mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
Gru 6, 2015

Ogłoszenia parafialne - Niedziela 6.12.2015

1.  Dzisiaj w parafii przeżywamy odpust suma parafialna o godz. 11.30. Zapraszamy wszystkich na ognisko z gitarą i zabawami o godz. 15.30 na boisku przy przedszkolu w Papowie Toruńskim, prosimy zabrać z sobą kiełbaski.

2.   Dziękuję serdecznie za wygłoszone rekolekcje adwentowe i przed naszym odpustem parafialnym księdzu oficjałowi dr hab. Wiesławowi Kraińskiemu.

3.   Zapraszamy wszystkich na Msze św. roratnie w Łysomicach od poniedziałku do Piątku o godz. 7.15 w sobotę o godz. 17.00 a w Papowie Toruńskim przez od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 – dzieci prosimy o przynoszenie lampionów.

4.   Dziękuję serdecznie członkom Żywego Różańca, Domowego Kościoła i Młodzieży Oazowej za sprawne przeprowadzenie akcji rozdysponowania opłatków wigilijnych do wszystkich domów naszej parafii. Dziękuję również za złożone przy tej okazji ofiary, zebraliśmy 5400 zł, które pozwoliły Świętemu Mikołajowi nabyć słodkości na 400 paczek świątecznych dla dzieci.

5.    Za tydzień w niedzielę 13 grudnia spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 11.30. wraz z rodzicami.

6.  Za prace przy remontach w minionym tygodniu dziękuję: Przemkowi Matysek, Wiesławowi Parzyszek, Romanowi Kolasińskiemu, Arkadiuszowi Lewandowskiemu, Przemkowi Szczepańskiemu.

7.  Państwu Marioli i Piotrowi Czajkowskim dziękuję za wynajęcie firmy i pokrycie kosztów faszynowania stawiku przy domu parafialny i ostateczne uporządkowania tego terenu, dzięki temu cała nasza wspólnota dzieci, młodzież i dorośli od wiosny będziemy mogli cieszyć się pięknym bezpiecznym terenem rekreacyjnym.

8.  Dziękuję serdecznie gospodyniom i paniom ze Stowarzyszenia „Markus za dary stołu, dziękuję szczególnie aktywnym paniom z Papowa Toruńskiego za przygotowanie obiadu odpustowego w plebanii.

9.  Dziękuję również za indywidualne ofiary finansowe i rzeczowe z przeznaczeniem na kościół i trwające remonty, Państwu Drapiewskim, Państwu Wojciechowi i Annie Siemianowskim oraz wielu innym ofiarodawcom.  

10. Prasa Katolicka: do nabycia tygodnik niedziela, Arka, Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej, proszę również odbieranie zaprenumerowanej prasy.

    Ogłoszenia i intencje dostępne na strony internetowej naszej parafii, pod adresem www.swmikolaja.pl

1116 Ostatnio zmieniany niedziela, 13 grudzień 2015 06:57

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00