mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
niedziela, 11 czerwiec 2017 08:16

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 11.06 – 18.06.2017 r.

Niedziela 11 czerwca

8.00 + Genowefa, Franciszek i Bożena Mucha

10.00 (Ł) + Andrzej, Piotr i Zbigniew Kuniccy

11.30 + Zofia, Antoni i zm. z rodziny Grabowskich i Wronczewskich

13.00 (Ł) + Helena i Stanisław Nowaczek

17.00 + Antonina Suhak w 25 r. śm. i zm. z rodziny Suhak

Poniedziałek 12 czerwca

7.15 (Ł) + Katarzyna Czop

18.00 + Łucja Wiśniewska (od teściów Genowefy i Edmunda)

Wtorek 13 czerwca

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 O Boże bł. dla mieszkańców Koniczynki

Środa 14 czerwca

17.00 (Ł) + Piotr w 42 r. śm. oraz zm. z rodziny Kawulów i Potyrów

18.00 + W 20 r. śm. Stanisław oraz Maria Czajkowscy i Tadeusz Grzecznowski

Czwartek 15 czerwca – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

9.00 + Łucja Wiśniewska w miesiąc po pogrzebie

11.00 (Zakrzewko) Za Parafian

17.00 + Marianna i Wacław Kubasiak i zm. z rodziny

Piątek 16 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Sobota 17 czerwca

17.00 (Ł) + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

18.00 + Jerzy Mucharski, Jan i Leokadia

Niedziela 18 czerwca

8.00 + Leon, Roman Majewscy oraz rodzice Sosnowscy

10.00 (Ł) W 34 r. ślubu Marka i Kazimiery z prośbą o Boże bł. w rodzinie

11.30 + Marian Szporka w 34 r. śm. rodziców Helena i Józef Szporka oraz dziadków z obojga stron

13.00 (Ł) Za Parafian

17.00 + Jan Zwoliński

niedziela, 04 czerwiec 2017 08:09

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 4.06 – 11.06.2017 r.

Niedziela 4 czerwca

8.00 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

10.00 (Ł) O Boże bł. dla członkiń żywego Różańca zelatorki Marii Szczepańskiej

11.30 + Anna, Franciszek, Maria i Krystyna Stanisławscy

13.00 (Ł) + Leszek Goliński w 5 r. śm. oraz Teresa Golińska, rodzice i rodzeństwo z obojga stron i Bronisław Sumara

17.00 + Mirosław Sumara

Poniedziałek 5 czerwca

7.15 (Ł) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla córki Emilii

18.00 + Jerzy Cetkowski oraz zm. dziadków z obojga stron

Wtorek 6 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Kazimiera Gauka

Środa 7 czerwca

17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski w 1 r. śm.

18.00 + Wojciech w 10 r. śm. i Kazimierz Wantowscy oraz Jan Sadowski i Czesław Górecki

Czwartek 8 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 W 20 r. ślubu Izabeli i Waldemara Gajewskich z dziękczynieniem i prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

Piątek 9 czerwca

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 + Bernard Wożniak, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

Sobota 10 czerwca

17.00 (Ł) + Antonina i Bolesław Dąbrowscy oraz rodzice z obojga stron

18.00 O Boże bł. w 20 r. ślubu Iwony i Jacka

Niedziela 11 czerwca

8.00 + Genowefa, Franciszek i Bożena Mucha

10.00 (Ł) + Andrzej, Piotr i Zbigniew Kuniccy

11.30 + Zofia, Antoni i zm. z rodziny Grabowskich i Wronczewskich

13.00 (Ł) + Helena i Stanisław Nowaczek

17.00 + Antonina Suhak w 25 r. śm. i zm. z rodziny Suhak

sobota, 27 maj 2017 20:49

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 28.05 – 4.06.2017 r.

Niedziela 28 maja

8.00 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo w rodzinie

10.00 (Ł) + Adam i Jadwiga Jurgielscy

11.30 + Czesław Mielczarek w dniu urodzin oraz zm. rodzice

13.00 (Ł) + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

17.00 + Genowefa w 12 r. śm., Władysław oraz Jan w 18 r. śm. i Benedykt Kondej

Poniedziałek 29 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Stefan Klugiewicz w 3 r. śm.

Wtorek 30 maja

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 + Bernard Woźniak, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

Środa 31 maja

17.00 (Ł) + Genowefa i Zdzisław Mucharscy oraz Edmund i Irena Czaplewscy

18.00 + Krystyna, Leon Nadstawni, oraz zm. dziadków z obojga stron

Czwartek 1 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Aniela Milewska, Franciszek i Władysław Milewscy

Piątek 2 czerwca

7.15 (Ł)

18.00 + Mirosław Sumara i zm. z rodzin Sumara i Wierzchowskich

Sobota 3 czerwca

17.00 (Ł) + Stanisława Czajka w 12 r. śm. oraz zm. rodziców z obojga stron

22.00 Za Parafian

Niedziela 4 czerwca

8.00 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

10.00 (Ł) O Boże bł. dla członkiń żywego Różańca zelatorki Marii Szczepańskiej

11.30 + Anna, Franciszek, Maria i Krystyna Stanisławscy

13.00 (Ł) + Leszek Goliński w 5 r. śm. oraz Teresa Golińska, rodzice i rodzeństwo z obojga stron i Bronisław Sumara

17.00 + Mirosław Sumara

niedziela, 21 maj 2017 17:09

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 21.05 – 28.05.2017 r.

Niedziela 21 maja

8.00 + Anna i Franciszek Stanisławscy

10.00 (Ł) + Józef, Agnieszka, Antoni i Wiktoria oraz zm. z rodziny Wyrzykowskich

10.00 O Boże bł. dla Marka z prośbą o łaskę zdrowia

11.30 W intencji Dzieci przystępujących do I Komunii świętej

14.00 (Ł) W rocz. urodzin Marcina o Boże bł. dla niego i całej rodziny

17.00 + Hanna Kwiatkowska

Poniedziałek 22 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Marianna w 2 r. śm. oraz Eugeniusz i Andrzej

Wtorek 23 maja

7.15 (Ł) + Katarzyna i Wiktor Topolscy oraz Andrzej Topolski

18.00 + Franciszka, Antoni i Wiesław Grzankowscy

Środa 24 maja

17.00 (Ł) + Władysława Rak w 10 r. śm.

18.00 + W 50 r. urodzin Bogdana Ciesielskiego z prośbą o Boże bł.

Czwartek 25 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Dariusz Krupa (int. od rodziców, braci i siostry)

Piątek 26 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

Sobota 27 maja

17.00 (Ł) + Urszula Stańczewska w 1 r. śm. i zm. z rodziny

18.00 + Aleksandra w 20 r. śm. oraz Józef, Leon, Krystyna, Henryk Nadstawnych

Niedziela 28 maja

8.00 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo w rodzinie

10.00 (Ł) + Adam i Jadwiga Jurgielscy

11.30 + Czesław Mielczarek w dniu urodzin oraz zm. rodzice

13.00 (Ł) + Helena z Wolframów Młodziankiewicz

17.00 + Genowefa w 12 r. śm., Władysław oraz Jan w 18 r. śm. i Benedykt Kondej

niedziela, 14 maj 2017 06:34

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 14.05 – 21.05.2017 r.

Niedziela 14 maja

8.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

10.00 (Ł) + Jan i rodzice Szczepańscy i Zaczkowscy

11.30 + Zofia, Antoni i rodzice z obojga stron, Wronczewscy i Grabowscy

13.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena, Kazimiera Prusińscy, Stanisław, Marianna i Józef Gałkowscy

17.00 + Kazimierz Bauk w 2 r. śm.

Poniedziałek 15 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Władysław i Marianna Pyrek oraz Bolesław i Janina Mędrkiewicz

Wtorek 16 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Środa 17 maja

17.00 (Ł) + Andrzej Dalkie w 1 r. śm.

18.00 + Leszek Malak

Czwartek 18 maja

7.15 (Ł)

18.00 + Stefan Dembski

Piątek 19 maja

7.15 (Ł)

17.00 Spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią świętą

18.00 + Stanisław Drzewucki w miesiąc od pogrzebu

Sobota 20 maja

17.00 (Ł) + Edmund, Kazimiera, Teresa Jeziorscy

18.00 + Anna, Konrad, Henryk Orłowscy, Ludwika Jabłońska, Barbara Ślusarczyk

Niedziela 21 maja

8.00 + Anna i Franciszek Stanisławscy

10.00 (Ł) + Józef, Agnieszka, Antoni i Wiktoria oraz zm. z rodziny Wyrzykowskich

10.00 O Boże bł. dla Marka z prośbą o łaskę zdrowia

11.30 W intencji Dzieci przystępujących do I Komunii świętej

14.00 (Ł) W rocz. urodzin Marcina o Boże bł. dla niego i całej rodziny

17.00 + Hanna Kwiatkowska

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
środy i soboty:
17:00
poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki:
7:15