mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 14 kwiecień 2018 20:49

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 15.04 – 22.04.2018 r.

Niedziela 15 kwietnia

7.30 + Krystyna Jachimczak (gr.)

9.00 (Ł) Dziękczynna z okazji urodzin Stefanii z prośbą o Boże bł.

10.30 (Ł) + Bernadeta Jankowska

12.00 + Stanisław Drzewucki w 1 r. śm.

18.00 + Leon, Roman oraz Pelagia Majewscy

Poniedziałek 16 kwietnia

7.15 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Wtorek 17 kwietnia

7.15(Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Jan i Władysława Adamkiewicz

Środa 18 kwietnia

17.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Gabriela i Alfons Ciesielscy oraz Dawid Ozimek

Czwartek 19 kwietnia

7.15 (Ł) + Marta Noske (intencja od mieszkańców z ul. Sadowej 9)

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Piątek 20 kwietnia

7.15 (Ł) + Marta Noske (intencja od Róży Różańcowej p. Muszyńskiej)

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Sobota 21 kwietnia

17.00 (Ł) O zdrowie i Boże bł. w rodzinie Gajewskich

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Jerzy i Konrad Kuban oraz Jerzy i Łucja Wiśniewscy

Niedziela 22 kwietnia

7.30 + Genowefa, Zdzisław i Kazimierz Mucharscy, Irena, Krzysztof, Edmund Czaplewscy

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji 5 urodzin dla Natalii

12.00 + Jerzy Majewski, zm. rodzice z obojga stron

18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. z okazji imienin Marka oraz zdrowie dla niego i całej rodziny

sobota, 07 kwiecień 2018 20:10

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 8.04 – 15.04.2018 r.

Niedziela 8 kwietnia

7.30 + Maria i Stanisław Lewandowscy

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

10.30 (Ł) + Lucyna Grząśko w 5 r. śm., zm. z rodziny, Genowefa, Jan, Mieczysław, Józef

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin Eweliny oraz Artura

18.00 + Krystyna, Józef i Anna Malon

Poniedziałek 9 kwietnia

7.15 (Ł)

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Wtorek 10 kwietnia

7.15(Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Irena i Alojzy Szatowicz, Zdzisław oraz Józef

Środa 11 kwietnia

17.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Danuta i Marian Wiśniewscy

Czwartek 12 kwietnia

7.15 (Ł) + Helena i Aleksander Dromowicz

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Piątek 13 kwietnia

7.15 (Ł) + Hanna Parzyszek w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Sobota 14 kwietnia

17.00 (Ł) + Alojzy i Klara oraz Jan i Andrzej Lewandowscy

17.00 (Ł) O Boże bł. w rocznicę ślubu Wiesławy i Wojciecha Murawskich

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Kazimierz Sochacki w 2 r. śm. oraz Helena i Ryszard Sochaccy

Niedziela 15 kwietnia

7.30 + Krystyna Jachimczak (gr.)

9.00 (Ł) Dziękczynna z okazji urodzin Stefanii z prośbą o Boże bł.

10.30 (Ł) + Bernadeta Jankowska

12.00 + Stanisław Drzewucki w 1 r. śm.

18.00 + Leon, Roman oraz Pelagia Majewscy

niedziela, 01 kwiecień 2018 20:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 1.04 – 8.04.2018 r.

Niedziela 1 kwietnia – Zmartwychwstanie Pańskie

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Danuta i Zdzisław Załuscy i Kazimierz Miotk

12.00 + Henryk Ostałowski w 7 r. śm

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy oraz Grzegorz i Jan Wiśniewscy

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

Poniedziałek 2 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny

7.30 + Marianna i Elżbieta Manikowskie

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Roman Janiszewski w 4 r. śm. oraz Anna Janiszewska w 5 r. śm.

12.00 W 60 r. ślubu Krystyny i Franciszka Bąk

12.00 O Boże bł. dla Henryka Stanisławskiego z okazji 84 urodzin

18.00 + Marianna, Elżbieta Manikowskie i zm. z rodziny

Wtorek 3 kwietnia

7.15(Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Środa 4 kwietnia

17.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Piotr Bertholz

Czwartek 5 kwietnia

7.15 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Franciszek Osicki

Piątek 6 kwietnia

7.15 (Ł) + Maria Wilkońska

18.00 + Krystyna Jachimczak (gr.)

Sobota 7 kwietnia

17.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

18.00 + Krystyna Jabłońska w 1 r. śm.

Niedziela 8 kwietnia

7.30 + Maria i Stanisław Lewandowscy

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (gr.)

10.30 (Ł) + Lucyna Grząśko w 5 r. śm., zm. z rodziny, Genowefa, Jan, Mieczysław, Józef

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin Eweliny oraz Artura

18.00 + Krystyna, Józef i Anna Malon

sobota, 24 marzec 2018 19:45

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 25.03 – 1.04.2018 r.

Niedziela 25 marca – Niedziela Palmowa

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Jóżwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Jan Katra i zm. z rodziny

9.00 (Ł) O Boże bł. z okazji 87 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Heleny Kruszewskiej

10.30 (Ł) + Jan Tołpa

12.00 + Aleksander, Władysława, Antoni, Marian Moskal

18.00 + Józef i Józefa Chmielak

Poniedziałek 26 marca

7.15(Ł) + Cecylia i Włodzimierz Racławscy i zm. rodzice Gęckowscy

18.00 + Anna i Józef Tołkanowicz oraz rodzice z obojga stron

Wtorek 27 marca

7.15(Ł)

18.00 + Jan Opiłowski w rocznicę śmierci

Środa 28 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Barbara Rumińska (int. od mieszkańców Koniczynki)

Czwartek 29 marca – Wielki Czwartek

18.00 + Damazy Gabryszak, Rafał Powierski, Władysława, Gerwazy, Mieczysław i Jan Malinowscy oraz Andrzej Gruszczyński

18.00 Za Parafian

Piątek 30 marca – Wielki Piątek

19.00 Liturgia Wielkiego Piątku

Sobota 31 marca – Wielka Sobota

22.00 Liturgia Wigilii Paschalnej

Niedziela 1 kwietnia – Zmartwychwstanie Pańskie

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Krystyna Jachimczak (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Danuta i Zdzisław Załuscy i Kazimierz Miotk

12.00 + Henryk Ostałowski w 7 r. śm

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy oraz Grzegorz i Jan Wiśniewscy

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

sobota, 17 marzec 2018 20:28

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 18.03 – 25.03.2018 r.

Niedziela 18 marca

7.30 + rodzice Bukalscy i Cichalewscy oraz Henryk i Piotr

9.00 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Heleny z okazji 10 urodzin oraz o Boże bł. dla rodziny Załuskich

12.00 + Zygmunt, Bolesława, Jerzy Majewscy, Hieronim, Irena, Tadeusz Wiśniewscy

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

Poniedziałek 19 marca

7.15(Ł)

18.00 + Józefa, Jan Kubiczak oraz Stanisław Wysocki

Wtorek 20 marca

7.15(Ł)

18.00 + Elżbieta, Stanisław i Franciszek Biskup

Środa 21 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Pelagia Majewska w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 22 marca

7.15(Ł)

18.00 +Franciszek Osicki

Piątek 23 marca

7.15 (Ł)

18.00 + Danuta w 4 r. śm., Marian Wiśniewscy

Sobota 24 marca

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Cecylia Cackowska w 8 r. śm. i zm. z rodziny Cackowskich

Niedziela 25 marca – Niedziela Palmowa

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Jóżwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Jan Katra i zm. z rodziny

10.30 (Ł) + Jan Tołpa

12.00 + Aleksander, Władysława, Antoni, Marian Moskal

18.00 + Józef i Józefa Chmielak

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00