mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
Sty 7, 2018

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela 07-01-2018 r.

1.      Biuro parafialne do zakończenia kolęd będzie nieczynne. Sprawy administracyjne załatwiane będą na bieżąco w uzgodnionym czasie.

2.      Z racji kolęd msze św. od poniedziałku do piątku odprawiamy rano w Łysomicach o godz. 7.15. a w Papowie Toruńskim o godz. 8.00.

3.      Wczoraj gościliśmy po Mszy św. o godz. 12.00 aktorów Teatru Baj Pomorski, z koncertem pastorałek, za tydzień na Sumie koncertować będzie orkiestra z Dobrzejewic.

4.      Kapituła Dobroczynna organizuje pomoc edukacyjną dla dzieci i młodzieży z naszej parafii, uczęszczających do klas 4-6, Szkoły Podstawowej. Poszukujemy chętnych do prowadzania indywidualnych zajęć z uczniami z przedmiotów: język polski, język angielski, matematyka, jak również specjalistów mogących udzielać pomoc w zakresie logopedii. Bliższe informacje na stronie internetowej, prosimy zainteresowanych o kontakt.

5.      W trakcie ferii zimowych nasza Parafia organizuje warsztaty plastyczne dla dzieci od 7 roku życia oraz młodzieży. Zajęcia prowadzone będą w dwóch turnusach od poniedziałku do czwartku 3 godziny dziennie. Zadanie dofinansowywane jest poprzez Kapitułę Dobroczynną Koszt leżący po stronie rodziny to 25zł od dziecka. Warsztaty będą odbywać się w łysomickim pałacyku od godz. 9:30. Kontakt podany został na stronie internetowej.

6.      W dniu dzisiejszym o godz. 20.00 znakomity muzyk, dyrygent i dyrektor muzyczny Teatru Baj Pomorski P. Krzysztof Zaremba dokona przesłuchania wokalistów w celu wyłonienia talentów muzycznych. Zapraszamy.

7.      Dziękuję za ofiary złożone w ramach kolekty w ubiegłym tygodniu.

8.      Pod koniec stycznia dokonamy podsumowania minionego roku i przedstawimy plany na obecny.

9.      Zachęcam do nabycia ciekawego dwumiesięcznika poświęconego Pismu Świętemu pt. „Galilea” w cenie 7,5 zł. oraz tygodnika Niedziela.

Do Pana odszedł nasz wieloletni parafiani śp. Bogdan Pietrykowski w 92 roku życia, obecnie mieszkający w Toruniu. Pogrzeb odbędzie sie w najbliższch dniach w Toruniu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

 

 

679 Ostatnio zmieniany niedziela, 07 styczeń 2018 10:36

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00