mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
Sie 19, 2018

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela 19.08.2018 r.

1.      W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od 15.00 do 16.30.

2.      Dziękuję za sobotnią pracę przy remoncie kaplicy Bartkowi Wojciechowskiemu, Damianowi Frelikowi, Marianowi Topolskiemu, Jankowi Kalinowskiemu, Przemkowi Matyskowi oraz Paniom i dziewczętom za pomoc w posprzątaniu kaplicy po działaniach remontowych. W następną sobotę również prosimy mężczyzn do prac remontowych na godz. 8.30.

3.      Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznej Uroczystość Wniebowzięcia NMP – parafialnych dożynek. Na ręce sołtysów P. Barbary Ordak, Sławomira Zająca, i Janusza Górzkowskiego, składam podziękowanie parafianom poszczególnych wsi za przygotowanie tradycyjnych symbolicznych darów ofiarnych na dzień dożynek. Dziękuję również za pomoc w przygotowaniu pikniku Beacie i Wojciechowi Walter, Iwonie i Jackowi Karolewskim oraz wszystkim gospodyniom za upieczone pyszne ciasta.

4.      Dziękuję za ofiary złożone w ramach kolekt w ubiegłym tygodniu. Dziękuję ofiarodawcom indywidualnym za ofiary z przeznaczeniem na remont kościoła.

5.      Przypominamy młodzieży, która ukończyła pierwszą klasę szkoły ponadgimnazjalnej o zapisywanie się osobiście na przygotowanie do bierzmowania. Listę zamykamy z końcem miesiąca sierpnia.

6.      Dzisiaj przed kościołem trwa zbiórka do puszek na cele dobroczynne naszej parafii.

7.      Zapowiedzi przedślubne:

Eryk Drążek zam. w Łysomicach i Anna Katarzyna Sikorska zam. Siemoń

Piotr Huzarski zam. Łysomice i Kamila Lajstet zam. Toruń

Zapowiedź II

Osoby stanu wolnego zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Jeśli komukolwiek znane są przeszkody do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest o tym poinformować Proboszcza osobiście.

8.      Zachęcam do nabycia nowego numeru tygodnika Niedziela, proszę o odbieranie zaprenumerowanej prasy.

383

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00