mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 19 maj 2018 21:01

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 20.05 – 27.05.2018 r.

Niedziela 20 maja

7.30 + Anna i Franciszek Stanisławscy

9.00 (Ł) + Urszula Stańczewska w 2 r. śm.

10.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

12.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

18.00 + Kazimiera i Edmund Jeziorscy

Poniedziałek 21 maja

7.15 (Ł) O zdrowie i Boże bł. dla Jana Brodowskiego

17.00 + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

Wtorek 22 maja

7.15(Ł) O Boże bł. i opiekę na czas podróżowania oraz szczęśliwy powrót

18.00 + Jadwiga Osiak

Środa 23 maja

17.00 (Ł) + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

18.00 + Aleksandra i Józef Nadstawni oraz Leon, Krystyna i Henryk

Czwartek 24 maja

7.15 (Ł) + Władysław Rak w 11 rocznicę śmierci

18.00 + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

Piątek 25 maja

7.15 (Ł)

18.00 +Grzegorz Dehmel

Sobota 26 maja

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

Niedziela 27 maja

7.30 + Gertruda Lenczewska (int. od Koła Różańcowego zelatorki Wantowskiej)

9.00 (Ł) + Józef i Agnieszka, Antoni, Wiktoria oraz zm. z rodziny Wyrzykowskich

10.30 ( Ł) + Jadwiga Osiak

12.00 + Czesław Mielczarek w dniu urodzin

18.00 + Marianna Kufel w 34 r. śm. i zm. z rodziny

sobota, 12 maj 2018 20:30

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 13.05 – 20.05.2018 r.

Niedziela 13 maja

7.30 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Maciej Litwińczuk i Krzysztof Kruk

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Artura z okazji 10 urodzin

12.00 + Genowefa, Władysław, Jan i Benedykt Kondej

18.00 + Kazimierz Bauk i zm. z rodziny

Poniedziałek 14 maja

7.15 (Ł) + Marta Noske w miesiąc od pogrzebu

18.00 Dziękczynna z okazji 1 urodzin Alicji oraz Boże bł. w rodzinie

Wtorek 15 maja

7.15(Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Środa 16 maja

17.00 (Ł) + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

18.00 + Władysław i Marianna Pyrek oraz Bolesław i Janina Mędrkiewicz

Czwartek 17 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Leszek Malak

Piątek 18 maja

7.15 (Ł)

18.00 +Anna, Konrad, Henryk Orłowscy, Ludwika Jabłońska, Barbara Ślusarczyk

Sobota 19 maja

17.00 (Ł) Z okazji 18-tych urodzin Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00 + Stefan Dembski

Niedziela 20 maja – Zesłanie Ducha Świętego

7.30 + Anna i Franciszek Stanisławscy

9.00 (Ł)

10.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

12.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

18.00 + Kazimiera i Edmund Jeziorscy

sobota, 05 maj 2018 21:19

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 6.05 – 13.05.2018 r.

Niedziela 6 maja

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Helena i Franciszek Niejadlik

10.30 (Ł) + Aleksander, Stanisław Górzkowscy, Janina i Jan Kozłowscy

12.00 + Jan i Urszula Strzałkowscy

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

Poniedziałek 7 maja

7.15 (Ł) + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek oraz Barbara Prządka

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla małżonków Beaty i Wojciecha i ich dzieci

Wtorek 8 maja

7.15(Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy i rodzice z obojga stron

Środa 9 maja

17.00 (Ł) + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

18.00 + Czesława i Eugeniusz Kaniak i rodziców z obojga stron

Czwartek 10 maja

7.15 (Ł) +

18.00 + Józefa i Zygmunt Kołaczyńscy

Piątek 11 maja

7.15 (Ł)

18.00 +Zenobiusz Mroczek i Elżbieta

Sobota 12 maja

17.00 (Ł) + Barbara Sosnowska w 1 r. śm.

18.00 + Czesław Gabrychowicz w 20 r. śm. oraz Patryk i Anna Sikora

Niedziela 13 maja – Wniebowstąpienie Pańskie

7.30 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Maciej Litwińczuk i Krzysztof Kruk

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Artura z okazji 10 urodzin

12.00 + Genowefa, Władysław, Jan i Benedykt Kondej

18.00 + Kazimierz Bauk i zm. z rodziny

sobota, 28 kwiecień 2018 18:40

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 29.04 – 6.05.2018 r.

Niedziela 29 kwietnia

7.30 O Boże bł. dla Jakuba z okazji urodzin oraz całej rodziny

9.00 (Ł) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla rodziny

10.30 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

12.00 + Bogdan Pietrzykowski oraz Teresa, Krystyna i rodzice z obojga stron

18.00 + Feliks i Janina Stasiorowscy oraz Janina i Mieczysław Zając

Poniedziałek 30 kwietnia

7.15 (Ł)

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Wtorek 1 maja

7.15(Ł)

18.00 + Krystyna i zm. z rodziny Nadstawnych

Środa 2 maja

17.00 (Ł) + Henryk Szubiński, Edmund, Maria i Kazimierz Kowalscy oraz zm. z rodziny Szubińskich i Kowalskich

18.00 + Emilia i Jan Werescy

Czwartek 3 maja – Matki Bożej Królowej Polski

7.30 + Katarzyna i Stefan Bancerz

9.00 (Ł) + Zenobiusz, Antini Mroczek

10.30 (Ł) + Lidia Szmit w 3 r. śm.

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz i zm. z rodziny

18.00 + Łucja Wiśniewska w 1 r. śm., Jerzy Wiśniewski

Piątek 4 maja

7.15 (Ł)O Boże bł. i światło Ducha Świętego dla maturzystów

18.00 + Tadeusz Brzozowski i rodzice z obojga stron oraz Dariusz Murawski

Sobota 5 maja

17.00 (Ł) + Irena Sławkowska

18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Koła różańcowego zelatorki Wantowskiej

Niedziela 6 maja

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Helena i Franciszek Niejadlik

10.30 (Ł) + Aleksander, Stanisław Górzkowscy, Janina i Jan Kozłowscy

12.00 + Jan i Urszula Strzałkowscy

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

sobota, 21 kwiecień 2018 20:37

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 22.04 – 29.04.2018 r.

Niedziela 22 kwietnia

7.30 + Genowefa, Zdzisław i Kazimierz Mucharscy, Irena, Krzysztof, Edmund Czaplewscy

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji 5 urodzin dla Natalii

12.00 + Jerzy Majewski, zm. rodzice z obojga stron

18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. z okazji imienin Marka oraz zdrowie dla niego i całej rodziny

Poniedziałek 23 kwietnia

7.15 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Wojciech i Kazimierz Wantowscy i Jan Sadowski oraz Czesław Górecki

Wtorek 24 kwietnia

7.15(Ł) W 20 r. ślubu Teresy i Andrzeja Prusińskich z prośbą o Boże bł. w rodzinie

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Środa 25 kwietnia

17.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00+ Pelagia Majewska

Czwartek 26 kwietnia

7.15 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Franciszek Osicki

Piątek 27 kwietnia

7.15 (Ł) O Boże bł. dla Beaty i Przemka w rocznicę ślubu

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Sobota 28 kwietnia

17.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Ireneusz Lis w 11 r. śm. oraz Julian, Janina, Wanda i Jan

Niedziela 29 kwietnia

7.30 O Boże bł. dla Jakuba z okazji urodzin oraz całej rodziny

9.00 (Ł) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla rodziny

10.30 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

12.00 + Bogdan Pietrzykowski oraz Teresa, Krystyna i rodzice z obojga stron

18.00 + Feliks i Janina Stasiorowscy oraz Janina i Mieczysław Zając

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00