mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
niedziela, 19 maj 2019 09:17

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 19.05.2019 – 26.05.2019 r.

Niedziela 19 maja

7.30 + Edmund Jeziorski i zm. z rodziny Jeziorskich

9.00 (Ł) + z rodziny Wyrzykowskich

10.00 + Józef i Krystyna oraz Anna Malon

12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej

18.00 + Stanisława Szczygielska w 29 r. śm. oraz Stefania Maciejec w 30 r. śm.

Poniedziałek 20 maja

16.00 (Ł) + ks. Stanisław Radwan

17.00 + Stanisław Wysocki (int. od sąsiadów)

Wtorek 21 maja

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Zofii Ćwiklińskiej

18.00 + Jan Babiej (e dniu urodzin)

Środa 22 maja

17.00 (Ł)

18.00 + Leszek Malak i zm. rodzice

Czwartek 23 maja

17.00 (Ł) O Boże bł. z okazji 10 rocz. ślubu

18.00 + Aleksandra i Józef Nadstawni oraz Henryk, Krystyna i Leon

Piątek 24 maja

17.00(Ł) + Władysława Rak w 12 r. śm.

18.00 + Franciszka, Antoni, Wiesław Grzankowscy

Sobota 25 maja

17.00 Z okazji 60 urodzin Barbary oraz dnia Matki z prośbą o Boże bł. oraz dary Ducha Świętego na dalsze lata dla solenizantki i rodziny

18.00 + Marianna w 4 r. śm., Eugeniusz i Andrzej Czyszek

Niedziela 26 maja

7.30 + zm. z rodziny Gollus, Wójcik, Cyboran, Jankowskich

9.00 (Ł) + Czesław Mielczarek i zm. rodzeństwo

10.30 (Ł) + Maria Szczepańska z okazji dnia Matki

12.00 + Jadwiga Przybylak, Kazimierz Kręciszewski

18.00 + Genowefa Mucharska, Irena Czaplewska izm. z rodziny

niedziela, 12 maj 2019 10:26

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 12.05.2019 – 19.05.2019 r.

Niedziela 12 maja

7.30 O Boże bł. i opiekę św. Józefa dla Józefa z okazji 70 urodzin

9.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

10.30 (Ł) + Kazimierz Bauk

12.00 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

18.00 + Grzegorz, Jan, Czesława, Jan Wiśniewscy, Zygmunt, Genowefa, Wiesław Olszewscy

Poniedziałek 13 maja

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Marii

18.00 W int. mieszkańców Koniczynki

Wtorek 14 maja

17.00 (Ł) + Frank Falaws w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Walentyna Gollus w 28 r. śm.

Środa 15 maja

17.00 (Ł) + Ewa Pytel

18.00 + Marianna i Władysław Pyrek, Janina i Bolesław Mędrkiewicz

Czwartek 16 maja

17.00 (Ł)

18.00 + Władysław i Łucja Bartoszyńscy oraz Franciszek Wantowski

Piątek 17 maja

17.00(Ł) + Piotr Wieczorkowski w miesiąc od pogrzebu

18.00 + zm. rodzice i rodzeństwo z rodziny Grabowskich i Wronczewskich

Sobota 18 maja

15.30 ślub: Joanna Wysocka i Michał Ernest

17.00 + Urszula Stańczewska w 3 r. śm. i zm. z rodziny

18.00 + Stefan Dębski oraz Zofia Dębska

Niedziela 19 maja

7.30 + Edmund Jeziorski i zm. z rodziny Jeziorskich

9.00 (Ł) + z rodziny Wyrzykowskich

10.00 + Józef i Krystyna oraz Anna Malon

12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej

18.00 + Stanisława Szczygielska w 29 r. śm. oraz Stefania Maciejec w 30 r. śm.

niedziela, 05 maj 2019 13:53

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 5.05.2019 – 12.05.2019 r.

Niedziela 5 maja

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Piotr Wieczorkowski

10.30 (Ł) + Zenon Wojnowski w 10 r. śm.

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz i zm. z rodziny Zbigniew Błaszkiewicz

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

Poniedziałek 6 maja

17.00 (Ł)

18.00 + Władysław Żywiczyński w 12 r. śm.

Wtorek 7 maja

17.00 (Ł) + Czesława i Eugeniusz Kaniak i rodzice z obojga stron

18.00 + Helena i Jan Zwolińscy (int. od sąsiadów)

Środa 8 maja

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł (w dniu przypadających urodzin)

18.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy i rodzice z obojga stron

Czwartek 9 maja

17.00 (Ł) + Marcin Głasek i zm. z rodziny

18.00 O Boże bł dla Aleksandry i Dominika

Piątek 10 maja

17.00(Ł) + Stanisław Fijałkowski w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Łucja i Jerzy Wiśniewscy

Sobota 11 maja

17.00 + Grzegorz Dehmel

18.00 + Czesław Gabrychowicz, Patryk i Anna Sikora

Niedziela 12 maja

7.30 O Boże bł. i opiekę św. Józefa dla Józefa z okazji 70 urodzin

9.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

10.30 (Ł) + Kazimierz Bauk

12.00 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

18.00 + Grzegorz, Jan, Czesław, Jan Wiśniewscy, Zygmunt, Genowefa, Wiesław Olszewscy

sobota, 27 kwiecień 2019 20:15

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 28.04.2019 – 5.05.2019 r.

Niedziela 28 kwietnia

7.30 + Franciszek Osicki w 3 r. śm.

9.00 (Ł) + Ireneusz Lis w 12 r. śm., zm. Janina, Julian Matyjaszczyk, Wanda Kuligowska i Jan Lis

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Julii z okazji 11 urodzin

12.00 + Aleksander, Władysława, Antoni, Marian Moskal oraz zm. z rodziny

18.00 O Boże bł. dla Julii z okazji 30 urodzin

Poniedziałek 29 kwietnia

17.00 (Ł) + Irena Rosłaniec

18.00 + Damazy Gabryszak, Rafał Powierski, Władysława, Gerwazy, Jan, Mieczysław Malinowscy, Andrzej Gruszczyński

Wtorek 30 kwietnia

17.00 (Ł) + Kazimierz Cimoch i zm. z rodziny

18.00 + Jerzy Jankowski, Mirosława Rusin, Marian Wichrowski i zm. rodzice z obojga stron

Środa 1 maja

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Joanny i Piotra

18.00 + Krystyna i Leon Nadstawni

Czwartek 2 maja

15.00 ślub: Wojciech Paul i Magdalena Zielińska

17.00 (Ł) + Piotr Wieczorkowski

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Moniki w 10 r. urodzin oraz imienin Wojciecha

Piątek 3 maja – Matki Bożej Królowej Polski

7.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla członkiń Żywego Różańca zelatorki Wantowskiej

9.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena i Kazimiera Prusińscy, Józef, Stanisław i Marianna Gatkowscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla syna Bartłomieja

12.00 + Zygmunt Koszytkowski

18.00 + Helena i Franciszek Niejadlik

Sobota 4 maja

17.00 + Tadeusz Czajka w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Marainna, Antoni Gronczewscy i Mieczysław Malinowski

Niedziela 5 maja

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Piotr Wieczorkowski

10.30 (Ł) + Zenon Wojnowski w 10 r. śm.

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz i zm. z rodziny Zbigniew Błaszkiewicz

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

niedziela, 21 kwiecień 2019 09:52

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 21.04.2019 – 28.04.2019 r.

Niedziela 21 kwietnia – Zmartwychwstanie Pańskie

7.30 O Boże bł. dla Sandry w 18 r. urodzin

9.00 (Ł) Dziękczynna z okazji urodzin Stefanii

10.30 (Ł) + Klara, Alojzy, Jan i Andrzej Lewandowscy

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Martyny z okazji 18-tych urodzin

18.00 +Franciszek Wantowski

Poniedziałek 22 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny

7.30 + Jerzy Majewski i rodzice z obojga stron

9.00 (Ł) + Rodzice Helena, Józef i Marian Szporka oraz zm. dziadków Dębowiaków i Szporków

10.30 (Ł) + Elżbieta i Zenobiusz Mroczek i dziadków z obojga stron

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Grzegorz, Jan Wiśniewscy

14.00 ślub: Mateusz Burniewicz i Marzena Burnirwicz

18.00 + Jerzy, Konrad Kuban, Jerzy, Łucja Wiśniewscy

Wtorek 23 kwietnia

17.00 (Ł) O łaskę Ducha Świętego i szczęśliwe zdanie egzaminów dla Jakuba

18.00 + Wojciech, Kazimierz Wantowscy, Jan Sadowski, Czesław Górecki

Środa 24 kwietnia

17.00 (Ł) + Andrzej Wiśniewski w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Gabriela, Alfons Ciesielscy, Jan Leśniewski, Dawid Ozimek

Czwartek 25 kwietnia

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Katarzyny i Wojciecha

18.00 + Gertruda Lenczewska w 1 r. śm.

Piątek 26 kwietnia

17.00 (Ł) + Marianna Blumkowska w 1 r. śm.

18.00 + Franciszek Wantowski

Sobota 27 kwietnia

17.00 + Grażyna Niejadlik w rocznicę śm. i z okazji imienin

18.00 + Marianna i Elżbieta Manikowskie i zm. z rodziny

Niedziela 28 kwietnia – Niedziela Miłosierdzia

7.30 + Franciszek Osicki w 3 r. śm.

9.00 (Ł) + Ireneusz Lis w 12 r. śm., zm. Janina, Julian Matyjaszczyk, Wanda Kuligowska i Jan Lis

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Julii z okazji 11 urodzin

12.00 + Aleksander, Władysława, Antoni, Marian Moskal oraz zm. z rodziny

18.00 O Boże bł. dla Julii z okazji 30 urodzin

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00