mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
sobota, 13 październik 2018 19:17

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 14.10 – 21.10.2018 r.

Niedziela 14 października

7.30 + Elżbieta, Stanisław i Franciszek Biskup

9.00 (Ł) W 24 r. ślubu Aleksandry i Mariana

10.30 (Ł) + Edward i Małgorzata Muszyńscy

12.00 W 40 r. ślubu Zofii i Władysława z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji rocznicy ślubu dla Jana i Anny Kalinowskich oraz całej rodziny

18.00 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. z rodziny

Poniedziałek 15 października

17.00 (Ł)

18.00 + Jadwiga Osiak

Wtorek 16 października

17.00(Ł) Dziękczynna za łaskę zdrowia Basi z prośbą o dalszą Bożą opiekę

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

Środa 17 października

17.00 (Ł) + Jan i Kazimiera Kozłowscy

18.00 + Henryk Mika w 8 r. śm. oraz rodzice Aleksandra i Aleksander Mika, Zygmunt i Stanisława Mazanka i Sylwia Gagałowicz

Czwartek 18 października

17.00 (Ł)

18.00 + Leszek Malak w 2 r. śm.

Piątek 19 października

17.00 (Ł)

18.00 + Mieczysław Mucha oraz Marianna

Sobota 20 października

17.00 (Ł) + Helena Ziółkowska oraz Henryk Montewski

18.00 O Boże bł. dla Julii i Piotra Biel w 1 r. ślubu

Niedziela 21 października

7.30 + rodzice Bukalscy i Cichalewscy oraz Henryk i Piotr

9.00 (Ł) + Helena, Stanisław, Eugeniusz Gajewscy

10.30 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

12.00 + Ignacy Paliwoda w 6 r. śm.

18.00 + Łukasz Piątkowski i z. z rodziny Ozimek

niedziela, 07 październik 2018 13:53

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 7.10 – 14.10.2018 r.

Niedziela 7 października

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Jan Wilkoński

10.30 (Ł) + Czesława i Jan Rosłaniec

12.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Jadwiga i Roman Korol

Poniedziałek 8 października

17.00 (Ł)

18.00 + Zygmunt Koszytkowski (int. od mieszkańców Koniczynki)

Wtorek 9 października

17.00(Ł)

18.00 + Paweł Kochowicz w 12 r.śm.

Środa 10 października

17.00 (Ł)

18.00 + Anna i Klemens Rożeńscy

Czwartek 11 października

17.00 (Ł)

18.00 + Jerzy Jankowski, Mirosława Rusin, Marianna Wichrowska i rodzice z obojga stron

Piątek 12 października

17.00 (Ł)

18.00 + Leon, Roman Majewscy i Pelagia

Sobota 13 października

17.00 (Ł) W dniu urodzin Steni o Boże błogosławieństwo

18.00 + Sebastian w 13 r. śm. i Alicja, Roman oraz Wacław

Niedziela 14 października

7.30 + Elżbieta, Stanisław i Franciszek Biskup

9.00 (Ł) W 24 r. ślubu Aleksandry i Mariana

10.30 (Ł) + Edward i Małgorzata Muszyńscy

12.00 W 40 r. ślubu Zofii i Władysława z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

18.00 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. z rodziny

niedziela, 30 wrzesień 2018 09:49

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 30.09 – 7.10.2018 r.

Niedziela 30 września

7.30 + Wacława Rosłaniec

9.00 (Ł) Dziękczynno-zawierzeniowa w 21 rocznicę ślubu Bożeny i Tomasza

10.30 (Ł) + Marianna Manikowska w 3 r. śm. i Elżbieta Manikowska oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Marian w 1 r. śm. i Danuta Wiśniewscy

Poniedziałek 1 października

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. w rodzinie Kuban

Wtorek 2 października

17.00(Ł)

18.00 + Klara i Jan Walter oraz Ewa, Genowefa i Adam Kowalscy

Środa 3 października

17.00 (Ł)

18.00

Czwartek 4 października

17.00 (Ł)

18.00 + Franciszek, Aniela i Władysław Milewscy

Piątek 5 października

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Agnieszka i Ignacy Brodowscy

Sobota 6 października

16.00 ślub: Aleksandra Opiłowska i Dominik Kurczewski

17.00 (Ł) W intencji członkiń Żywego Różańca zelatorki Małgorzaty Ciećwierz oraz życie wieczne dla zmarłych członkiń

18.00 + Emilia, Jan, Kazimierz i Wojciech Wantowscy

Niedziela 7 października

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Jan Wilkoński

10.30 (Ł) + Czesława i Jan Rosłaniec

12.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Jadwiga i Roman Korol

niedziela, 23 wrzesień 2018 15:40

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 23.09 – 30.09.2018 r.

Niedziela 23 września

7.30 + Marianna Manikowska w 3 r. śm. oraz Elżbieta Manikowska

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz

10.30 (Ł) + Apolonia Redzik w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Irena, Kazimierz Sławkowscy

18.00 + Gertruda Lenczewska

Poniedziałek 24 września

17.00 (Ł)

18.00 O Boże bł. dla księży posługujących w naszej Parafii

Wtorek 25 września

17.00(Ł)

18.00 + Jan Brodowski

Środa 26 września

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna z okazji 20 r. ślubu Tomasza i Doroty z prośbą o Boże bł.

Czwartek 27 września

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimiera i Jerzy Mucha

Piątek 28 września

17.00 (Ł)

18.00 + Apolonia Redzik

Sobota 29 września

17.00 (Ł)

18.00 W 1 rocznicę urodzin wnuka Michała z prośbą o Boże bł. dla niego, jego rodziców, Paulinę i Mateusza oraz rodziny Maciejewskich

Niedziela 30 września

7.30 + Wacława Rosłaniec

9.00 (Ł) Dziękczynno-zawierzeniowa w 21 rocznicę ślubu Bożeny i Tomasza

10.30 (Ł) + Marianna Manikowska w 3 r. śm. i Elżbieta Manikowska oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Marian w 1 r. śm. i Danuta Wiśniewscy

sobota, 15 wrzesień 2018 19:21

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 16.09 – 23.09.2018 r.

Niedziela 16 września

. 7.30 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy

9.00 (Ł) + Weronika Zysnarska i zm. z rodziny Zysnarskich i Stanek

10.30 (Ł) + Grzegorz, Jan, Czesław i Jan Wiśniewscy, Genowefa i Zygmunt Olszewscy

12.00 + Rodzice Rumińscy i Wiśniewscy oraz zm. z rodziny, Paulina Wrzesińska

18.00 + Jerzy Kuban, Konrad Kuban, Jerzy i Łucja Wiśniewscy

Poniedziałek 17 września

17.00 (Ł) + Marianna i Paweł Aszyk

18.00 + Anna, Józef i Maciej Tołkanowicz

Wtorek 18 września

17.00(Ł) + Marian Parzyszek

18.00 + Franciszek i Anna Stanisławscy

Środa 19 września

17.00 (Ł) + Zofia w 1 r. śm. i Stanisław Jaroszewski

18.00 + Alfred Wolter w 10 r. śm.

Czwartek 20 września

17.00 (Ł)

18.00 + rodzice Andrzej i Anna Bąk oraz dziadkowie z obojga stron i zm. z rodziny

Piątek 21 września

17.00 (Ł)

18.00 + Genowefa w 1 r. śm. i Czesław i Mieczysław Jaworscy oraz Alojzy i Leokadia Jankowscy, zm. z rodziny

Sobota 22 września

15.30 ślub: Artur Laskowski i Angelika Górzkowska

17.00 (Ł)

18.00 + Marianna i Mieczysław Mucha, Janina i Piotr Owczarczyk oraz zm. z rodziny

Niedziela 23 września

7.30 + Marianna Manikowska w 3 r. śm. oraz Elżbieta Manikowska

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz

10.30 (Ł) + Apolonia Redzik w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Irena, Kazimierz Sławkowscy

18.00 + Gertruda Lenczewska

Strona 1 z 27

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00