mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 24 listopad 2018 20:28

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 25.11 – 2.12.2018 r.

Niedziela 25 listopada

7.30 + Jan i Emilia Wantowscy i zm. z rodziny

9.00 (Ł) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Wyrzykowskich

10.30 (Ł) + Kazimierz Miotk oraz Teresa i Władysław Rożnieccy oraz Danuta i Zdzisław Załuscy

12.00 W 40 rocznicę ślubu Józefa i Łucji Pyrek z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

18.00 + Konrad i Jerzy Kuban

Poniedziałek 26 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Eugeniusz, Zbigniew i Danuta Wojda

Wtorek 27 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Jan i Walentyna Gollus, Barbara, Kazimierz Rumińscy

Środa 28 listopada

17.00 (Ł) O Boże bł. dla członkiń Żywego Różańca i życie wieczne dla zmarłych zelatorki Ireny Wromowicz

18.00 + zm. rodziców Zeifert

Czwartek 29 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimierz Rumiński w 10 r. śm.

Piątek 30 listopada

17.00 (Ł) + Andrzej Rak (w dniu imienin)

18.00 + Jadwiga Przybylak w 6 r. śm. i Teresa Lewandowska

Sobota 1 grudnia

17.00 (Ł) + Barbara Sosnowska

18.00 + Ryszard Orzeł

Niedziela 2 grudnia – Odpust parafialny

7.30 + zm. rodziców Zeifert

9.00 (Ł) + zm. z rodziny Wroniewicz

10.30 (Ł) + Stefan Bancerz w 1 r. śm. oraz zm. z rodziny Bancerz i Opiłowskich

12.00 Za Parafian

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Katarzyna Szczepaniak

sobota, 17 listopad 2018 20:30

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 18.11 – 25.11.2018 r.

Niedziela 18 listopada

7.30 + Kunegunda Adamkiewicz w 6 r. śm.

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Liśińscy oraz zm. rodzeństwo z obojga stron

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji urodzin dla Liliany

12.00 + Bolesława, Zygmunt Majewscy, zm. z rodziny Majewskich i Wiśniewskich

12.00 O Boże bł. w 60 rocznicę ślubu Marii i Jana Więcek

18.00 + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny Piątkowskich

Poniedziałek 19 listopada

17.00 (Ł) + Gabriela Sumara

18.00 + Leon, Roman i Pelagia Majewscy

Wtorek 20 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Zbigniew Drapiewski

Środa 21 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Ludwika, Konstanty Kotkiewicz, zm. z rodziny Ryńskich

Czwartek 22 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Teofil Albin Wilmowski w miesiąc od pogrzebu

Piątek 23 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Gertruda Lenczewska

Sobota 24 listopada

17.00 (Ł) + Teresa, Roman Ptach, Jadwiga Szymańska

18.00 + Maria w 11 r. śm. i Bohdan Karolewscy

Niedziela 25 listopada

7.30 + Jan i Emilia Wantowscy i zm. z rodziny

9.00 (Ł) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Wyrzykowskich

10.30 (Ł) + Kazimierz Miotk oraz Teresa i Władysław Rożnieccy oraz Danuta i Zdzisław Załuscy

12.00 W 40 rocznicę ślubu Józefa i Łucji Pyrek z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

18.00 + Konrad i Jerzy Kuban

sobota, 10 listopad 2018 21:17

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 11.11 – 18.11.2018 r.

Niedziela 11 listopada

7.30 + Antonina i Bronisław Karpińscy i Dawid Ozimek

9.00 (Ł) + Wacława i Kazimierz, Stanisław Błażejczyk i zm. z rodziny Błażejczyk i Zatyków

10.30 (Ł) + Maciej Litwińczuk

12.00 + Pelagia w 15 r. śm. i Michał Śliwińscy, Janina i Mieczysław Linka, Genowefa, Zygmunt i Wiesław Olszewscy

18.00 + Marcin Hening

Poniedziałek 12 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Marianna Dębska w 5 r. śm. i zm. z rodziny Dębskich

Wtorek 13 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Jadwiga Osiak

Środa 14 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Piotr Bertholz

Czwartek 15 listopada

17.00 (Ł)

18.00 +Salomea i Władysław Kaczmarczyk

Piątek 16 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Sobota 17 listopada

15.00 O Boże bł. dla Ryszarda w 75 r. urodzin, Marii i Żanety

17.00 (Ł) + Stanisław Wiśniewski w 1 r. śm.

18.00 + Regina i Marian Kulińscy

Niedziela 18 listopada

7.30 + Kunegunda Adamkiewicz w 6 r. śm.

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Liśińscy oraz zm. rodzeństwo z obojga stron

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji urodzin dla Liliany

12.00 + Bolesława, Zygmunt Majewscy, zm. z rodziny Majewskich i Wiśniewskich

12.00 O Boże bł. w 60 rocznicę ślubu Marii i Jana Więcek

18.00 + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny Piątkowskich

sobota, 03 listopad 2018 19:15

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 4.11 – 11.11.2018 r.

Niedziela 4 listopada

7.30 + Elżbieta Manikowska (z okazji imienin) oraz Marianna i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Klara, Alojzy, Jan, Andrzej Lewandowscy

10.30 (Ł) + W 7 r. śm. Bernadety Jankowskiej oraz zm. z rodziny

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Stefan Dębski

Poniedziałek 5 listopada

17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski i Stanisław Telus

18.00 + Zygmunt Koszytkowski w miesiąc od pogrzebu

Wtorek 6 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy i rodzice z obojga stron

Środa 7 listopada

17.00 (Ł) + Aniela, Władysław i Franciszek Milewscy

18.00 + Agnieszka i Ignacy Brodowscy

Czwartek 8 listopada

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Kamilii Rumińskiej z okazji urodzin

18.00 +Waleria i Stanisław Saganowscy i zm. rodzice z obojga stron

Piątek 9 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Jan Babiej w 10 r. śm. i zm. z rodziny

Sobota 10 listopada

17.00 (Ł) Dziękczynna za łaskę powrotu do zdrowia Tomasza

18.00 + Łucja Wiśniewska (w dmiu urodzin) oraz Jerzy Wiśniewski

Niedziela 11 listopada

7.30 + Antonina i Bronisław Karpińscy i Dawid Ozimek

9.00 (Ł) + Wacława i Kazimierz Błażejczyk i zm. z rodziny

10.30 (Ł) + Maciej Litwińczuk

12.00 + Pelagia w 15 r. śm. i Michał Śliwińscy, Janina i Mieczysław Linka, Genowefa, Zygmunt i Wiesław Olszewscy

18.00 + Marcin Hening

niedziela, 28 październik 2018 09:26

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 28.10 – 4.11.2018 r.

Niedziela 28 października

7.30 + Zdzisław i Maciej Tołkanowicz

9.00 (Ł) + Tadeusz Jaworski, Tadeusz Gasek

10.30 (Ł) + Apolonia Redzik, Jan i Stanisław Redzik

12.00 W 80 r. urodzin Anny Błaszkiewicz z prośbą o Boże bł.

12.00 + Marianna Kamińska w 2 r. śm. oraz Antonina i Andrzej Ciupak

18.00 W 55 r. ślubu Zofia i Józef Siemianowscy

Poniedziałek 29 października

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. dla Justyny i Andrzeja w 13 r. ślubu

Wtorek 30 października

17.00(Ł)

18.00 + Teifil Wilmowski oraz za pogrążonych w smutku Barbarę i całą rodzinę

Środa 31 października

17.00 (Ł)

18.00 + Zbigniew Drapiewski w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 + Teresa Górzkowska

9.00 (Ł) + Marianna i Bolesław Tatara oraz zm. z rodziny

12.00 W intencji zmarłych Parafian

12.00 + Agnieszka Adamkiewicz w 6 r. śm.

18.00 +Jan Wiśniewski, Grzegorz, Czesława, Zygmunt i Genowefa Olszewscy

Piątek 2 listopada – Wiernych Zmarłych

7.30 + Jan Golus

9.00 (Ł) + Helena, Aleksander, Stanisław i Bolesław, Ryszard, Tadeusz oraz Ryszard i Józef Sowa

18.00 + Helena, Józef i Marian Szporka

Sobota 3 listopada

17.00 (Ł) + Alojzy w 13 r. śm. i Leokadia Jankowska, Czesław i Genowefa Jaworscy, Józef Ciemielewski i Roman Pawłowski

18.00 + Andrzej Ohl w 7 r. śm. i Bogumiła Ohl

Niedziela 4 listopada

7.30 + Elżbieta Manikowska (z okazji imienin) oraz Marianna i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Klara, Alojzy, Jan, Andrzej Lewandowscy

10.30 (Ł) + W 7 r. śm. Bernadety Jankowskiej oraz zm. z rodziny

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Stefan Dębski

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00