mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
niedziela, 31 styczeń 2021 11:10

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 31.01.2021– 7.02.2021 r.

Niedziela 31 stycznia

7.30 + Katarzyna Suhak w miesiąc od pogrzebu

9.00 (Ł) O zdrowie dla Moniki i Boże błogosławieństwo

10.30 (Ł) +Zofia Kowalska w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy oraz Waleria i Franciszek Mucharscy

18.00 + Józef Nadstawny, Aleksandra, Leon, Krystyna i Henryk

Poniedziałek 1 lutego

17.00 (Ł) + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Wtorek 2 lutego (Ofiarowanie Pańskie)

9.00

17.00 (Ł) Za Wspólnotę Magnificat

18.00 + Krystyna, Maria i Henryk Stanisławscy

Środa 3 lutego

17.00 (Ł) + Maria Smal

18.00 + Jan, Kazimierz i Bronisław

Czwartek 4 lutego

17.00 (Ł) + Tadeusz Pawlikowski w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Henryk Bucoń

Piątek 5 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Kowalska

18.00 Za Parafian – Domowy Kościół

Sobota 6 lutego

17.00 (Ł) + Tadeusz Pawlikowski

18.00 + Maria Szczepańska

Niedziela 7 lutego

7.30 + Elżbieta, Kazimierz Zielińscy, Helena Norkowska

9.00 (Ł) + Regina Gradzik

10.30 (Ł) +Kazimierz Norkowski w 10 r. śm.

12.00 + Jerzy i Konrad Kuban, Łucja, Jerzy, Monika Wiśniewscy

18.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

niedziela, 24 styczeń 2021 16:12

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 24.01.2021– 31.01.2021 r.

Niedziela 24 stycznia

7.30 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Weronika Zysnarska

10.30 (Ł) + Agnieszka Karasek

12.00 + Daniela Jędraszek w 1 rocz. śm.

18.00 + Tadeusz Grzecznowski w 4 r. śm., Maria i Stanisław Czajkowscy i Helena Fodrowska

Poniedziałek 25 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Mieczysław Kamiński

Wtorek 26 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00Za Parafian

Środa 27 stycznia

17.00 (Ł) Dziękczynna za opiekę GOPS w Łysomicach

18.00 + Henryk Stanisławski oraz zm. dziadków z rodziny

Czwartek 28 stycznia

17.00 (Ł) + Tadeusz Pawlikowski

18.00 + Tadeusz, Jarosław Brzozowski i zm. z rodziny oraz Dariusz Murawski

Piątek 29 stycznia

17.00 (Ł) + Zofia Kowalska

18.00 + Józef Pabian w 15 r. śm.

Sobota 30 stycznia

17.00 (Ł) + Genowefa i Franciszek Bauk oraz Łucja i Czesław Cieczko

18.00 + Apolonia i Władysław Polak i zm. z rodziny

Niedziela 31 stycznia

7.30 + Katarzyna Suhak w miesiąc od pogrzebu

9.00 (Ł) O zdrowie dla Moniki i Boże błogosławieństwo

10.30 (Ł) +Zofia Kowalska w miesiąc od pogrzebu

12.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy oraz Waleria i Franciszek Mucharscy

18.00

niedziela, 17 styczeń 2021 10:37

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 17.01.2021– 24.01.2021 r.

Niedziela 17 stycznia

7.30 + Lucjan w 22 r. śm. i Teresa Leśniewscy i Andrzej Stodulski

9.00 (Ł) + Jan Katra , zm. z rodziny oraz zm. z rodziny Rasielewskich

10.30 (Ł) + Tadeusz Jaworski w 6 r. śm.

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 30-tej rocznicy ślubu dla Beaty i Wojciecha Walter oraz całej rodziny

12.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Benedykt Kondej w 11 r. śm. oraz Genowefa, Władysław i Jan Kondej

Poniedziałek 18 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 Za Parafian

Wtorek 19 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Wojciech, Kazimierz Wantowscy, Jan Sadowski i Czesław Górecki

Środa 20 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Ireneusz Lis ( z okazji urodzin)

Czwartek 21 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 Dziękczynna o Boże bł. dla Ewy i Sławomira z okazji rocznicy ślubu

Piątek 22 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Zenon Mak w miesiąc od pogrzebu

Sobota 23 stycznia

17.00 (Ł) + zm. z rodziny Stańczewskich i Muszyńskich

18.00 + Eugeniusz w 7 r. śm., Marianna i Andrzej Czyszek

18.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

Niedziela 24 stycznia

7.30 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Weronika Zysnarska

10.30 (Ł) + Agnieszka Karasek

12.00 + Daniela Jędraszek w 1 rocz. śm.

18.00 + Tadeusz Grzecznowski w 4 r. śm., Maria i Stanisław Czajkowscy i Helena Fodrowska

sobota, 09 styczeń 2021 19:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 10.01.2021– 17.01.2021 r.

Niedziela 10 stycznia (Niedziela Chrztu Pańskiego)

7.30 + Stanisłąw Maciejewski w 21 r. śm. i zm. z rodziny oraz Irena Maciejewska

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Jakuba Kępki z okazji 18-tych urodzin

12.00 + Zbigniew i Tadeusz Linowscy

18.00 + Zdzisław Tuora w 25 r. śm. i zm. z rodziny

Poniedziałek 11 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Zenon Mak

Wtorek 12 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Przymus w 1 rocz. śm.

Środa 13 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 O opiekę Matki Bożej i szczęśliwy przebieg operacji dla Jana

Czwartek 14 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00

Piątek 15 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00

Sobota 16 stycznia

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Gabrysi z okazji pierwszych urodzin

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

18.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

Niedziela 17 stycznia

7.30 + Lucjan w 22 r. śm. i Teresa Leśniewscy i Andrzej Stodulski

9.00 (Ł) + Jan Katra , zm. z rodziny oraz zm. z rodziny Rasielewskich

10.30 (Ł) + Tadeusz Jaworski w 6 r. śm.

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 30-tej rocznicy ślubu dla Beaty i Wojciecha Walter oraz całej rodziny

12.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Benedykt Kondej w 11 r. śm. oraz Genowefa, Władysław i Jan Kondej

niedziela, 03 styczeń 2021 16:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 3.01.2021– 10.01.2021 r.

Niedziela 3 stycznia

7.30 + Jan Grabowski

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Grażyna Niejadlik

12.00 + Mieczysława i Stanisław Politowscy oraz zmarłe rodzeństwo

18.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Poniedziałek 4 stycznia

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

Wtorek 5 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Agnieszka, Jan Romanowscy

Środa 6 stycznia – Objawienie Pańskie

7.30 + Mieczysław Malinowski, rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

9.00 (Ł) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 70-tych urodzin Stanisława i 40-tych Przemysława Flak

10.30 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

12.00 + Henryk Stanisławski

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

Czwartek 7 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Franciszek Bąk w miesiąc od pogrzebu

Piątek 8 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Jerzy Solarczyk w miesiąc od pogrzebu

Sobota 9 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Henryk Stanisławski i zm. z rodziny

Niedziela 10 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

7.30 + Stanisłąw Maciejewski w 21 r. śm. i zm. z rodziny oraz Irena Maciejewska

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Jakuba Kępki z okazji 18-tych urodzin

12.00 + Zbigniew i Tadeusz Linowscy

18.00 + Zdzisław Tuora w 25 r. śm. i zm. z rodziny

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00