mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
Cze 19, 2018

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela 17-06-2018 r.

1.      W tym tygodniu biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od godz. 15.00 do 17.00.

2.      Od jutra do piątku w kościele odbywać się będzie proces gazowania szkodników w drewnie szczególnie konstrukcji ołtarza głównego. W związku z tum kościół musi pozostać zamknięty aż do piątku włącznie. Msze św. wieczorne odprawiać będziemy w salce w plebanii. Z wyjątkiem Mszy św. we wtorek, która zostanie odprawiona o godz. 19.15.

3.      Za tydzień w sobotę o godz. 18.45 zajęcia sportowe na orliku przy szkole.

4.      We wtorek wspólnota Ruach zaprasza na 20.00 na modlitwę kontemplacyjną.

5.      Zapraszamy wszystkich zagorzałych fanów piłki nożnej do strefy kibica w Plebanii do wspólnego oglądania wtorkowego meczu Polska – Senegal. o godz. 17.00.

6.      Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych świadczonych przez P. Mecenas Martę Wilkońską we wtorek od godz. 18.00 do 20.00.

7.      Dzisiaj przed kościołem polecamy waszej ofiarności naszą comiesięczną zbiórkę dobroczynną.

8.      Dziękuję za ofiary złożone w ramach kolekt w ubiegłym tygodniu. Dziękuję ofiarodawcom indywidualnym, Pani Leokadii Czekaj z Łysomice za ofiary z przeznaczeniem na prowadzone inwestycje.

9.      W sobotę odbył się pierwszy etap prac rozbiórkowych i przygotowawczych do remontu w kaplicy w Łysomicach. Dziękuję Damian i Tomasz Frelik, Andrzej i Kuba Dunajscy, Marek Moskal, Kamil i Dariusz Knyszyńscy, Wiesław Parzyszek, Marian Topolski, Kamila, Zuzanna i Agata Rumińskie, Urszula Talkowska i Zoila Dembek. W następną sobotę również zapraszamy chętnych mężczyzn od godz. 8.30 do prac przygotowawczych i remontowych.

10.  W szkole w Łysomicach w czwartki trwają cotygodniowe zajęcia nauki tańca Break Dance zachęcamy rodziców, do zapisów dzieci i młodzieży na zajęcia, które wszechstronnie je rozwiną.

11.  Zapraszamy młodzież, która ukończy i ukończyła 1 klasę szkoły ponadgimnazjalnej i starszą do zapisania się osobiście na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

12.  W dniach od 1 do 4 i od 4 do 7 lipca ministranci i młodzież, łącznie 30 osób uda się na wakacyjny obóz w Bory Tucholskie. Proszę rodziców i opiekunów o wyrażenie zgody i zapisanie swoich dzieci.

13.  Od 25 czerwca Msze św. w kaplicy w Łysomicach w czasie wakacji w dni powszednie odprawiać będziemy o godz. 17.00 a w niedzielę tylko o godz. 9.00.

14.  Zapowiedzi przedślubne:

Patryk Maciej Rochna zam. w Łysomicach i Agata Karolina Kędzierska zam. w Toruniu

Artur Laskowski zam. Wydminy i Angelika Górzkowska zam. w Papowie Toruńskim 
Zapowiedź I

Paweł Narodzonej i Emilia Majewska zam. w Papowie Toruńskim.

Arkadiusz Piotr Spadziński zam. Zegartowice i Maja Joanna Heinig zam. w Papowie Toruńskim

Zapowiedź II

Osoby stanu wolnego zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Jeśli komukolwiek znane są przeszkody do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest o tym poinformować Proboszcza osobiście.

Zachęcam do nabycia nowego numeru tygodnika Niedziela, i dwumiesięcznika Galilea, proszę o odbieranie zaprenumerowanej prasy.

495 Ostatnio zmieniany wtorek, 19 czerwiec 2018 07:39

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta (lipiec-sierpień):
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta (lipiec-sierpień):
9:00
dni powszednie:
17:00