mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 24 luty 2018 19:43

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 25.02 – 4.03.2018 r.

Niedziela 25 lutego

7.30 + Katarzyna, Franciszek, Tadeusz Górzkowscy, Marianna i Elżbieta Manikowskie

9.00 (Ł) + Wacław Błażejczyk oraz zm rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Hanny Demskiej w 70 r. urodzin oraz zm. śp. Jana Demskiego

12.00 + Hieronima, Jan, Mirosław Ryś

18.00 + Danuta Popielarska

Poniedziałek 26 lutego

7.15 (Ł) + Adam Kończalski

18.00 + Bogumiła Ohl w 1 r śm. i Andrzej Ohl

Wtorek 27 lutego

7.15 (Ł)+ Tadeusz Talkowski, Stanisław Telus

18.00 + Ludwika i Konstanty Kotkiewicz

Środa 28 lutego

17.00 (Ł) + Jadwiga Głuszkiewicz w 35 r. śm.

18.00 + Jan Miszałkowski w miesiąc od pogrzebu

Czwartek 1 marca

7.15(Ł)

18.00 + Piotr, Jerzy Bertholtz w miesiąc od pogrzebu

Piątek 2 marca

7.15 (Ł) +

18.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy i rodzice z obojga stron

Sobota 3 marca

17.00 (Ł) + Eugeniusz Paziewski w 3 r. śm. i Danuta Kosobudzka

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Niedziela 4 marca

7.30 + Kazimierz Kręciszewski

9.00 (Ł) + Kazimierz Sławkowski i Irena Sławkowska

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 3 r. śm. oraz rodzice z obojga stron

12.00 W 50 rocznicę ślubu Wandy i Jana Świszcz

18.00 + Danuta Wiśniewska

sobota, 17 luty 2018 21:07

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 18.02 – 25.02.2018 r.

Niedziela 18 lutego

7.30 + Jerzy Jankowski w 4 r. śm. oraz Józef i Stanisława Pitaś

9.00 (Ł) + Stefan Zuchniak

10.30 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz w 39 r. śm. oraz zm. z rodziny

18.00 + Władysław i Apolonia Polak

Poniedziałek 19 lutego

7.15 (Ł)

18.00 + Grzegorz Dyrda w 4 r. śm.

Wtorek 20 lutego

7.15 (Ł) + Teresa Pokwicka

18.00 + Jerzy Ciecierski w 14 r. śm.

Środa 21 lutego

17.00 (Ł) + Krystyna Jagielska

18.00 + Jan Miszatkowski (int. od mieszkańców Koniczynki)

Czwartek 22 lutego

7.15(Ł) + Teresa Pokwicka (int. od kolegów z pracy)

18.00 O Boże bł. dla Miłosza z okazji 18 urodzin

Piątek 23 lutego

7.15 (Ł) + Adam Kończalski (int. od wuja i cioci Kończalskich)

18.00 + Czesława i Eugeniusz Kaniak oraz rodzice z obojga stron

Sobota 24 lutego

17.00 (Ł)

18.00 + Jerzy, Konrad Kuban oraz Jerzy i Łucja Wiśniewscy

Niedziela 25 lutego

7.30 + Katarzyna, Franciszek, Tadeusz Górzkowscy, Marianna i Elżbieta Manikowskie

9.00 (Ł) + Wacław Błażejczyk oraz zm rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Hanny Demskiej w 70 r. urodzin oraz zm. śp. Jana Demskiego

12.00 + Hieronima, Jan, Mirosław Ryś

18.00 + Danuta Popielarska

sobota, 10 luty 2018 20:57

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 11.02 – 18.02.2018 r.

Niedziela 11 lutego

7.30 + Jerzy Cetkowski w 10 r. śm. i rodzice oraz rodzeństwo z obojga stron

9.00 (Ł) O zdrowie i Boże bł. oraz potrzebne łaski w rodzinie

10.30 (Ł) + Ryszard Orzeł

12.00 + Edward Samojeden w 1 rocznicę śmierci

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

Poniedziałek 12 lutego

7.15 (Ł)

18.00 W 50 r. urodzin Grzegorza z prośbą o Boże bł.

Wtorek 13 lutego

7.15 (Ł) Dziękczynno-zawierzeniowa z okazji 30 rocznicy ślubu

18.00 + Emilia, Jan Wantowscy i zm. z rodziny

Środa 14 lutego

9.00 + Zofia Woźniak (int. od Kółka Różańcowego zelatorki p. Grzelak)

17.00 (Ł) + Jan i Wanda Dekowscy

18.30 + Teresa i Kazimierz Leśniewscy oraz Dawid Ozimek

Czwartek 15 lutego

7.15(Ł)

18.00 + Jadwiga Przybylak i Kazimierz Kręciszewski

Piątek 16 lutego

7.15 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Sobota 17 lutego

17.00 (Ł)

18.00 + Leszek Szpanelewski w 10 r. śm.

Niedziela 18 lutego

7.30 + Jerzy Jankowski w 4 r. śm. oraz Józef i Stanisława Pitaś

9.00 (Ł) + Stefan Zuchniak

10.30 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz w 39 r. śm. oraz zm. z rodziny

18.00 + Władysław i Apolonia Polak

sobota, 03 luty 2018 21:20

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 4.02 – 11.02.2018 r.

Niedziela 4 lutego

7.30 + Alfons i Jadwiga Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) +Mieczysław Czekaj w 21 r. śm.

10.30 (Ł) + Ireneusz Lis w dniu przypadających urodzin i zm. z rodziny

12.00 + Henryk Bucoń i rodzice z obojga stron

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Poniedziałek 5 lutego

7.15 (Ł)

18.00 + Stefania i Zygmunt Klunder

Wtorek 6 lutego

7.15 (Ł)

18.00 + Benedykt Żywiczyński

Środa 7 lutego

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Marii Szczepańskiej z okazji 73 urodzin

18.00 + Leon, Roman, Helena Majewscy i Wacław Sosnowski

Czwartek 8 lutego

7.15(Ł)

18.00 + Urszula Arendt oraz zm. z rodziny Arendt i Topolewskich

Piątek 9 lutego

7.15 (Ł)

18.00 W 60 rocznicę urodzin Józefa z prośbą o Boże bł.

Sobota 10 lutego

17.00 (Ł) + Barbara Joniak i zm. z ul. Wiśniowej

18.00 + Kazimierz Nikleniewicz, Wacław Łukasiewicz oraz Teresa

Niedziela 11 lutego

7.30 + Jerzy Cetkowski w 10 r. śm. i rodzice oraz rodzeństwo z obojga stron

9.00 (Ł) O zdrowie i Boże bł. oraz potrzebne łaski w rodzinie

10.30 (Ł) + Ryszard Orzeł

12.00 + Edward Samojeden w 1 rocznicę śmierci

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

sobota, 27 styczeń 2018 21:22

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 28.01 – 4.02.2018 r.

Niedziela 28 stycznia

7.30 + Jadwiga, Kazimierz Jóżwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Eugeniusz 4 r. śm., Marianna i Andrzej Czyszek i zm. z rodziny

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji 7 urodzin Julii i 3 urodzin Maji

12.00 + Benedykt w 8 r. śm. oraz Genowefa, Jan i Władysław Kondej

18.00 + Leon, Krystyna Nadstawni i zm. z rodziny

Poniedziałek 29 stycznia

7.15 (Ł)

18.00 + Bronisław Pyrzewski w 20 r. śm.

Wtorek 30 stycznia

7.15 (Ł)

18.00 + Benedykt Żywiczyński w miesiąc od pogrzebu

Środa 31 stycznia

17.00 (Ł)  

18.00 + Apolonia i Władysław Polak

Czwartek 1 lutego

7.15(Ł)

18.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy

Piątek 2 lutego – Ofiarowanie Pańskie

10.00 + Jan Malinowski w miesiąc od pogrzebu

17.00 (Ł)

18.00 +Helena, Jan, Górzkowscy oraz zm. z rodziny

Sobota 3 lutego

17.00 (Ł) + Kazimierz Norkowski w 7 r. śm.

18.00 + Maria i Krystyna Stanisławscy

Niedziela 4 lutego

7.30 + Alfons i Jadwiga Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) +Mieczysław Czekaj w 21 r. śm.

10.30 (Ł) + Ireneusz Lis w dniu przypadających urodzin i zm. z rodziny

12.00 + Henryk Bucoń i rodzice z obojga stron

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00