mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
niedziela, 04 październik 2020 18:08

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 4.10.2020– 11.10.2020 r.

Niedziela 4 października

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Teresa i Kazimierz Bartkowscy oraz Ewelina

10.30 (Ł) + Ryszard Orzeł

12.00 + Franciszek i Władysław oraz Aniela Milewscy

18.00 + Danuta i Marian Wiśniewscy

Poniedziałek 5 października

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 + Irena i Paweł Kochowicz i zm. z rodziny Kochowicz i Szyplik

Wtorek 6 października

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Dominika z prośbą o powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla niego i rodziny

18.00 + Teofil Wilmowski w 2 r. śm.

Środa 7 października

17.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

18.00 + O Boże bł. dla Nikodema oraz dla całej rodziny Wojciechowskich

Czwartek 8 października

17.00 (Ł)

18.00 + Henryk Siołkowski w miesiąc od pogrzebu

Piątek 9 października

17.00 (Ł)

18.00 + Dionizy w 29 r. śm., Urszula, Stanisław Arent i zm. z rodziny Arent i Topolewskich

Sobota 10 października

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Katarzyny i Roberta Orman w 28 r. ślubu i dla całej rodziny

18.00 + Jerzy Jankowski, Mirosława Rusin, Marian Lichrowski i zm. z rodziny

Niedziela 11 października

7.30 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Jan Wilkoński

10.30 (Ł) + Wincenty Młodziankiewicz

12.00 + Henryk Jaskot w 27 r. śm.

18.00 + zm. rodzice Bukalscy i Ciechalewscy oraz Henryk i Piotr

niedziela, 27 wrzesień 2020 07:08

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 27.09.2020– 4.10.2020 r.

Niedziela 27 września

7.30 + Zygmunt Koszytkowski w 2 r. śm.

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz, Bronisława i Czesław

10.30 (Ł) + Helena, Stanisław, Eugeniusz Gajewscy

12.00 O Boże bł. dla Julii w 18 r. urodzin

18.00 + Jan Więcek

Poniedziałek 28 września

17.00 (Ł) O pomyślny przebieg operacji dla Pani Marii i opiekę Matki Bożej

18.00 + Adam Czarliński

Wtorek 29 września

17.00 (Ł) + ks. Michał Sadowski ( z okazji 40 rocznicy urodzin)

18.00 + Zbigniew Drapiewski w 2 r. śm. oraz rodzice z obojga stron

Środa 30 września

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy, Agnieszka, Jan Romanowscy

Czwartek 1 października

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Danuta Wiśniewska (w dniu przypadających urodzin)

Piątek 2 października

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek

18.00 O Boże bł. dla Antosia w 1 rocznicę urodzin

Sobota 3 października

17.00 (Ł)Za zmarłe członkinie Żywego Różańca zelatorki Małgorzaty Ciecwierz

18.00 O Boże bł. dla rodziny Kalinowskich

Niedziela 4 października

7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) + Teresa i Kazimierz Bartkowscy oraz Ewelina

10.30 (Ł) + Ryszard Orzeł

12.00 + Franciszek i Władysław oraz Aniela Milewscy

18.00 + Danuta i Marian Wiśniewscy

niedziela, 20 wrzesień 2020 17:25

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 20.09.2020– 27.09.2020 r.

Niedziela 20 września

7.30 O Boże bł. dla Bożeny i Dariusza Grabowskich w 25 r. ślubu

9.00 (Ł) + Kazimierz i Irena Sławkowscy

10.30 (Ł) + Elżbieta i Marianna Manikowskie oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Czesław Jaworscy, Leokadia i Alojzy Jankowscy oraz dziadkowie z obojga stron

18.00 + Joanna Parzyszek

Poniedziałek 21 września

17.00 (Ł) + Daniela Jędraszek

18.00 O Boże bł. w Rodzinie

Wtorek 22 września

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 + Jerzy Adamkiewicz

Środa 23 września

17.00 (Ł)

18.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodziny Kuban

Czwartek 24 września

17.00 (Ł) O Boże bł. w 10 rocz. ślubu Justyny i Grzegorza oraz zdrowie dla rodziny

18.00 +Krzysztof Janeczko

Piątek 25 września

17.00 (Ł)

18.00 + Helena Bancerz w 24 r. śm.

Sobota 26 września

17.00 (Ł)+ Marianna Mańkowska w 5 r. śm. oraz Elżbieta Mańkowska i zm. z rodziny

18.00 + Leon w 10 r. śm. oraz Krystyna i Henryk Nadstawni oraz zm. rodzice

18.00 O Boże bł. dla Joanny i Dariusza Wierzchowscy z okazji 30 r. ślubu

Niedziela 27 września

7.30 + Zygmunt Koszytkowski w 2 r. śm.

9.00 (Ł) + Ryszard Wrzeszcz, Bronisława i Czesław

10.30 (Ł) + Helena, Stanisław, Eugeniusz Gajewscy

12.00 O Boże bł. dla Julii w 18 r. urodzin

18.00 + Jan Więcek

niedziela, 13 wrzesień 2020 12:53

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 13.09.2020– 20.09.2020 r.

Niedziela 13 września

7.30 + zm. z rodziny Wiśniewskich, Rumińskich, Paulina Wrzesińska, Władysław Starczewski i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

10.30 (Ł) + Małgorzata i Edward oraz zm. rodzice Muszyńscy

12.00 + Jerzy i Konrad Kuban oraz Łucja i Jerzy, Maria, Konstancja i Stanisław Wiśniewscy, Anna i Franciszek Stanisławscy

18.00 + Krzysztof Janeczko

Poniedziałek 14 września

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 + Jerzy Kuban oraz Konrad Kuban

Wtorek 15 września

17.00 (Ł)

18.00 Dziękczynna z okazji 50 urodzin Wojciecha z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Środa 16 września

17.00 (Ł)

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Czwartek 17 września

17.00 (Ł) + Paweł i Marianna Aszyk

18.00 +Anna i Józef Tołkanowicz oraz rodzice z obojga stron

Piątek 18 września

17.00 (Ł) + Grzegorz Wiśniewski w 8 rocz. śm., Jan Wiśniewski, Czesława, Jan, Zygmunt i Genowefa Olszewscy

18.00 + Marianna Babiej w 1 r. śm. i Jan Babiej oraz Stefania Maciejec

Sobota 19 września

15.00 Msza w intencji wspólnoty Domowego Kościoła naszej Diecezji

17.00 (Ł)+ Marianna i Mieczysław Mucha, Janina i Piotr Owczarczyk i zm. z rodziny

18.00 + Jerzy Majewski w 22 r. śm. i zm. rodzice z obojga stron

Niedziela 20 września

7.30 O Boże bł. dla Bożeny i Dariusza Grabowskich w 25 r. ślubu

9.00 (Ł) + Kazimierz i Irena Sławkowscy

10.30 (Ł) + Elżbieta i Marianna Manikowskie oraz zm. z rodziny

12.00 + Genowefa, Czesław Jaworscy, Leokadia i Alojzy Jankowscy oraz dziadkowie z obojga stron

18.00 + Joanna Parzyszek

niedziela, 06 wrzesień 2020 10:07

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 6.09.2020– 13.09.2020 r.

Niedziela 6 września

7.30 + Edmund Czaplewski i zm. z rodziny Czaplewskich i Mucharskich

9.00 (Ł) + Ewelina Bartkowska w 25 r. śm.

10.30 (Ł) + Andrzej w 6 r. śm. oraz Marianna i Eugeniusz Czyszek

12.00 + Józef i Wanda Burek oraz Eugeniusz Machciński i Maria Siwińska oraz Krzysztof Gertz

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

Poniedziałek 7 września

17.00 (Ł) + Waldemar Koterski

18.00 + Barbara Furmańska w 4 r. śm., Tadeusz Grzecznowski, Aleksander Bąk, Janusz Żbikowski

Wtorek 8 września

17.00 (Ł) + Jan i Marianna Dębscy

18.00 + Marianna i Antoni Gronczewscy i Mieczysław Malinowski

Środa 9 września

17.00 (Ł) O szczęśliwy przebieg operacji pani Celiny

18.00 + Teresa Leśniewska w 18 r. śm. i Lucjan Leśniewski

Czwartek 10 września

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Karoliny i Karola Król w 9 rocznicę ślubu

18.00 +Marian Parzyszek w 3 r. śm.

Piątek 11 września

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Zoili z okazji urodzin (int. od kadry z Klonowego Listka)

18.00 + Lucyna w 13 r. śm. Zarzyka

Sobota 12 września

14.00 ślub: Daniel Lewandowski i Małgorzata Jakubowska

15.30 ślub: Małgorzata Przelwas i Michał Sobieszek

17.00 (Ł)+ Stefania i zm. z rodziny Stańczewskich

18.00 + Marianna i Władysław, Józef Pyrek oraz Janina i Bolesław Mędrkiewicz

Niedziela 13 września

7.30 + zm. z rodziny Wiśniewskich, Rumińskich, Paulina Wrzesińska, Władysław Starczewski i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

10.30 (Ł) + Małgorzata i Edward oraz zm. rodzice Muszyńscy

12.00 + Jerzy i Konrad Kuban oraz Łucja i Jerzy Wiśniewscy

18.00 + Krzysztof Janeczko

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00