mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
niedziela, 10 czerwiec 2018 11:35

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 10.06 – 17.06.2018 r.

Niedziela 10 czerwca

7.30 + Jerzy, Jan, Leokadia Mucharscy

9.00 (Ł) + Andrzej, Piotr, Zbigniew Kuniccy

10.30 ( Ł) + Marian Szporka oraz Helena i Józef Szporka

12.00 + Anna, Stanisław Martynowscy i Maria Pilarska

18.00 W intencji wspólnoty Domowego Kościoła

Poniedziałek 11 czerwca

7.15 (Ł) Dziękczynno – zwierzeniowa w 70 rocznicę urodzin Pani Zofii

18.00 O zdrowie dla Heleny z prośbą o Boże błogosławieństwo

Wtorek 12 czerwca

7.15(Ł) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wiktorii

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej oraz św. Antoniego dla mieszkańców Koniczynki

Środa 13 czerwca

17.00 (Ł) + Krystyna Białkowska w 2 miesiąc od pogrzebu oraz Stefan Klugiewicz w 4 r. śm.

18.00 + Bogdan i Helena Mucharscy i Jan Mucharski

Czwartek 14 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Stanisław Czajkowski w 21 r. śm. oraz Maria

Piątek 15 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Leon, Roman Majewscy i Pelagia

Sobota 16 czerwca

17.00 (Ł) W 35 r. ślubu Marka i Kazimiery Komuda z prośbą o Boże bł. dla nich i rodziny

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Niedziela 17 czerwca

7.30 O Boże bł. w 22 rocznicę ślubu Justyny i Tomasza

9.00 (Ł) W intencji Koła różańcowego zelatorki Marii Szczepańskiej za żywych i zmarłych członków

10.30 ( Ł) + Stefan Rybitwa z okazji dnia ojca

12.00 + Ryszard Orzeł

18.00 + Jan Zwoliński

sobota, 02 czerwiec 2018 18:50

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 3.06 – 10.06.2018 r.

Niedziela 3 czerwca

7.30 + Teresa i Lucjan Leśniewscy oraz Andrzej Stodolski

9.00 (Ł) + Teresa i Henryk Kukawka

10.30 ( Ł) + Leszek Goliński w 6 r. śm. , Teresa Golińska oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Bronisław Sumara

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Wiktoria Borowczyk-Kilan

Poniedziałek 4 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Maria i Mieczysław Michalak

Wtorek 5 czerwca

7.15(Ł) + Jan Stawicki

18.00 + Andrzej Dalke w 2 r. śm.

Środa 6 czerwca

17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski w 2 r. śm.

18.00 + Wojciech w 11 r. śm. i Kazimierz Wantowscy

Czwartek 7 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Franciszka, Antoni i Wiesław Grzankowscy

Piątek 8 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Katarzyna Czop w 1 r. śm.

Sobota 9 czerwca

14.00 + z rodziny Adamkiewiczów

17.00 (Ł)

18.00 + Józef Ciecierski w 28 r. śm.

Niedziela 10 czerwca

7.30 + Jerzy, Jan, Leokadia Mucharscy

9.00 (Ł) + Andrzej, Piotr, Zbigniew Kuniccy

10.30 ( Ł) + Marian Szporka oraz Helena i Józef Szporka

12.00 + Anna, Stanisław Martynowscy i Maria Pilarska

18.00 W intencji wspólnoty Domowego Kościoła

sobota, 26 maj 2018 21:51

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 27.05 – 3.06.2018 r.

Niedziela 27 maja

7.30 + Gertruda Lenczewska (int. od Koła Różańcowego zelatorki Wantowskiej)

9.00 (Ł) + Józef i Agnieszka, Antoni, Wiktoria oraz zm. z rodziny Wyrzykowskich

10.30 ( Ł) + Jadwiga Osiak

12.00 + Czesław Mielczarek w dniu urodzin

18.00 + Marianna Kufel w 34 r. śm. i zm. z rodziny

Poniedziałek 28 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

18.00 W 35 rocznicę ślubu Piotra i Marioli Czajkowskich

Wtorek 29 maja

7.15(Ł)

18.00 + Marianna, Eugeniusz i Andrzej Czyszek oraz zm. z rodziny

Środa 30 maja

17.00 (Ł)

18.00 + Walentyna i Jan Gollus

Czwartek 31 maja

9.00 + Gertruda Lenczewska

11.00 (Koniczynka) + Jerzy i Łucja Wiśniewscy

18.00 + Grzegorz, Jan, Czesława, Jan Wiśniewscy i Zygmunt, Genowefa i Wiesław Olszewscy

Piątek 1 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Aniela Milewska oraz Władysław i Franciszek Milewscy

Sobota 2 czerwca

17.00 (Ł) + Leszek Chojnacki w 5 r. śm.

18.00 + Antonina i Jan, Maria Bąk oraz Dariusz Krupa w 1 r. śm. oraz dziękczynna za otrzymane łaski i szczęśliwą operację

Niedziela 3 czerwca

7.30 + Teresa i Lucjan Leśniewscy oraz Andrzej Stodolski

9.00 (Ł) + Teresa i Henryk Kukawka

10.30 ( Ł) + Leszek Goliński w 6 r. śm. , Teresa Golińska oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Bronisław Sumara

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Wiktoria Borowczyk-Kilan

sobota, 19 maj 2018 21:01

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 20.05 – 27.05.2018 r.

Niedziela 20 maja

7.30 + Anna i Franciszek Stanisławscy

9.00 (Ł) + Urszula Stańczewska w 2 r. śm.

10.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

12.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

18.00 + Kazimiera i Edmund Jeziorscy

Poniedziałek 21 maja

7.15 (Ł) O zdrowie i Boże bł. dla Jana Brodowskiego

17.00 + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

Wtorek 22 maja

7.15(Ł) O Boże bł. i opiekę na czas podróżowania oraz szczęśliwy powrót

18.00 + Jadwiga Osiak

Środa 23 maja

17.00 (Ł) + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

18.00 + Aleksandra i Józef Nadstawni oraz Leon, Krystyna i Henryk

Czwartek 24 maja

7.15 (Ł) + Władysław Rak w 11 rocznicę śmierci

18.00 + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

Piątek 25 maja

7.15 (Ł)

18.00 +Grzegorz Dehmel

Sobota 26 maja

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

Niedziela 27 maja

7.30 + Gertruda Lenczewska (int. od Koła Różańcowego zelatorki Wantowskiej)

9.00 (Ł) + Józef i Agnieszka, Antoni, Wiktoria oraz zm. z rodziny Wyrzykowskich

10.30 ( Ł) + Jadwiga Osiak

12.00 + Czesław Mielczarek w dniu urodzin

18.00 + Marianna Kufel w 34 r. śm. i zm. z rodziny

sobota, 12 maj 2018 20:30

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 13.05 – 20.05.2018 r.

Niedziela 13 maja

7.30 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Maciej Litwińczuk i Krzysztof Kruk

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Artura z okazji 10 urodzin

12.00 + Genowefa, Władysław, Jan i Benedykt Kondej

18.00 + Kazimierz Bauk i zm. z rodziny

Poniedziałek 14 maja

7.15 (Ł) + Marta Noske w miesiąc od pogrzebu

18.00 Dziękczynna z okazji 1 urodzin Alicji oraz Boże bł. w rodzinie

Wtorek 15 maja

7.15(Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Środa 16 maja

17.00 (Ł) + Zenobiusz i Elżbieta Mroczek

18.00 + Władysław i Marianna Pyrek oraz Bolesław i Janina Mędrkiewicz

Czwartek 17 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Leszek Malak

Piątek 18 maja

7.15 (Ł)

18.00 +Anna, Konrad, Henryk Orłowscy, Ludwika Jabłońska, Barbara Ślusarczyk

Sobota 19 maja

17.00 (Ł) Z okazji 18-tych urodzin Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00 + Stefan Dembski

Niedziela 20 maja – Zesłanie Ducha Świętego

7.30 + Anna i Franciszek Stanisławscy

9.00 (Ł)

10.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

12.00 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej

18.00 + Kazimiera i Edmund Jeziorscy

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00