mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
niedziela, 30 sierpień 2020 09:46

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 30.08.2020– 6.09.2020 r.

Niedziela 30 sierpnia

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy oraz Jan Głąb

9.00 (Ł) + Janina Zuchniak

11.00 + Anna i Patryk Sikora

18.00 + Kazimierz w 6 r. śm., Wojciech Wantowscy i Jan Sadowski

Poniedziałek 31 sierpnia

17.00 (Ł) + Chachowska Monika w 1 r. śm.

18.00 + Mariusz w 11 r. śm. oraz zm. dziadkowie z obojga stron

Wtorek 1 września

17.00 (Ł) + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Msza dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Bożę i opiekę matki Bożej oraz za zmarłe członkinie Żywego Różańca zelatorki Zofii Parzyszek

Środa 2 września

17.00 (Ł) + Stefan Rybitwa (z okazji imienin)

18.00 + Genowefa i Franciszek Mucha

Czwartek 3 września

17.00 (Ł)Dziękczynna za otrzymane łaski i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny Anny i Jana z okazji 37 rocznicy ślubu

18.00 O łaskę zdrowia w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Piątek 4 września

17.00 (Ł) Za Parafian

18.00 + Zofia i Stefan Dębscy

Sobota 5 września

15.30 ślub: Tomasz Piotr Matuszewski i Aleksandra Woźniak

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Kazimierza Wilkońskich z okazji 45 rocz. ślubu

18.00 W 50-tą rocznicę ślubu Teodozji i Józefa Rewer z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

Niedziela 6 września

7.30 + Edmund Czaplewski i zm. z rodziny Czaplewskich i Mucharskich

9.00 (Ł) + Ewelina Bartkowska w 25 r. śm.

10.30 (Ł) + Andrzej w 6 r. śm. oraz Marianna i Eugeniusz Czyszek

12.00 + Józef i Wanda Burek oraz Eugeniusz Machciński i Maria Siwińska oraz Krzysztof Gertz

18.00 + Józefa i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

niedziela, 23 sierpień 2020 07:04

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 23.08.2020– 30.08.2020 r.

Niedziela 23 sierpnia

7.30 + Józefa i Paweł Porzuc i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

11.00 + Ignacy Paliwoda, Hieronima, Jan i Mirosław Ryś, Anna Dembińska

18.00 + Jerzy Mucharski

Poniedziałek 24 sierpnia

17.00 (Ł) + Za Parafian

18.00 + Barbara Foryś oraz Genowefa Szałkowska

Wtorek 25 sierpnia

17.00 (Ł) + Edward Jankowski w 1 r. śm. i zm. z rodziny

18.00

Środa 26 sierpnia

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Hanny i Adama w 20 r. ślubu w podziękowaniu i prośbę o opiekę Matki Bożej

18.00

Czwartek 27 sierpnia

17.00 (Ł) O wiarę, błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny

18.00 O Boże bł. dla Pauliny i Dawida Wiśniewskich w rocznicę ślubu

Piątek 28 sierpnia

17.00 (Ł) + Aniela, Władysław i Franciszek Milewscy

18.00 + Kazimiera i Jerzy Mucha oraz Krystyna i Zygmunt Górscy

Sobota 29 sierpnia

17.00 (Ł) + Magdalena Opałka w 19 r. śm.

18.00 + Bohdan w 16 r. śm. i Maria Karolewscy

Niedziela 30 sierpnia

7.30 + Stanisław i Maria Lewandowscy oraz Jan Głąb

9.00 (Ł) + Janina Zuchniak

11.00 + Anna i Patryk Sikora

18.00 + Kazimierz w 6 r. śm., Wojciech Wantowscy i Jan Sadowski

niedziela, 16 sierpień 2020 09:39

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 16.08.2020– 23.08.2020 r.

Niedziela 16 sierpnia

7.30 + Władysław, Łucja Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Piotra i Kamilii w rocznicę ślubu z prośbą o dalszą opiekę Bożą

11.00 + zm. rodziców i rodzeństwo Redzik i Bauk

18.00 + Ludwik Niejadlik w rocznicę śmierci

Poniedziałek 17 sierpnia

17.00 (Ł) + Za Parafian

18.00 + rodzice Fenscy, Lewandowscy i zm. dziadkowie Lewandowscy, Żak oraz Jerzy, Zygfryd, Krystyna i Marta

Wtorek 18 sierpnia

17.00 (Ł)+ Daniela Jędraszek

18.00 O szczęśliwy przebieg operacji dla Celiny

Środa 19 sierpnia

17.00 (Ł)

18.00 + Jan Miszałkowski (z okazji urodzin) oraz rodzice z obojga stron

Czwartek 20 sierpnia

17.00 (Ł) + Helena Kruszewska w 1 r. śm. i Kazimierz Kruszewski

18.00 O Boże bł. w 37 rocz. małżeństwa Elżbiety i Kazimierza

Piątek 21 sierpnia

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 + Helena, Józef oraz Marian Szporka

Sobota 22 sierpnia

17.00 (Ł) Z okazji 90-tych urodzin Tadeusza Zysnarskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00 Dziękczynna z okazji 20 rocznicy ślubu Beaty i Marcina, z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Niedziela 23 sierpnia

7.30 + Józefa i Paweł Porzuc i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

11.00 + Ignacy Paliwoda, Hieronima, Jan i Mirosław Ryś, Anna Dembińska

18.00 + Jerzy Mucharski

sobota, 08 sierpień 2020 19:00

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 9.08.2020– 16.08.2020 r.

Niedziela 9 sierpnia

7.30 + Maria i Jan Bucoń

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy, zm. rodzeństwo z obojga stron

11.00 + Katarzyna Bancerz w 6 r. śm., Stefan Bancerz i zm. z rodziny

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz i Wincenty Młodziankiewicz

Poniedziałek 10 sierpnia

17.00 (Ł) + Za Parafian

18.00 + Teresa Adamkiewicz w miesiąc od pogrzebu

Wtorek 11 sierpnia

17.00 (Ł)

18.00 +Barbara Foryś oraz Genowefa Szałkowska

Środa 12 sierpnia

17.00 (Ł) + Waldemar Koterski

18.00 + Klara Walter i zm. z rodziny

Czwartek 13 sierpnia

17.00 (Ł) O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Marcina z okazji 40 urodzin

18.00 + Mirosław Skworzec w 1 r. śm.

Piątek 14 sierpnia

15.30 + Andrzej Wiśniewski

17.00 (Ł) Ślub: Małgorzata Walter i Dawid Szostak

18.00 + Pelagia, Leon, Roman Majewscy

Sobota 15 sierpnia – Wniebowzięcie NMP

7.30 + Ryszard Orzeł

9.00 (Ł) Genowefa w 8 r. śm., Zygmunt w 20 r. śm., Wiesław Olszewscy, Pelagia i Michał Śliwińscy

11.00 W int. Rolników naszej Parafii

18.00 + Stanisława w 24 r. śm. oraz zm. z rodziny Jasiaków, Dzików, Pocheć

Niedziela 16 sierpnia

7.30 + Władysław, Łucja Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Piotra i Kamilii w rocznicę ślubu z prośbą o dalszą opiekę Bożą

11.00 + zm. rodziców i rodzeństwo Redzik i Bauk

18.00 + Ludwik Niejadlik w rocznicę śmierci

niedziela, 02 sierpień 2020 09:24

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 2.08.2020– 9.08.2020 r.

Niedziela 2 sierpnia

7.30 Za Parafian

9.00 (Ł) + Wojciech Lewandowski oraz Wojciech i Grzegorz Sadowscy

11.00 + Józef i Wacław Więckowicz i Dariusz Kurdyn

18.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy, Salomea i Władysław Kaczmarczyk

Poniedziałek 3 sierpnia

17.00 (Ł) + za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Jan Grabowski (w dniu przypadających 80 urodzin)

Wtorek 4 sierpnia

17.00 (Ł) + Janina Kożuchowska

18.00 + Roman Malinowski w miesiąc od pogrzebu

Środa 5 sierpnia

17.00 (Ł) + Jan Chechłowski (z okazji urodzin)

18.00 + Benedykt Trawnik, Mariola Łodygowska i zm. rodzice oraz rodzeństwo z obojga stron

Czwartek 6 sierpnia

17.00 (Ł) + Marianna i Paweł Aszyk

18.00 + Józef, Wanda, Benicjusz, Joanna Kramscy oraz zm. z rodziny Kramskich, Chmurzyńskich i Kossakowskich

Piątek 7 sierpnia

17.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

18.00 + Helena Głasek w 41 r. śm. oraz zm. z rodziny Głasek i Rozalia Głasek

Sobota 8 sierpnia

13.30 (Ł) ślub: Damian Hubert i Marta Malanowska

15.30( Ł) ślub: Dajana Olszewska i Paweł Tomaszewski

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Antoniego Matuszewskiego z okazji 1 r. urodzin

18.00 O zdrowie i Boże bł. w rodzinie

Niedziela 9 sierpnia

7.30 + Maria i Jan Bucoń

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy, zm. rodzeństwo z obojga stron

11.00 + Katarzyna Bancerz w 6 r. śm., Stefan Bancerz i zm. z rodziny

18.00 + Halina z Wolframów Młodziankiewicz i Wincenty Młodziankiewicz

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00