mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
sobota, 09 styczeń 2021 19:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 10.01.2021– 17.01.2021 r.

Niedziela 10 stycznia (Niedziela Chrztu Pańskiego)

7.30 + Stanisłąw Maciejewski w 21 r. śm. i zm. z rodziny oraz Irena Maciejewska

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Jakuba Kępki z okazji 18-tych urodzin

12.00 + Zbigniew i Tadeusz Linowscy

18.00 + Zdzisław Tuora w 25 r. śm. i zm. z rodziny

Poniedziałek 11 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Zenon Mak

Wtorek 12 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Przymus w 1 rocz. śm.

Środa 13 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 O opiekę Matki Bożej i szczęśliwy przebieg operacji dla Jana

Czwartek 14 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00

Piątek 15 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00

Sobota 16 stycznia

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Gabrysi z okazji pierwszych urodzin

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

18.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

Niedziela 17 stycznia

7.30 + Lucjan w 22 r. śm. i Teresa Leśniewscy i Andrzej Stodulski

9.00 (Ł) + Jan Katra , zm. z rodziny oraz zm. z rodziny Rasielewskich

10.30 (Ł) + Tadeusz Jaworski w 6 r. śm.

12.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 30-tej rocznicy ślubu dla Beaty i Wojciecha Walter oraz całej rodziny

12.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Benedykt Kondej w 11 r. śm. oraz Genowefa, Władysław i Jan Kondej

niedziela, 03 styczeń 2021 16:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 3.01.2021– 10.01.2021 r.

Niedziela 3 stycznia

7.30 + Jan Grabowski

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Grażyna Niejadlik

12.00 + Mieczysława i Stanisław Politowscy oraz zmarłe rodzeństwo

18.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Poniedziałek 4 stycznia

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

Wtorek 5 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Agnieszka, Jan Romanowscy

Środa 6 stycznia – Objawienie Pańskie

7.30 + Mieczysław Malinowski, rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

9.00 (Ł) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 70-tych urodzin Stanisława i 40-tych Przemysława Flak

10.30 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

12.00 + Henryk Stanisławski

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

Czwartek 7 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Franciszek Bąk w miesiąc od pogrzebu

Piątek 8 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Jerzy Solarczyk w miesiąc od pogrzebu

Sobota 9 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Henryk Stanisławski i zm. z rodziny

Niedziela 10 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

7.30 + Stanisłąw Maciejewski w 21 r. śm. i zm. z rodziny oraz Irena Maciejewska

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Jakuba Kępki z okazji 18-tych urodzin

12.00 + Zbigniew i Tadeusz Linowscy

18.00 + Zdzisław Tuora w 25 r. śm. i zm. z rodziny

niedziela, 27 grudzień 2020 11:54

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 27.12.2020– 3.01.2021 r.

Niedziela 27 grudnia

7.30 + Henryk Stanisławski

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Piotra z okazji urodzin

10.30 (Ł) + Wiesława Grygiel

12.00 + Leokadia, Alojzy Jankowscy, Genowefa, Czesław Jaworscy, Józef Ciemielewski, Roman Pawłowski

18.00 + Stefania, Edmund Wilczyńscy i zm. z obojga stron

Poniedziałek 28 grudnia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Franciszek Bąk

Wtorek 29 grudnia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Franciszek Bąk

Środa 30 grudnia

17.00( Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Marta i Józef Rucińscy, Krystyna i Tadeusz Guśpiel

Czwartek 31 grudnia

17.00 (Ł) + Ludwik Niejadlik, Paweł Talarek

18.00 + Zofia, Edward Banasiak, Patryk, Anna, Bolesław, Maria Sikora

18.00 + Melania Telus (Msza gregoriańska)

Piątek 1 stycznia – Świętej Bożej Rodzicielki

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Gracjan Chechłowski

12.00 + Wanda Mucha w 11 r. śm.

18.00 Za Parafian

Sobota 2 stycznia

17.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

18.00 + Józef Pyrek w 1 r. śm. i rodzice obojga stron

Niedziela 3 stycznia

7.30 + Jan Grabowski

9.00 (Ł) + Melania Telus (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Grażyna Niejadlik

12.00 + Mieczysława i Stanisław Politowscy oraz zmarłe rodzeństwo

18.00 + Józefa, Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

niedziela, 20 grudzień 2020 14:58

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 20.12.2020– 27.12.2020 r.

Niedziela 20 grudnia – IV Niedziela Adwentu

7.30 + Władysława i Władysław oraz Marek Dudkiewicz

9.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Janina Kożuchowska

12.00 + Genowefa i Franciszek Mucha

18.00 + Urszula Mucha, Maria Michalak oraz Jan Sobiechowski

Poniedziałek 21 grudnia

17.00 (Ł) + Jadwiga i Stanisław Chmielewscy

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Wtorek 22 grudnia

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 + Leon i Krystyna Nadstawni i zm. z rodziny

Środa 23 grudnia

17.00( Ł) + Malwina Górska

18.00 O Boże bł. dla Amelii z okazji 14 urodzin

Czwartek 24 grudnia

22.00 (Ł) + Bogumiła Jara, Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

24.00 + Za Parafian

Piątek 25 grudnia – Boże Narodzenie

9.00 (Ł) + Joanna Parzyszek

10.30 (Ł) + Helena i Józef oraz Marian Szporka

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Grzegorz, Jan Wiśniewscy

18.00 + Izydor Konklewski w 12 r. śm.

Sobota 26 grudnia

7.30 O Boże bł. dla Jakuba Grabowskiego w 18 r. urodzin

9.00 (Ł) + Irena Sławkowska w 8 r. śm.

10.30 (Ł) + Agnieszka Karasek

12.00 + Ryszard Orzeł

18.00 + Elżbieta Cackowska

Niedziela 27 grudnia

7.30 + Henryk Stanisławski

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Piotra z okazji urodzin

10.30 (Ł) + Wiesława Grygiel

12.00 + Leokadia, Alojzy Jankowscy, Genowefa, Czesław Jaworscy, Józef Ciemielewski, Roman Pawłowski

18.00 + Stefania, Edmund Wilczyńscy i zm. z obojga stron

niedziela, 13 grudzień 2020 19:29

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 13.12.2020– 20.12.2020 r.

Niedziela 13 grudnia – III Niedziela Adwentu

7.30 + Łucja Paliwoda w 1 r. śm.

9.00 (Ł) + Stefan Duszyński

10.30 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

12.00 + Janina Opiłowska w 10 r. śm., Jan Opiłowski, zm. z rodziny Opiłowskich i Bancerz

18.00 O Boże bł. dla Urszuli Cieczko w 1 rocznicę urodzin

Poniedziałek 14 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Henryk Stanisławski w miesiąc od pogrzebu

Wtorek 15 grudnia

17.00 (Ł) + Agnieszka Karasek

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Środa 16 grudnia

17.00( Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Czwartek 17 grudnia

17.00 (Ł) + Marianna i Aleksander Błażejczyk i zm. z rodziny

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Piątek 18 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Edyty, Mariusza, Szymona i Pauliny

Sobota 19 grudnia

17.00 (Ł) + Łukasz Piątkowski w 21 r. śm.

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Niedziela 20 grudnia – IV Niedziela Adwentu

7.30 + Władysława i Władysław oraz Marek Dudkiewicz

9.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Janina Kożuchowska

12.00 + Genowefa i Franciszek Mucha

18.00 + Urszula Mucha oraz Maria Michalak

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00