mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
niedziela, 26 listopad 2017 07:30

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 26.11 – 3.12.2017 r.

Niedziela 26 listopada

7.30 + Anna i Kazimierz Pawlikowscy, Jadwiga, Klara, Bernard Kostek, Jan, Teresa Pawlikowscy.

9.00 (Ł) W podziękowaniu za dar łaski i z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże w rodzinie Wyrzykowskich

10.30 (Ł) O Boże bł. Liliany w 7 r. urodzin i Piotra Załuska

12.00 W 25 r. ślubu Renaty i Grzegorza Górzkowskich z prośbą o Boże bł.

18.00 + Maria w 10 r. śm. i Bohdan Karolewscy

Poniedziałek 27 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Sebastian w 12 r. śm. i dziadków Alicja, Roman i Wacław

Wtorek 28 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Stanisława Szczygielska w 27 r. śm. i zm. rodziców z obojga stron

Środa 29 listopada

17.00 (Ł) + Jerzy Paziewski

18.00 + Jadwiga Przybylak i Teresa Lewandowska

Czwartek 30 listopada

7.15(Ł) + Andrzej Rak z okazji imienin

18.00 + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny

Piątek 1 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Jadwiga Osiak

Sobota 2 grudnia

17.00 (Ł) + Kazimierz Sochacki z ok. urodzin

18.00 O Boże bł. dla Mirosława z okazji 50 urodzin i Zofii z okazji 2 urodzin oraz Boże bł. w rodzinie

Niedziela 3 grudnia

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

10.30 (Ł) + Jan Dębski

12.00 Za Parafian

18.00 + Mariola w rocznicę śm. oraz Benedykta

sobota, 18 listopad 2017 21:34

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 19.11 – 26.11.2017 r.

Niedziela 19 listopada

7.30 + Roman, Leon Majewscy

9.00 (Ł) + Bogumiła i Włodzimierz

10.30 (Ł) + Jan, Rozalia i Wiktoria Wroniewicz

12.00 + Bolesława, Jerzy, Zygmunt Majewscy i zm. z rodziny Wiśniewskich i Majewskich

18.00 + Bronisław Łytkowski w 2 miesiąc po pogrzebie

Poniedziałek 20 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Anna Sikora

Wtorek 21 listopada

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 + Jerzy Jankowski, Mirosława Rusin, Marian Wichrowski, rodzice z obojga stron

Środa 22 listopada

17.00 (Ł) + Julia, Stefan Szymańscy, rodzice Pisarczyk i Litwińczuk

18.00 + zm. z rodziny Mucharskich, Czaplewskich, Młodziejewskich

Czwartek 23 listopada

7.15(Ł)

18.00 + Ludwika i Konstanty Kotkiewicz i zm. z rodziny Ryńskich

Piątek 24 listopada

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 +Damazy, Gerwazy Malinowscy, Władysława i Mieczysław Malinowscy, Anna, Rafał Powierscy oraz Andrzej Gruszczyński

Sobota 25 listopada

17.00 (Ł) + Wacław Parzyszek w miesiąc od pogrzebu

18.00 + O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łucji i Józefa w 39 r. ślubu

Niedziela 26 listopada

7.30 + Anna i Kazimierz Pawlikowscy, Jadwiga, Klara, Bernard Kostek, Jan, Teresa Pawlikowscy.

9.00 (Ł) W podziękowaniu za dar łaski i z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże w rodzinie Wyrzykowskich

10.30 (Ł) O Boże bł. Liliany w 7 r. urodzin i Piotra Załuska

12.00 W 25 r. ślubu Renaty i Grzegorza Górzkowskich z prośbą o Boże bł.

18.00 + Maria w 10 r. śm. i Bohdan Karolewscy

niedziela, 12 listopad 2017 06:56

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 12.11 – 19.11.2017 r.

Niedziela 12 listopada

7.30 + Agnieszka i Ignacy Brodowscy

9.00 (Ł) + Adam i Jadwiga Jurgielscy

10.30 (Ł) W 1 rocznicę urodzin Kornelii Szablewskiej z prośbą o Boże bł.

12.00 + Karolina Suhak w 35 r. śm.

18.00 + Józefa i Jan Kubiczak, Stanisław Wysocki oraz Feliks i Marianna Kubiczak

Poniedziałek 13 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Stefania Grzelak w 20 r. śm., Weronika, Michał i wszyscy zmarli z rodziny

Wtorek 14 listopada

7.15 (Ł) Za Parafian

18.00 + Jadwiga Osiak

Środa 15 listopada

17.00 (Ł) + Marianna, Jan, Stefan Dębscy

18.00 + Salomea i Władysław Kaczmarczyk

Czwartek 16 listopada

7.15(Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Piątek 17 listopada

7.15 (Ł) Z okazji 50 urodzin Przemka z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze

18.00 + Marian i Regina Kulińscy

Sobota 18 listopada

17.00 (Ł) + Maciej Litwińczuk w 4 r. śm.

18.00 + Kunegunda Adamkiewicz w 5 r. śm.

Niedziela 19 listopada

7.30 + Roman, Leon Majewscy

9.00 (Ł) + Bogumiła i Włodzimierz

10.30 (Ł) + Jan, Rozalia i Wiktoria Wroniewicz

12.00 + Bolesława, Jerzy, Zygmunt Majewscy i zm. z rodziny Wiśniewskich i Majewskich

18.00 + Bronisław Łytkowski w 2 miesiąc po pogrzebie

niedziela, 05 listopad 2017 07:37

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 5.11 – 12.11.2017 r.

Niedziela 5 listopada

7.30 + Stefan Dembski

9.00 (Ł) + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

10.30 (Ł) + Za Parafian

12.00 + Irena Maciejewska

18.00 + Alojzy i Leokadia Jankowscy, Józef Ciemielewski, Roman Pawłowski, Czesław i Genowefa Jaworscy

Poniedziałek 6 listopada

7.15 (Ł) + z rodziny Głębockich i Czarlińskich

18.00 + Janina, Jan Sobiechowscy, Wojciech i Kazimierz Wantowscy

Wtorek 7 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Jan i Walentyna Gollus

Środa 8 listopada

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Waleria i Stanisława Saganowscy i rodzice z obojga stron

Czwartek 9 listopada

7.15(Ł)

18.00 + Jan Babiej w 9 r. śm.

Piątek 10 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Maksymilian i Genowefa Wyczyńscy i Maria Stanisławska

Sobota 11 listopada

7.30 O Boże bł. w rodzinie Maciejewskich

9.00 (Ł) + Marcin Henig

12.00 + Pelagia w 14 r. śm.. i Michał Śliwińscy, Janina i Mieczysław Link, Genowefa, Zygmunt i Wiesław Olszewscy

18.00 + Antonina i Bronisław Karpińscy i Dawid Ozimek

Niedziela 12 listopada

7.30 + Agnieszka i Ignacy Brodowscy

9.00 (Ł) + Adam i Jadwiga Jurgielscy

10.30 (Ł) W 1 rocznicę urodzin Kornelii Szablewskiej z prośbą o Boże bł.

12.00 + Karolina Suhak w 35 r. śm.

18.00 + Józefa i Jan Kubiczak, Stanisław Wysocki oraz Feliks i Marianna Kubiczak

niedziela, 29 październik 2017 09:27

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 29.10 – 5.11.2017 r.

Niedziela 29 października

7.30 + Katarzyna Czop

9.00 (Ł) + Edmund, Kazimiera Jeziorscy

10.30 (Ł) + Tadeusz, Helena Majewscy

12.00 + Tadeusz Jaworski, Tadeusz Gasek

18.00 + Jadwiga, Roman Korol

Poniedziałek 30 października

7.15 (Ł)

18.00 + Piotr Kowalski

Wtorek 31 października

7.15 (Ł)

18.00 + zm. z rodziny Mucharskich i Czaplewskich

Środa 1 listopada – Wszystkich Świętych

7.30 + Jan, Grzegorz, Czesława, Jan Wiśniewscy, Genowefa, Zygmunt, Wiesława Olszewscy

9.00 (Ł) + Elżbieta Manikowska z okazji imienin oraz Marianna Manikowska

12.00 + Za Parafian

12.00 + Jerzy, Łucja, Stanisław, Konstancja, Maria Wiśniewscy

18.00 W 12 rocz. ślubu Andrzeja i Justyny Dalętka

Czwartek 2 listopada – Wiernych Zmarłych

7.30 + Teresa Górzkowska i rodzice z obojga stron

9.00 (Ł) + Bernadeta Jankowska i zm. z rodziny

18.00 + Agnieszka Adamkiewicz w 5 r. śm.

Piątek 3 listopada

7.15 (Ł)

18.00 + Andrzej Ohl w 6 r. śm. oraz Bogumiła Ohl

Sobota 4 listopada

17.00 (Ł) Za członkinie Żywego Różańca zelatorki Ireny Wroniewicz oraz życie wieczne dla zmarłych członków

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Niedziela 5 listopada

7.30 + Stefan Dembski

9.00 (Ł) + Halina z Wolframów Młodziankiewicz

10.30 (Ł) + Za Parafian

12.00 + Irena Maciejewska

18.00 + Alojzy i Leokadia Jankowscy, Józef Ciemielewski, Roman Pawłowski, Czesław i Genowefa Jaworscy

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00