15 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Krzysztof Kołodziejczak w 2 r. śm. i zm. z rodziny Kołodziejczak i Redmerskich

Sobota 16 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Władysław i Łucja Bartoszyńscy

Niedziela 17 marca

7.30 + Patryk, Anna Sikora, Zofia i Edward Banasiak, Maria i Bolesław Sikora

9.00 (Ł) + Edward i Małgorzata Muszyńscy i zm. rodzice z obojga stron

10.30 (Ł) + Edmund Brzeziński w 6 r. śm., Ryszard Lewandowski w 8 r. śm.

12.00 + Józefa, Jan Kubiczak i Stanisław Wysocki

12.00 + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Czesław Piątkowski

poniedziałek, 04 marzec 2019 22:09

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 3.03.2019 – 10.03.2019 r.

Niedziela 3 marca

7.30 + Danuta i Marian Wiśniewscy

9.00 (Ł) + Irena i Kazimierz Sławkowscy

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 4 r. śm.

12.00 + Kazimierz Kręciszewski, Jadwiga Przybylak

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Poniedziałek 4 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (Msza gregoriańska)

18.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy i zm. z rodziny oraz Franciszek Wantowski

Wtorek 5 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Józef Chmielak w 25 r. śm., Józefa Chmielak

Środa 6 marca – Środa Popielcowa

9.00 + Hanna Parzyszek w 1 r. śm.

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Jan Leśniewski w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 7 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 O Boże bł. dla dzieci

Piątek 8 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 O Boże bł. dla Agaty, Dominiki, Marty oraz całej rodziny Kalinowskich

Sobota 9 marca

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

18.00 + Helena Klucz, Urszula i Wojciech Majewicz

Niedziela 10 marca

7.30 + Katarzyna i Franciszek Górzkowscy i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (gr.)

10.30 (Ł) + Helena, Tadeusz Majewscy

12.00 + Bogumiła i Andrzej Ohl

18.00 + Cecylia w 9 r. śm. i zm. z rodziny Cackowskich i Boniek

niedziela, 24 luty 2019 06:10

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – Niedziela 24.02.2019 r.

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
  2. W środę na godz. 18.30 po wieczornej Mszy św., do plebani zapraszamy na emisję filmu pt. „Zakazany Bóg”.
  3. W piątek z racji I Piątku miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w Łysomicach od godz. 16.00, a w Papowie Toruńskim od godz. 17.00. W tym czasie zespół Gaudium Vitae poprowadzi wieczór uwielbienia.
  4. W piątek po Mszy świętej zapraszamy młodzież wspólnotową na spotkanie w domu parafialnym.
  5. W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z posługą od godz. 8.00.
  6. W sobotę zapraszamy narzeczonych na czwarte spotkanie przygotowujące do sakramentu małżeństwa.
  7. Wczoraj nasi ministranci na rozgrywkach w piłce nożnej halowej w Chełmży w czasie pierwszego etapu dekanalnego zdobyli trzecie miejsce.
  8. Za tydzień w niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00 i spotkanie formacyjne.
  9. Dziękuję za ofiary złożone w ramach kolekty w ubiegłym tygodniu w niedzielę zebraliśmy 2732 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom indywidualnym Państwu Frelik i Pani Asi W. z Łysomic. za ofiary z przeznaczeniem na prowadzone prace remontowe w kościele i kaplicy.
  10. W ubiegłym tygodniu na cele dobroczynne w naszej parafii zebraliśmy 1629,80 zł.
  11. Zapowiedzi Przedślubne

            Paweł Michał Łydziński zam. Papowo Toruńskie i Joanna Teresa Barylska zam. Wielkie Radowiska

            Mariusz Błaszak zam. Toruń i Justyna Muszyńska zam. Papowo Toruńskie

            Zapowiedź I

          Jeśli komukolwiek znane są przeszkody kanoniczne istniejące pomiędzy narzeczonymi do zawarcia tego małżeństwa, zobowiązany jest o tym osobiście        poinformować Proboszcza.

       12. Zachęcamy do nabycia i czytania nowego numeru tygodnika Niedziela.

       13.W tym tygodniu na wieczny odpoczynek odeszli: Stanisław Pokwicki, Zofia Dębska, Franciszek Wantowski, Adam Skrzypczak (pogrzeb we wtorek           26.02.2019 r. o godz. 11.00).

niedziela, 24 luty 2019 06:09

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 24.02.2019 – 3.03.2019 r.

Niedziela 24 lutego

7.30 + Gertruda Lenczewska

9.00 (Ł) + Piotr Kunicki, Andrzej i Zbigniew Kuniccy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Heleny z okazji 11 urodzin

12.00 O Boże bł. dla Michała Gorczyca

18.00 + Czesława, Eugeniusz Kaniak i rodzice z obojga stron

Poniedziałek 25 lutego

17.00 (Ł) Dziękczynna w 75 r. urodzin P. Teresy z prośbą o Boże bł. i zdrowie

18.00 O Boże bł. dla Emilii Ptaszyńskiej w dniu 10 urodzin oraz Marceliny Ptaszyńskiej

Wtorek 26 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Dębska

18.00 + Jerzy Jankowski w 5 r. śm.

Środa 27 lutego

17.00 (Ł) + Franciszek Wantowski (Int. od zakładu pogrzebowego)

18.00 + Roman Wyczyński

Czwartek 28 lutego

17.00 (Ł)

18.00 +Ludwika, Konstanty Kotkiewicz

Piątek 1 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Klara i Jan Walter

Sobota 2 marca

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski i zdrowie w rodzinie

Niedziela 3 marca

7.30 + Danuta i Marian Wiśniewscy

9.00 (Ł) + Irena i Kazimierz Sławkowscy

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 4 r. śm.

12.00 + Kazimierz Kręciszewski, Jadwiga Przybylak

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

niedziela, 17 luty 2019 21:37

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 17.02.2019 – 24.02.2019 r.

Niedziela 17 lutego

7.30 + Barbara Rumińska w 1 r. śm. oraz Kazimierz Rumiński

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz oraz Leszek i Adam Szczygielscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Oli Buczek w dniu urodzin

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz w 40 r. śm. zm. z rodziny oraz Zbigniew Błaszkiewicz w 1 r. śm.

18.00 + Stefan Suhak w 4 r. śm.

Poniedziałek 18 lutego

17.00 (Ł)

18.00 + Pelagia Majewska w 1 r. śm., Roman i Leon Majewscy

Wtorek 19 lutego

17.00 (Ł)

18.00 + Jerzy Jankowski w 5 r. śm.

Środa 20 lutego

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 40 rocznicy ślubu

Czwartek 21 lutego

17.00 (Ł)

18.00 + Roman Wyczyński i zm. z rodziny

Piątek 22 lutego

17.00 (Ł) + Zygmunt, Regina, Patrycja Nowińscy w 27 r. śm.

18.00 + Jerzy Ciecierski w 15 r. śm.

Sobota 23 lutego

17.00 (Ł) O szczęśliwą operację dla Henryka

18.00 + Eugeniusz Paziewski, Danuta Kosobucka w 4 r. śm.

Niedziela 24 lutego

7.30 + Gertruda Lenczewska

9.00 (Ł) + Piotr Kunicki, Andrzej i Zbigniew Kuniccy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Heleny z okazji 11 urodzin

12.00 O Boże bł. dla Michała Gorczyca

18.00 + Czesława, Eugeniusz Kaniak i rodzice z obojga stron

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00