mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
niedziela, 06 grudzień 2020 08:49

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 6.12.2020– 13.12.2020 r.

Niedziela 6 grudnia – II Niedziela Adwentu (Odpust parafialny)

7.30 + Józefa i Wacław Więckiewicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Mikołaja z okazji imienin

10.30 (Ł) + Stefania, Genowefa, Władysław Gajowy, Marianna i Feliks Szulc

12.00 Za Parafian

12.00 + Stanisława Szczygielska w 28 r. śm. i rodzice z obojga stron

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Poniedziałek 7 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Tadeusz Linowski w 2 r. śm.

Wtorek 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 Dziękczynna za wszystkie odebrane łaski i opiekę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej dla rodziny Grzelak wraz z wnuczętami

Środa 9 grudnia

17.00( Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Lucyna Radecka oraz Urszula Mucha

Czwartek 10 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Paulina Wrzesińska

Piątek 11 grudnia

17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski (z okazji urodzin)

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Sobota 12 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Maria Szczepańska i rodzice z obojga stron

Niedziela 13 grudnia – III Niedziela Adwentu

7.30 + Łucja Paliwoda w 1 r. śm.

9.00 (Ł) + Stefan Duszyński

10.30 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

12.00 + Janina Opiłowska w 10 r. śm., Jan Opiłowski, zm. z rodziny Opiłowskich i Bancerz

18.00 O Boże bł. dla Urszuli Cieczko w 1 rocznicę urodzin

niedziela, 29 listopad 2020 07:56

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 29.11.2020– 6.12.2020 r.

Niedziela 29 listopada – I Niedziela Adwentu

7.30 + Wanda Świszcz w 1 miesiąc od pogrzebu

9.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Julianna Mucha w 1 r. śm.

12.00 + Jadwiga Przybylak w 8 r. śm. i Teresa Lewandowska

18.00 + Danusia i Jacek Popielawscy

Poniedziałek 30 listopada

17.00 (Ł) + Andrzej Rak

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Wtorek 1 grudnia

17.00 (Ł) Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Stefan Bancerz w 3 r. śm. i Katarzyna Bancerz oraz zm. z rodziny Bancerz i Opiłowskich

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Środa 2 grudnia

17.00( Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Elżbieta Cackowska

Czwartek 3 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Tadeusz Ostałowski w 1 r. śm.

Piątek 4 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Mariola Łodygowska i Benedykt Trawnik

Sobota 5 grudnia

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Barbara Orman

Niedziela 6 grudnia – II Niedziela Adwentu (Odpust parafialny)

7.30 + Józefa i Wacław Więckiewicz i Dariusz Kurdyn

9.00 (Ł) O Boże bł. dla Mikołaja z okazji imienin

10.30 (Ł) + Stefania, Genowefa, Władysław Gajowy, Marianna i Feliks Szulc

12.00 Za Parafian

12.00 + Stanisława Szczygielska w 28 r. śm. i rodzice z obojga stron

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

niedziela, 22 listopad 2020 16:06

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 22.11.2020– 29.11.2020 r.

Niedziela 22 listopada

7.30 + Gabriela i Bronisław Sumara i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy oraz zm. rodzeństwo z obojga stron

10.30 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

12.00 O Boże bł. dla rodziny Wyrzykowskich z podziękowaniem za otrzymane łaski

18.00 + Maria w 13 r. śm. i Bohdan Karolewscy

Poniedziałek 23 listopada

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Emilia i Jan Wantowscy i zm. z rodziny

Wtorek 24 listopada

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Ludwika i Konstanty Kodkiewicz i zm. z rodziny

Środa 25 listopada

17.00( Ł) + Jan Chechłowski w 1 r. śm.

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Czwartek 26 listopada

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Krzysztof Janeczko

Piątek 27 listopada

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Heleny z okazji 1 rocz. urodzin

18.00 + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

Sobota 28 listopada

17.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

18.00 + Kazimierz Sochacki (w dniu przypadających urodzin)

Niedziela 29 listopada

7.30 + Wanda Świszcz w 1 miesiąc od pogrzebu

9.00 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Julianna Mucha w 1 r. śm.

12.00 + Jadwiga Przybylak w 8 r. śm. i Teresa Lewandowska

18.00 + Danusia i Jacek Popielawscy

niedziela, 15 listopad 2020 08:42

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 15.11.2020– 22.11.2020 r.

Niedziela 15 listopada

7.30 + Elżbieta, Marianna Manikowskie i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Bogumiła, Włodzimierz Jachimczak i zm. dziadkowie z obojga stron

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Lilianny Załuskiej z okazji urodzin

12.00 + Jerzy, Łucja, Maria i Monika Wiśniewscy oraz Jerzy Kuban, Konrad, zm. z rodziny Wiśniewskich i Stanisławskich

18.00 + Andrzej Dalke i zm. z rodziny

Poniedziałek 16 listopada

17.00 (Ł) + Gabriela i Bronisław Sumara

18.00 + Łucja, Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Wtorek 17 listopada

17.00 (Ł) + Jan i Mariana Dębscy

18.00 + Regina i Marian Kulińscy

Środa 18 listopada

17.00( Ł) + Stefania, Edmund Wilczyńscy i zm. z obojga stron

18.00 + Pelagia, Leon, Roman Majewscy

Czwartek 19 listopada

17.00 (Ł) +Stanisław Wiśniewski

18.00 + Piotr Bertholz

Piątek 20 listopada

17.00 (Ł) + zm. z rodziny Gałków i Filipków

18.00 + Kunegunda Adamkiewicz

Sobota 21 listopada

17.00 (Ł) + Marek i Tadeusz Żak

18.00 + Władysław Warmiński

18.00 O Boże bł. dla Marysi z okazji 18-tych urodzin

Niedziela 22 listopada

7.30 + Gabriela i Bronisław Sumara i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy oraz zm. rodzeństwo z obojga stron

10.30 (Ł) + Joanna Parzyszek (Msza gregoriańska)

12.00 O Boże bł. dla rodziny Wyrzykowskich z podziękowaniem za otrzymane łaski

18.00 + Maria w 13 r. śm. i Bohdan Karolewscy

niedziela, 08 listopad 2020 09:31

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 8.11.2020– 15.11.2020 r.

Niedziela 8 listopada

7.30 + Ryszard Orzeł

9.00 (Ł) + Jadwiga Kaczkowska w 2 r. śm.

10.30 (Ł) + Alojzy i Leokadia Jankowscy, Genowefa i Czesław Jaworscy, Józef Ciemielewski i Roman Pawłowski

12.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy oraz Waleria i Franciszek Mucharscy

18.00 + Karolina Suhak w 38 r. śm.

Poniedziałek 9 listopada

17.00 (Ł) O Boże bł. dla Klary i Kamili Rumińskiej z okazji urodzin

18.00 + Edward Pszuk

Wtorek 10 listopada

17.00 (Ł) Dziękczynna za łaskę powrotu do zdrowia Tomasza

18.00 + Jadwiga Osiak

Środa 11 listopada

7.30 Dziękczynna za dar zdrowia oraz opiekę Matki Bożej

9.00 (Ł) + Pelagia w 16 r. śm., Michał Śliwińscy, Janina, Mieczysław Link, Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy

12.00 Za Ojczyznę

18.00 + Marcin Hejning

Czwartek 12 listopada

17.00 (Ł) +Marianna, Jan, Stefan Dębscy

18.00 + Weronika, Stefania, Michał Grzelak i zm. z rodziny

Piątek 13 listopada

17.00 (Ł) + Łukasz Piątkowski i zm. z rodziny

18.00 + Maciej Litwińczuk

Sobota 14 listopada

17.00 (Ł) + Krzysztof Janeczko

18.00 + Bolesława, Zygmunt, Jerzy Majewscy, zm. z rodziny Wiśniewskich i Majewskich

Niedziela 15 listopada

7.30 + Elżbieta, Marianna Manikowskie i zm. z rodziny

9.00 (Ł) + Bogumiła, Włodzimierz Jachimczak i zm. dziadkowie z obojga stron

10.30 (Ł) O Boże bł. dla Lilianny Załuskiej z okazji urodzin

12.00 + Jerzy, Łucja Wiśniewscy oraz Jerzy Kuban, Konrad, zm. z rodziny Wiśniewskich i Stanisławskich

18.00 + Andrzej Dalke i zm. z rodziny

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00