mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 24 marzec 2018 19:45

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 25.03 – 1.04.2018 r.

Niedziela 25 marca – Niedziela Palmowa

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Jóżwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Jan Katra i zm. z rodziny

9.00 (Ł) O Boże bł. z okazji 87 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Heleny Kruszewskiej

10.30 (Ł) + Jan Tołpa

12.00 + Aleksander, Władysława, Antoni, Marian Moskal

18.00 + Józef i Józefa Chmielak

Poniedziałek 26 marca

7.15(Ł) + Cecylia i Włodzimierz Racławscy i zm. rodzice Gęckowscy

18.00 + Anna i Józef Tołkanowicz oraz rodzice z obojga stron

Wtorek 27 marca

7.15(Ł)

18.00 + Jan Opiłowski w rocznicę śmierci

Środa 28 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Barbara Rumińska (int. od mieszkańców Koniczynki)

Czwartek 29 marca – Wielki Czwartek

18.00 + Damazy Gabryszak, Rafał Powierski, Władysława, Gerwazy, Mieczysław i Jan Malinowscy oraz Andrzej Gruszczyński

18.00 Za Parafian

Piątek 30 marca – Wielki Piątek

19.00 Liturgia Wielkiego Piątku

Sobota 31 marca – Wielka Sobota

22.00 Liturgia Wigilii Paschalnej

Niedziela 1 kwietnia – Zmartwychwstanie Pańskie

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Danuta i Zdzisław Załuscy i Kazimierz Miotk

12.00 + Henryk Ostałowski w 7 r. śm

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy oraz Grzegorz i Jan Wiśniewscy

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

sobota, 17 marzec 2018 20:28

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 18.03 – 25.03.2018 r.

Niedziela 18 marca

7.30 + rodzice Bukalscy i Cichalewscy oraz Henryk i Piotr

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Heleny z okazji 10 urodzin oraz o Boże bł. dla rodziny Załuskich

12.00 + Zygmunt, Bolesława, Jerzy Majewscy, Hieronim, Irena, Tadeusz Wiśniewscy

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

Poniedziałek 19 marca

7.15(Ł)

18.00 + Józefa, Jan Kubiczak oraz Stanisław Wysocki

Wtorek 20 marca

7.15(Ł)

18.00 + Elżbieta, Stanisław i Franciszek Biskup

Środa 21 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Pelagia Majewska w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 22 marca

7.15(Ł)

18.00 +Franciszek Osicki

Piątek 23 marca

7.15 (Ł)

18.00 + Danuta w 4 r. śm., Marian Wiśniewscy

Sobota 24 marca

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Cecylia Cackowska w 8 r. śm. i zm. z rodziny Cackowskich

Niedziela 25 marca – Niedziela Palmowa

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Jóżwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Jan Katra i zm. z rodziny

10.30 (Ł) + Jan Tołpa

12.00 + Aleksander, Władysława, Antoni, Marian Moskal

18.00 + Józef i Józefa Chmielak

sobota, 10 marzec 2018 22:15

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 11.03 – 18.03.2018 r.

Niedziela 11 marca

7.30 + Krystyna i Maria Stanisławskie

9.00 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska

10.30 (Ł) + Helena i Tadeusz Majewscy

12.00 + Krzysztof Kołodziejczak oraz zm. z rodziny Kołodziejczak i Redmerskich

18.00 + Edmund Brzeziński w 5 r. śm. i Ryszard Lewandowski w 7 r. śm.

Poniedziałek 12 marca – Rekolekcje

17.00 (Ł)

18.00 + Zbigniew Stefanowicz

18.00 + Józefa i Paweł Porzuc

Wtorek 13 marca – Rekolekcje

17.00 (Ł)

18.00 + Adam Kończalski w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Pelagia Majewska (int. od Koła Różańcowego zelatorki Wantowskiej)

Środa 14 marca – Rekolekcje

17.00 (Ł) + Barbara Rumińska w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Apolonia, Władysław i Wiesław Polak

18.00 + Pelagia Majewska (int. od sąsiadów)

Czwartek 15 marca

7.15(Ł)

18.00 +Teresa Pokwicka w miesiąc od pogrzebu

Piątek 16 marca

7.15 (Ł) W 18 urodziny Macieja Dalętka z prośbą o Boże bł.

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Sobota 17 marca

17.00 (Ł) + Czesław Piątkowski

18.00 + Edward Banasiak w 51 r. śm. oraz Zofia Banasiak, Maria i Bolesław, Anna i Patryk Sikora oraz Zbigniew Paradziński

Niedziela 18 marca

7.30 + rodzice Bukalscy i Cichalewscy oraz Henryk i Piotr

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Heleny z okazji 10 urodzin oraz o Boże bł. dla rodziny Załuskich

12.00 + Zygmunt, Bolesława, Jerzy Majewscy, Hieronim, Irena, Tadeusz Wiśniewscy

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

sobota, 03 marzec 2018 20:17

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 4.03 – 11.03.2018 r.

Niedziela 4 marca

7.30 + Kazimierz Kręciszewski

9.00 (Ł) + Kazimierz Sławkowski i Irena Sławkowska

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 3 r. śm. oraz rodzice z obojga stron

12.00 W 50 rocznicę ślubu Wandy i Jana Świszcz

18.00 + Danuta Wiśniewska

Poniedziałek 5 marca

7.15 (Ł) + Kazimierz Cimoch i zm. z rodziny

18.00 + Wiktoria Borowczyk

Wtorek 6 marca

7.15 (Ł)+ Janina Ferensowicz

18.00 + Piotr i Helena Solarczyk i zm. z rodziny

Środa 7 marca

17.00 (Ł) O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Anny

18.00 + Wiktoria Borowczyk-Kilan w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 8 marca

7.15(Ł) O zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny Filipek

18.00 + Krystyna Jagielska w miesiąc od pogrzebu

Piątek 9 marca

7.15 (Ł)

18.00 + Klara i Jan Walter

Sobota 10 marca

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę w rodzinie

18.00 + Jan Miszałkowski (od syna Piotra)

Niedziela 11 marca

7.30 + Krystyna i Maria Stanisławskie

9.00 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska

10.30 (Ł) + Helena i Tadeusz Majewscy

12.00 + Krzysztof Kołodziejczak oraz zm. z rodziny Kołodziejczak i Redmerskich

18.00 + Edmund Brzeziński w 5 r. śm. i Ryszard Lewandowski w 7 r. śm.

sobota, 24 luty 2018 19:43

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 25.02 – 4.03.2018 r.

Niedziela 25 lutego

7.30 + Katarzyna, Franciszek, Tadeusz Górzkowscy, Marianna i Elżbieta Manikowskie

9.00 (Ł) + Wacław Błażejczyk oraz zm rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Hanny Demskiej w 70 r. urodzin oraz zm. śp. Jana Demskiego

12.00 + Hieronima, Jan, Mirosław Ryś

18.00 + Danuta Popielarska

Poniedziałek 26 lutego

7.15 (Ł) + Adam Kończalski

18.00 + Bogumiła Ohl w 1 r śm. i Andrzej Ohl

Wtorek 27 lutego

7.15 (Ł)+ Tadeusz Talkowski, Stanisław Telus

18.00 + Ludwika i Konstanty Kotkiewicz

Środa 28 lutego

17.00 (Ł) + Jadwiga Głuszkiewicz w 35 r. śm.

18.00 + Jan Miszałkowski w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 1 marca

7.15(Ł)

18.00 + Piotr, Jerzy Bertholtz w miesiąc od pogrzebu

Piątek 2 marca

7.15 (Ł) +

18.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy i rodzice z obojga stron

Sobota 3 marca

17.00 (Ł) + Eugeniusz Paziewski w 3 r. śm. i Danuta Kosobudzka

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Niedziela 4 marca

7.30 + Kazimierz Kręciszewski

9.00 (Ł) + Kazimierz Sławkowski i Irena Sławkowska

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 3 r. śm. oraz rodzice z obojga stron

12.00 W 50 rocznicę ślubu Wandy i Jana Świszcz

18.00 + Danuta Wiśniewska

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
środy i soboty:
17:00
poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki:
7:15