mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
niedziela, 28 marzec 2021 08:03

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 28.03.2021– 4.04.2021 r.

Niedziela 28 marca – Niedziela Palmowa

7.30 + Anna i Józef Tołkanowicz i rodzice z obojga stron

9.00 (Ł)+ Jerzy i Jan, Zygfryd i Jacek

10.30 (Ł) + Maria Wilkońska w 25 r. śm.

12.00 + Henryk Ostałowski i rodzice z obojga stron

18.00 + Jan Opiłowski i zm. z rodz. Bancerz i Opiłowskich

Poniedziałek 29 marca

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 Dziękczynno-błagalna o Boże bł. z okazji 10 rocznicy urodzin Borysa

Wtorek 30 marca

17.00 (Ł) W pewnej intencji

18.00 Za Parafian

Środa 31 marca

17.00 (Ł) W pewnej intencji

18.00 Za Parafian

Czwartek 1 kwietnia – Wielki Czwartek

18.00 Za Parafian

Piątek 2 kwietnia – Wielki Piątek

19.00 Liturgia Wielkiego Piątku

Sobota 3 kwietnia – Wielka Sobota

22.00 – Liturgia Wigilii Paschalnej

Niedziela 4 kwietnia – Zmartwychwstanie Pańskie

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł)+ Zdzisław Wasilewski w 1 r. śm.

10.30 (Ł) + Lucyna Grzęśko w 8 r. śm. zm. z rodziny, Jan, Genowefa, Mieczysław, Józef i Stanisław

12.00 O Boże bł. dla Kingi Polak z okazji 12-tych urodzin

18.00 + Jan Więcek w 1 r. śm.

niedziela, 21 marzec 2021 14:27

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 21.03.2021– 28.03.2021 r.

Niedziela 21 marca

7.30 + Arkadiusz Bielec

9.00 (Ł)+ Czesław Piątkowski w 20 r. śm. oraz Cecylia Dębowska

10.30 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

12.00 + Henryk Stanisławski

18.00 + Izydor Konklewski (Msza w rocznicę urodzin) oraz Stanisława Konklewska

Poniedziałek 22 marca

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak w 1 r. śm.

18.00 + Stanisław Rusak w miesiąc od pogrzebu

Wtorek 23 marca

17.00 (Ł) O zdrowie i Boże bł. dla Jagody

18.00 + Zofia Darocha

Środa 24 marca

17.00 (Ł) + Jolanta Wełpa w 4 r. śm.

18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej z okazji 30-tych urodzin dla Marleny

Czwartek 25 marca

17.00 (Ł) W pewnej intencji

18.00 + Henryk Górnacki w 12 r. śm.

Piątek 26 marca

16.30 (Ł) Droga Krzyżowa

17.00 (Ł) + Jan Tołpa

18.00 + Marianna Warmińska w miesiąc od pogrzebu

19.00 Droga Krzyżowa

Sobota 27 marca

17.00 (Ł) O opiekę i błogosławieństwo Boże przez serce Najświętszej Maryji dla Zuzanny z okazji zbliżających się urodzin

18.00 + Mieczysław Malinowski, rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

Niedziela 28 marca – Niedziela Palmowa

7.30 + Anna i Józef Tołkanowicz i rodzice z obojga stron

9.00 (Ł)+ Jerzy i Jan, Zygfryd i Jacek

10.30 (Ł) + Maria Wilkońska w 25 r. śm.

12.00 + Henryk Ostałowski i rodzice z obojga stron

18.00 + Jan Opiłowski i zm. z rodz. Bancerz i Opiłowskich

niedziela, 14 marzec 2021 16:02

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 14.03.2021– 21.03.2021 r.

Niedziela 14 marca

7.30 + Zofia i Józef Hosse, Władysława, Walenty i Zygmunt Koszytkowscy

9.00 (Ł)+ zm. z rodziny Jachimczak oraz Tatara

10.30 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy

12.00 + Irena Rosłaniec w 2 r. śm.

18.00 + Krzysztof Kołodziejczak i zm. z rodziny Kołodziejczak i Redmerskich

Poniedziałek 15 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Mariana Warmińska

Wtorek 16 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Środa 17 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Edward i Zofia Banasiak, Maria i Bolesław, Patryk i Anna Sikora

Czwartek 18 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimiera Kozakiewicz i Andrzej Kozakiewicz oraz Stanisław

Piątek 19 marca – uroczystość św. Józefa

16.30 (Ł) Droga Krzyżowa

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Huberta Flak z okazji 12-tych urodzin

18.00 + Stanisław Wysocki w 5 r. śm.

19.00 Droga Krzyżowa

Sobota 20 marca

17.00 (Ł) + Krzysztof Kruk w 20 r. śm.

18.00 + Józef Pyrek i rodzice z obojga stron

Niedziela 21 marca

7.30 + Arkadiusz Bielec

9.00 (Ł)+ Czesław Piątkowski w 20 r. śm. oraz Cecylia Dębowska

10.30 (Ł) + Bogumiła Jara i Katarzyna Barczykowska i zm. z rodziny

12.00 + Henryk Stanisławski

18.00 + Izydor Konklewski (Msza w rocznicę urodzin)

niedziela, 07 marzec 2021 16:14

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 7.03.2021– 14.03.2021 r.

Niedziela 7 marca

7.30 + Marian i Danuta Wiśniewscy

9.00 (Ł)+ Bernadeta Jankowska

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 6 r. śm.

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Helena i Tadeusz Majewscy

Poniedziałek 8 marca

17.00 (Ł) + Teresa, Kazimierz i Jan Leśniewscy

18.00 O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Stasia w 1 rocznicę urodzin

Wtorek 9 marca

17.00 (Ł) + Mariusz Becker

18.00 + Stanisław Rusak

Środa 10 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Henryk Stanisławski

Czwartek 11 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Piotr, Rozalia i Wiesław Mróz

Piątek 12 marca

16.30 (Ł) Droga Krzyżowa

17.00 (Ł)

18.00 + Zbigniew Stefanowicz oraz dziadkowie Składanowscy

19.00 Droga Krzyżowa

Sobota 13 marca

17.00 (Ł) + Rozalia, Marian Krusińscy, Stanisława, Zygmunt Mazanka

18.00 + Krystyna, Maria, Henryk Stanisławscy oraz Apolonia i Władysław Polak

Niedziela 14 marca

7.30 + Zofia i Józef Hosse, Władysława, Walenty i Zygmunt Koszytkowscy

9.00 (Ł)+ zm. z rodziny Jachimczak oraz Tatara

10.30 (Ł) + Małgorzata i Edward Muszyńscy

12.00 + Irena Rosłaniec w 2 r. śm.

18.00 + Krzysztof Kołodziejczyk i zm. z rodziny Kołodziejczyk i Redmerskich

niedziela, 28 luty 2021 12:38

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 28.02.2021– 7.03.2021 r.

Niedziela 28 lutego

7.30 + zm. rodzice Malinowscy i Lisewscy

9.00 (Ł)+ Bożena Mucha w 10 r. śm.

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Heleny Załuskiej z okazji urodzin

12.00 + Kazimiera Kurzawska-Borkowska w 2 r. śm. oraz Klara Walter w 6 r. śm. i zm. z rodziny Kurzawskich i Walter

18.00 O dar potomstwa dla małżonków

Poniedziałek 1 marca

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Jan Brodowski

Wtorek 2 marca

17.00 (Ł) + Stanisław Rusak

18.00 + Wojciech, Kazimierz Wantowscy, Jan Sadowski, Czesław Górecki

Środa 3 marca

17.00 (Ł) W podziękowaniu za łaskę zdrowia

18.00 + Helena i Jan Lewandowscy

Czwartek 4 marca

17.00 (Ł)

18.00 + Kazimierz Kręciszewski i Jadwiga Przybylak

Piątek 5 marca

16.30 (Ł) Droga Krzyżowa

17.00 (Ł) + Katarzyna, Franciszek, Tadeusz Górzkowscy i zm. z rodziny

18.00 Za Parafian

19.00 Droga Krzyżowa

Sobota 6 marca

17.00 (Ł) + zm. członkinie wspólnoty „Żywego Różańca” zelatorki Stefanii Muszyńskiej

18.00 Dziękczynna z okazji 75-tych urodzin Zbigniewa z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej

Niedziela 7 marca

7.30 + Marian i Danuta Wiśniewscy

9.00 (Ł)+ Bernadeta Jankowska

10.30 (Ł) + Czesław Mielczarek w 6 r. śm.

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Helena i Tadeusz Majewscy

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00