mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 05 styczeń 2019 20:39

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 06.01.2019 – 13.01.2019 r.

Niedziela 6 stycznia – Objawienie Pańskie

7.30 + Lidia Tomczyńska (gr.)

9.00 (Ł) + Jarosław Dziope i rodzice z obojga stron

10.30 (Ł) + Maria Szczepańska w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Józefa, Wacław Więckowicz, Dariusz Kurdyn

18.00 + Leokadia Redzik (od Koła Różańcowego zelatorki Parzyszek)

Poniedziałek 7 stycznia

7.15 (Ł)

8.00 + Lidia Tomczyńska (gr.)

Wtorek 8 stycznia

7.15 (Ł) + Lidia Tomczyńska (gr.)

8.00

Środa 9 stycznia

7.15 (Ł)

8.00 + Lidia Tomczyńska (gr.)

Czwartek 10 stycznia

7.15 (Ł) + Lidia Tomczyńska (gr.)

8.00

Piątek 11 stycznia

7.15 (Ł)

8.00 + Lidia Tomczyńska (gr.)

Sobota 12 stycznia

17.00 (Ł) + zm. z rodziny Stańczewskich

18.00 + Maria w 10 r. śm. i Stanisław Czajkowscy oraz Helena Fodrowska

18.00 + Lidia Tomczyńska (gr.)

Niedziela 13 stycznia

7.30 + Lidia Tomczyńska (gr.)

9.00 (Ł) + Weronika Zysnarska

10.30 (Ł) + Maria Szczepańska

12.00 + Lucjan Leśniewski w 20 r. śm. i Teresa Leśniewska

18.00 + Genowefa i Franciszek Bauk oraz zm. z rodziny Bauk i Cieczko

niedziela, 30 grudzień 2018 17:06

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 30.12.2018 – 6.01.2019 r.

Niedziela 30 grudnia

7.30 + Jan, Mieczysław i Gerwazy oraz Władysława Malinowscy

9.00 (Ł) + Irena Sławkowska w 6 r. śm.

10.30 (Ł) + Teresa i Henryk Kukawka

12.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla rodziny Madeja

18.00 + Władysław Warmiński w miesiąc od pogrzebu

Poniedziałek 31 grudnia

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Joanny i rodziny

18.00 + Zofia Banasiak w 22 r. śm., Edward, Anna, Patryk Sikora, Maria i Bolesław Sikora

Wtorek 1 stycznia

9.00 (Ł)

10.30(Ł) + Lidia Tomczyńska (Msza gregoriańska)

12.00 + Mieczysław Malinowski i rodzice z obojga stron

18.00 + Wanda Mucha w 9 r. śm.

Środa 2 stycznia

7.15 (Ł) + Lidia Tomczyńska (gr.)

8.00

Czwartek 3 stycznia

7.15 (Ł) + Lidia Tomczyńska (gr.)

8.00

Piątek 4 stycznia

7.15 (Ł) + Lidia Tomczyńska (gr.)

8.00

Sobota 5 stycznia

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Lidia Tomczyńska (gr.)

Niedziela 6 stycznia

7.30 + Lidia Tomczyńska (gr.)

9.00 (Ł) + Jarosław Dziope i rodzice z obojga stron

10.30 (Ł) + Maria Szczepańska w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Józefa, Wacław Więckowicz, Dariusz Kurdyn

18.00 + Leokadia Redzik (od Koła Różańcowego zelatorki Parzyszek)

sobota, 22 grudzień 2018 21:29

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 23.12 – 30.12.2018 r.

Niedziela 23 grudnia

7.30 + Marek Dudkiewicz w 18 r. śm., rodzice Władysława i Władysław Dudkiewicz i dziadkowie z obojga stron

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (int. od Koła Różańcowego)

10.30 (Ł) + rodzice Stefania i Edmund Wilczyńscy i zm. z obojga stron

12.00 + Stanisław w 5 r. śm. i Zofia Jaroszewscy

18.00 + Kazimierz Nikleniewicz, Teresa i Wacław Łukasiewicz

Poniedziałek 24 grudnia

22.00 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

24.00 Za Parafian

Wtorek 25 grudnia – Boże Narodzenie

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Agnieszki i Adama Kuraczyk w 15 r. ślubu

10.30(Ł) + Marianna i Elżbieta Manikowskie i zm. z rodziny

12.00 + Janina Kożuchowska

18.00 + Benedykt Żywiczyński w 1 r. śm.

Środa 26 grudnia

7.30 + Gertruda Lenczewska

9.00 (Ł) + Marianna i Piotr Belka, Jan, Rozalia i Wiktoria Wroniewicz

10.30 (Ł) W 50 r. ślubu Barbary i Jana Grabowskich z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

12.00 + Genowefa, Zygmunt i Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Grzegorz i Jan Wiśniewscy

18.00 + Genowefa Czyszek (od Koła Różańcowego)

Czwartek 27 grudnia

7.15 (Ł)

8.00

Piątek 28 grudnia

7.15 (Ł)

8.00

Sobota 29 grudnia

17.00 (Ł) + Regina i Jan Bożek

18.00 + Leokadia w 20 r. śm. i Alojzy Jankowscy, Czesław i Genowefa Jaworscy, Józef Ciemielewski, Roman Pawłowski

Niedziela 30 grudnia

7.30 + Jan, Mieczysław i Gerwazy oraz Władysława Malinowscy

9.00 (Ł) + Irena Sławkowska w 6 r. śm.

10.30 (Ł) + Teresa i Henryk Kukawka

12.00

18.00 + Władysław Warmiński w miesiąc od pogrzebu

niedziela, 16 grudzień 2018 20:33

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 16.12 – 23.12.2018 r.

Niedziela 16 grudnia

7.30 + Paulina Wrzesińska w 28 przypadającą rocznicę urodzin

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Mietka w dniu urodzin

10.30 (Ł) + Elżbieta Mroczek w 2 r. śm.

12.00 + Franciszek i Genowefa Mucha

18.00 + Łukasz Piątkowski

Poniedziałek 17 grudnia

17.00 (Ł) + Maria Szczepańska ( int. od rodziny Żelechów)

18.00 + Gabriela Sumara w miesiąc od pogrzebu

Wtorek 18 grudnia

17.00(Ł)

18.00 + Izydor Konklewski w 10 r. śm.

Środa 19 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Maria Szczepańska

Czwartek 20 grudnia

17.00 (Ł)

18.00

Piątek 21 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Helena Bartoszyńska w 5 r. śm., Ludwik, zm. rodzice i rodzeństwo z obojga stron

Sobota 22 grudnia

17.00 (Ł) + rodzice i bracia Rucińscy oraz Tadeusz Guśpiel

18.00 + Eugeniusz, Zbigniew i Danuta Wojda

Niedziela 23 grudnia

7.30 + Marek Dudkiewicz w 18 r. śm., rodzice Władysława i Władysław Dudkiewicz i dziadkowie z obojga stron

9.00 (Ł) + Maria Szczepańska (int. od Koła Różańcowego)

10.30 (Ł) + rodzice Stefania i Edmund Wilczyńscy

12.00 + Stanisław w 5 r. śm. i Zofia Jaroszewscy

18.00 + Kazimierz Nikleniewicz, Teresa i Wacław Łukasiewicz

niedziela, 09 grudzień 2018 10:34

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 9.12 – 16.12.2018 r.

Niedziela 9 grudnia

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Rozalia i Marian Krusińscy, Stanisłąwa i Zygmunt Mazanka

10.30 (Ł) + Stefania, Genowefa, Władysław Gajowy, Marianna i Feliks Szulc

12.00 O Boże bł. dla Dorotki w 2 r. urodzin

18.00 O Boże bł. dla Szymona Łukasiaka (int. od dziadków)

Poniedziałek 10 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski

Wtorek 11 grudnia

17.00(Ł)

18.00 Dziękczynna za wspólnotę „Ruah” z 2 rocznicę jej założenia

Środa 12 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. i łaskę zdrowia na czas szczęśliwej operacji dla Zofii

Czwartek 13 grudnia

17.00 (Ł) O Boze bł. dla Amelii z okazji 12 urodzin

18.00 + Janina Opiłowska w 8 r. śm. oraz zm. z rodziny Opiłowskich.

Piątek 14 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Leon, Roman i Pelagia Majewscy oraz zm. z rodziny Majewskich i Sosnowskich.

Sobota 15 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Niedziela 16 grudnia

7.30 + Paulina Wrzesińska w 28 przypadającą rocznicę urodzin

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Mietka w dniu urodzin

10.30 (Ł) + Elżbieta Mroczek w 2 r. śm.

12.00 + Franciszek i Genowefa Mucha

18.00 + Łukasz Piątkowski

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00