mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
niedziela, 09 grudzień 2018 10:34

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 9.12 – 16.12.2018 r.

Niedziela 9 grudnia

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Rozalia i Marian Krusińscy, Stanisłąwa i Zygmunt Mazanka

10.30 (Ł) + Stefania, Genowefa, Władysław Gajowy, Marianna i Feliks Szulc

12.00 O Boże bł. dla Dorotki w 2 r. urodzin

18.00 O Boże bł. dla Szymona Łukasiaka (int. od dziadków)

Poniedziałek 10 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski

Wtorek 11 grudnia

17.00(Ł)

18.00 Dziękczynna za wspólnotę „Ruah” z 2 rocznicę jej założenia

Środa 12 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. i łaskę zdrowia na czas szczęśliwej operacji dla Zofii

Czwartek 13 grudnia

17.00 (Ł) O Boze bł. dla Amelii z okazji 12 urodzin

18.00 + Janina Opiłowska w 8 r. śm. oraz zm. z rodziny Opiłowskich.

Piątek 14 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Leon, Roman i Pelagia Majewscy oraz zm. z rodziny Majewskich i Sosnowskich.

Sobota 15 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Niedziela 16 grudnia

7.30 + Paulina Wrzesińska w 28 przypadającą rocznicę urodzin

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Mietka w dniu urodzin

10.30 (Ł) + Elżbieta Mroczek w 2 r. śm.

12.00 + Franciszek i Genowefa Mucha

18.00 + Łukasz Piątkowski

niedziela, 02 grudzień 2018 20:34

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 2.12 – 9.12.2018 r.

Niedziela 2 grudnia

7.30 + zm. rodziców Seifert

9.00 (Ł) + zm. z rodziny Wroniewicz

10.30 (Ł) + Stefan Bancerz w 1 r. śm. oraz zm. z rodziny Bancerz i Opiłowskich

12.00 Za Parafian

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Katarzyna Szczepaniak

Poniedziałek 3 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Tadeusz w 1 r. śm. oraz Zbigniew Linowscy

Wtorek 4 grudnia

17.00(Ł)

18.00 + Mariola Łodygowska i Benedykt Trawnik

Środa 5 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Władysław i Marianna Pyrek oraz Janina i Bolesław Mędrkiewicz

Czwartek 6 grudnia

17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski (w dniu przypadających urodzin)

18.00 + Wojciech i Kazimierz Wantowscy oraz Lucyna Radecka i Urszula Mucha

Piątek 7 grudnia

17.00 (Ł)

18.00 + Weronika i Michał Grzelak, Stefania Grzelak i zm. z rodziny

Sobota 8 grudnia

17.00 (Ł) + Marianna, Aleksander Błażejczyk i zm. z rodziny

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Zofii z prośbą o pozytywne rozwiązanie

Niedziela 9 grudnia

7.30 + Jadwiga i Kazimierz Józwiak, Weronika i Bolesław Zygarscy

9.00 (Ł) + Rozalia i Marian Krusińscy, Stanisłąwa i Zygmunt Mazanka

10.30 (Ł) + Stefan, Genowefa, Władysław Gajowy, Marianna i Feliks Szulc

12.00 O Boże bł. dla Dorotki w 2 r. urodzin

18.00 O Boże bł. dla Szymona Łukasiaka (int. od dziadków)

sobota, 24 listopad 2018 20:28

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 25.11 – 2.12.2018 r.

Niedziela 25 listopada

7.30 + Jan i Emilia Wantowscy i zm. z rodziny

9.00 (Ł) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Wyrzykowskich

10.30 (Ł) + Kazimierz Miotk oraz Teresa i Władysław Rożnieccy oraz Danuta i Zdzisław Załuscy

12.00 W 40 rocznicę ślubu Józefa i Łucji Pyrek z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

18.00 + Konrad i Jerzy Kuban

Poniedziałek 26 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Eugeniusz, Zbigniew i Danuta Wojda

Wtorek 27 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Jan i Walentyna Gollus, Barbara, Kazimierz Rumińscy

Środa 28 listopada

17.00 (Ł) O Boże bł. dla członkiń Żywego Różańca i życie wieczne dla zmarłych zelatorki Ireny Wromowicz

18.00 + zm. rodziców Zeifert

Czwartek 29 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimierz Rumiński w 10 r. śm.

Piątek 30 listopada

17.00 (Ł) + Andrzej Rak (w dniu imienin)

18.00 + Jadwiga Przybylak w 6 r. śm. i Teresa Lewandowska

Sobota 1 grudnia

17.00 (Ł) + Barbara Sosnowska

18.00 + Ryszard Orzeł

Niedziela 2 grudnia – Odpust parafialny

7.30 + zm. rodziców Zeifert

9.00 (Ł) + zm. z rodziny Wroniewicz

10.30 (Ł) + Stefan Bancerz w 1 r. śm. oraz zm. z rodziny Bancerz i Opiłowskich

12.00 Za Parafian

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Katarzyna Szczepaniak

sobota, 17 listopad 2018 20:30

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 18.11 – 25.11.2018 r.

Niedziela 18 listopada

7.30 + Kunegunda Adamkiewicz w 6 r. śm.

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Liśińscy oraz zm. rodzeństwo z obojga stron

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji urodzin dla Liliany

12.00 + Bolesława, Zygmunt Majewscy, zm. z rodziny Majewskich i Wiśniewskich

12.00 O Boże bł. w 60 rocznicę ślubu Marii i Jana Więcek

18.00 + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny Piątkowskich

Poniedziałek 19 listopada

17.00 (Ł) + Gabriela Sumara

18.00 + Leon, Roman i Pelagia Majewscy

Wtorek 20 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Zbigniew Drapiewski

Środa 21 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Ludwika, Konstanty Kotkiewicz, zm. z rodziny Ryńskich

Czwartek 22 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Teofil Albin Wilmowski w miesiąc od pogrzebu

Piątek 23 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Gertruda Lenczewska

Sobota 24 listopada

17.00 (Ł) + Teresa, Roman Ptach, Jadwiga Szymańska

18.00 + Maria w 11 r. śm. i Bohdan Karolewscy

Niedziela 25 listopada

7.30 + Jan i Emilia Wantowscy i zm. z rodziny

9.00 (Ł) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Wyrzykowskich

10.30 (Ł) + Kazimierz Miotk oraz Teresa i Władysław Rożnieccy oraz Danuta i Zdzisław Załuscy

12.00 W 40 rocznicę ślubu Józefa i Łucji Pyrek z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

18.00 + Konrad i Jerzy Kuban

sobota, 10 listopad 2018 21:17

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 11.11 – 18.11.2018 r.

Niedziela 11 listopada

7.30 + Antonina i Bronisław Karpińscy i Dawid Ozimek

9.00 (Ł) + Wacława i Kazimierz, Stanisław Błażejczyk i zm. z rodziny Błażejczyk i Zatyków

10.30 (Ł) + Maciej Litwińczuk

12.00 + Pelagia w 15 r. śm. i Michał Śliwińscy, Janina i Mieczysław Linka, Genowefa, Zygmunt i Wiesław Olszewscy

18.00 + Marcin Hening

Poniedziałek 12 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Marianna Dębska w 5 r. śm. i zm. z rodziny Dębskich

Wtorek 13 listopada

17.00(Ł)

18.00 + Jadwiga Osiak

Środa 14 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Piotr Bertholz

Czwartek 15 listopada

17.00 (Ł)

18.00 +Salomea i Władysław Kaczmarczyk

Piątek 16 listopada

17.00 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Sobota 17 listopada

15.00 O Boże bł. dla Ryszarda w 75 r. urodzin, Marii i Żanety

17.00 (Ł) + Stanisław Wiśniewski w 1 r. śm.

18.00 + Regina i Marian Kulińscy

Niedziela 18 listopada

7.30 + Kunegunda Adamkiewicz w 6 r. śm.

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Liśińscy oraz zm. rodzeństwo z obojga stron

10.30 (Ł) O Boże bł. z okazji urodzin dla Liliany

12.00 + Bolesława, Zygmunt Majewscy, zm. z rodziny Majewskich i Wiśniewskich

12.00 O Boże bł. w 60 rocznicę ślubu Marii i Jana Więcek

18.00 + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny Piątkowskich

Strona 1 z 29

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00