mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
Cze 10, 2018

Ogłoszenia parafialne - Niedziela 10-06-2018 r.

1.      W tym tygodniu biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od godz. 15.00 do 17.00.

2.      Za tydzień w sobotę o godz. 18.45 zajęcia sportowe na orlik przy szkole.

3.      We wtorek wspólnota Ruach zaprasza na 20.00 na modlitwę kontemplacyjną.

4.      W piątek zapraszamy młodzież na spotkanie po Mszy św.

5.      Za tydzień w niedzielę polecamy waszej ofiarności naszą comiesięczną zbiórkę dobroczynną przed kościołem

6.      Dziękuję za ofiary złożone w ramach kolekt w ubiegłym tygodniu. Dziękuję ofiarodawcom indywidualnym, Państwu Apolonia, Reginie i Franciszkowi Wantowskim z Papowa Toruńskiego, Przemysławowi i Agnieszce Matysek z Łysomice za ofiary z przeznaczeniem na konserwację ołtarza głównego i prowadzone inwestycje.

7.      Dziękuję za włączenie się w przeżycie oktawy Bożego Ciała, trwają nabożeństwa czerwcowe po Mszach św.

8.      W środę po wieczornej mszy św. odbyło się spotkanie organizacyjne przed przystąpieniem do prac związanych z remontem naszej kaplicy w Łysomicach, ustalono, że prace przed remontowe prowadzić będziemy w każdą sobotę. Ruszamy z pracami o najbliższej soboty. Zapraszamy wszystkich silnych mężczyzn w o godz. 8.30 do rozbiórki elementów betonowych wokół kaplicy, usunięcie słupa oraz usunięcie dwóch stopni w prezbiterium.

9.      W szkole w Łysomicach w czwartki trwają cotygodniowe zajęcia nauki tańca brak dance zachęcamy rodziców, aby zapisali dzieci i młodzież na zajęcia, które wszechstronnie je rozwiną.

10.  Zapraszamy młodzież, która ukończy i ukończyła 1 klasę szkoły ponadgimnazjalnej do zapisania się osobiście na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

11.  W dniach od 1 do 4 i od 4 do 7 lipca ministranci i młodzież, łącznie 30 osób uda się na wakacyjny obóz w Bory Tucholskie. Proszę rodziców i opiekunów o wyrażenie zgody i zapisanie swoich dzieci.

12.  W najbliższą sobotę w Papowie Toruńskim - Osieki odbędzie się Rodzinny Bieg z Przeszkodami, organizatorzy Stowarzyszenia dla Nas „Na Nudę My” serdecznie zapraszają.

13.  Zapowiedzi przedślubne:

Żochowski Łukasz i Beata Bauk zam. w Zakrzewku, Szymański Miłosz i Rojewska Paulina zam. w Łysomicach, Rybacki Ireneusz i Wojciechowska Karolina zam. w Papowie Toruńskim, Pilewski Marcin i Iwańska Agata zam. w Papowie Toruńskim, Opiłowska Aleksandra zam. w Papowie Toruńskim i Kurczewski Dominik Piotr zam. Poznań.

Zapowiedź II

Paweł Narodzonej i Emilia Majewska zam. w Papowie Toruńskim.

Arkadiusz Piotr Spadziński zam. Zegartowice i Maja Joanna Heinig zam. Papowo Toruńskie

Zapowiedź I

Osoby stanu wolnego zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Jeśli komukolwiek znane są przeszkody do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest o tym poinformować Proboszcza osobiście.

14.   Zachęcam do nabycia nowego numeru tygodnika Niedziela, i dwumiesięcznika Galilea, proszę o odbieranie zaprenumerowanej prasy.

15. Za tydzień w niedzielę na sumie, będzie śpiewał nasz chór parafialny. 

576 Ostatnio zmieniany niedziela, 10 czerwiec 2018 09:29

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta (lipiec-sierpień):
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta (lipiec-sierpień):
9:00
dni powszednie:
17:00