mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
niedziela, 18 październik 2020 11:13

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 18.10.2020– 25.10.2020 r.

Niedziela 18 października

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Edward i Małgorzata Muszyńscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Aleksandry i Radosława z okazji 14 rocz. ślubu oraz dla córek

12.00 + Ignacy Paliwoda w 8 r. śm.

18.00 + zm. rodzice z obojga stron Sobiechowscy i Wantowscy oraz Lucyna Radecka

Poniedziałek 19 października

17.00 (Ł) + Elżbieta Cackowska i zm. z rodziny Cackowskich, Łuniewskich, Kochowicz, Kwiatkowskich

18.00 + Stanisław, Elżbieta, Franciszek Biskup oraz Janusz Gołębiewski

Wtorek 20 października

17.00 (Ł) + Michalina Kubala z Szymborka

18.00 + Krzysztof Janeczko

Środa 21 października

17.00 (Ł) O Boże bł. w 3 rocz. ślubu dla Piotra i Julii

18.00 + Zdzisław Mucharski w 20 r. śm. i zm. z rodziny

Czwartek 22 października

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 + Mieczysław Malinowski i rodzice z obojga stron

Piątek 23 października

17.00 (Ł) + Kazimiera Jeziorska

18.00 + Jan, Emilia Wantowscy i zm. z roziny

Sobota 24 października

17.00 (Ł) + Bogumiła Jara, Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

18.00 + Tadeusz Grzecznowski (w dniu przypadających urodzin)

Niedziela 25 października

7.30 + Zdzisław i Maciej Tołkanowicz

9.00 (Ł) + Tadeusz Jaworski i rodzice z obojga stron

10.30 (Ł) + Helena i Tadeusz Majewscy

12.00 + Marianna Kamińska w 4 r. śm. i zm. z rodziny

18.00 + Wacław Parzyszek w 3 r. śm.

niedziela, 11 październik 2020 10:26

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 11.10.2020– 18.10.2020 r.

Niedziela 11 października

7.30 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Jan Wilkoński

10.30 (Ł) + Wincenty Młodziankiewicz

12.00 + Henryk Jaskot w 27 r. śm.

18.00 + zm. rodzice Bukalscy i Ciechalewscy oraz Henryk i Piotr

Poniedziałek 12 października

17.00 (Ł) W podziękowaniu za dar życia zmarłej Mamie

18.00 O Boże bł. w 35 rocz. ślubu Małgorzaty i Zdzisława

Wtorek 13 października

17.00 (Ł) + Edward Jankowski i zm. z rodziny

18.00 + Mieczysław i Marianna Mucha oraz Marianna, Stanisław i Tadeusz Metera

Środa 14 października

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Małgorzaty z okazji urodzin

18.00 + Sebastian w 15 r. śm. oraz dziadków śp. Alicja i Roman oraz Wacław

Czwartek 15 października

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Jadwigi, Mieczysława Olszewskich z okazji 50 rocz. ślubu oraz o zdrowie dla męża

18.00 + Leszek Malak

Piątek 16 października

17.00 (Ł) + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny Ozimek

18.00 + Łucja, Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Sobota 17 października

17.00 (Ł) + Henryk Mika w 10 r. śm. i rodzice z obojga stron

18.00 + Anna i Klemens Rożeńscy

Niedziela 18 października

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Edward i Małgorzata Muszyńscy

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Aleksandry i Radosława z okazji 14 rocz. ślubu oraz dla córek

12.00 + Ignacy Paliwoda w 8 r. śm.

18.00 + zm. rodzice z obojga stron Sobiechowscy i Wantowscy oraz Lucyna Radecka

niedziela, 04 październik 2020 18:08

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 4.10.2020– 11.10.2020 r.

Niedziela 4 października

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Teresa i Kazimierz Bartkowscy oraz Ewelina

10.30 (Ł) + Ryszard Orzeł

12.00 + Franciszek i Władysław oraz Aniela Milewscy

18.00 + Danuta i Marian Wiśniewscy

Poniedziałek 5 października

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 + Irena i Paweł Kochowicz i zm. z rodziny Kochowicz i Szyplik

Wtorek 6 października

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Dominika z prośbą o powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla niego i rodziny

18.00 + Teofil Wilmowski w 2 r. śm.

Środa 7 października

17.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

18.00 + O Boże bł. dla Nikodema oraz dla całej rodziny Wojciechowskich

Czwartek 8 października

17.00 (Ł)

18.00 + Henryk Siołkowski w miesiąc od pogrzebu

Piątek 9 października

17.00 (Ł)

18.00 + Dionizy w 29 r. śm., Urszula, Stanisław Arent i zm. z rodziny Arent i Topolewskich

Sobota 10 października

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Katarzyny i Roberta Orman w 28 r. ślubu i dla całej rodziny

18.00 + Jerzy Jankowski, Mirosława Rusin, Marian Lichrowski i zm. z rodziny

Niedziela 11 października

7.30 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Jan Wilkoński

10.30 (Ł) + Wincenty Młodziankiewicz

12.00 + Henryk Jaskot w 27 r. śm.

18.00 + zm. rodzice Bukalscy i Ciechalewscy oraz Henryk i Piotr

niedziela, 27 wrzesień 2020 07:08

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 27.09.2020– 4.10.2020 r.

Niedziela 27 września

7.30 + Zygmunt Koszytkowski w 2 r. śm.

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz, Bronisława i Czesław

10.30 (Ł) + Helena, Stanisław, Eugeniusz Gajewscy

12.00 O Boże bł. dla Julii w 18 r. urodzin

18.00 + Jan Więcek

Poniedziałek 28 września

17.00 (Ł) O pomyślny przebieg operacji dla Pani Marii i opiekę Matki Bożej

18.00 + Adam Czarliński

Wtorek 29 września

17.00 (Ł) + ks. Michał Sadowski ( z okazji 40 rocznicy urodzin)

18.00 + Zbigniew Drapiewski w 2 r. śm. oraz rodzice z obojga stron

Środa 30 września

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Agnieszka, Jan Romanowscy

Czwartek 1 października

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Danuta Wiśniewska (w dniu przypadających urodzin)

Piątek 2 października

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek

18.00 O Boże bł. dla Antosia w 1 rocznicę urodzin

Sobota 3 października

17.00 (Ł)Za zmarłe członkinie Żywego Różańca zelatorki Małgorzaty Ciecwierz

18.00 O Boże bł. dla rodziny Kalinowskich

Niedziela 4 października

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Teresa i Kazimierz Bartkowscy oraz Ewelina

10.30 (Ł) + Ryszard Orzeł

12.00 + Franciszek i Władysław oraz Aniela Milewscy

18.00 + Danuta i Marian Wiśniewscy

niedziela, 20 wrzesień 2020 17:25

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 20.09.2020– 27.09.2020 r.

Niedziela 20 września

7.30 O Boże bł. dla Bożeny i Dariusza Grabowskich w 25 r. ślubu

9.00 (Ł) + Kazimierz i Irena Sławkowscy

10.30 (Ł) + Elżbieta i Marianna Manikowskie oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Czesław Jaworscy, Leokadia i Alojzy Jankowscy oraz dziadkowie z obojga stron

18.00 + Joanna Parzyszek

Poniedziałek 21 września

17.00 (Ł) + Daniela Jędraszek

18.00 O Boże bł. w Rodzinie

Wtorek 22 września

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 + Jerzy Adamkiewicz

Środa 23 września

17.00 (Ł)

18.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodziny Kuban

Czwartek 24 września

17.00 (Ł) O Boże bł. w 10 rocz. ślubu Justyny i Grzegorza oraz zdrowie dla rodziny

18.00 +Krzysztof Janeczko

Piątek 25 września

17.00 (Ł)

18.00 + Helena Bancerz w 24 r. śm.

Sobota 26 września

17.00 (Ł)+ Marianna Mańkowska w 5 r. śm. oraz Elżbieta Mańkowska i zm. z rodziny

18.00 + Leon w 10 r. śm. oraz Krystyna i Henryk Nadstawni oraz zm. rodzice

18.00 O Boże bł. dla Joanny i Dariusza Wierzchowscy z okazji 30 r. ślubu

Niedziela 27 września

7.30 + Zygmunt Koszytkowski w 2 r. śm.

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz, Bronisława i Czesław

10.30 (Ł) + Helena, Stanisław, Eugeniusz Gajewscy

12.00 O Boże bł. dla Julii w 18 r. urodzin

18.00 + Jan Więcek

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00