mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
niedziela, 30 styczeń 2022 12:46

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 30.01.2022– 6.02.2022 r.

Niedziela 30 stycznia

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Eugeniusz Czyszek w 7 r. śm., Marianna i Andrzej Czyszek

12.00 + Benedykt, Władysław, Genowefa i Jan Kondej

18.00 + Apolonia, Władysław Polak i zm. z rodziny

Poniedziałek 31 stycznia

17.00 (Ł) +Jan Katra

18.00 + Jan Miszałkowski w 4 r. śm. i zm. rodzice z obojga stron

Wtorek 1 lutego

17.00 (Ł) +Mirosława Rumińska w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy oraz rodzice z obojga stron

Środa 2 lutego – Ofiarowanie Pańskie

9.00 + Henryk Bucoń i zm. rodzice z obojga stron

17.00 (Ł) +Teresa Ciecierska w miesiąc od pogrzebu

18.00 + Krystyna, Maria i Henryk Stanisławscy oraz zm. z rodziny

Czwartek 3 lutego

17.00 (Ł) O Boże bł. dla kapłanów

18.00 + Jan Leśniewski w 3 r. śm.

Piątek 4 lutego

17.00 (Ł) + za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 O Boże bł. dla Beaty i Wojciecha Walter w 31 r. ślubu

Sobota 5 lutego

17.00 (Ł) + Ryszard Orzeł

18.00 + Józef i Wacław Więckowicz, Dariusz i Andrzej Kurdyn

Niedziela 6 lutego

7.30 + Alfons i Jadwiga Jaworscy i zm. rodzice

9.00 (Ł) + Elżbieta i Kazimierz Zielińscy i Helena Norkowska

10.30 (Ł) + Stanisław Cieczko

12.00 + Maria Szczepańska

18.00 + Wojciech i Kazimierz Wantowscy

sobota, 22 styczeń 2022 18:04

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 23.01.2022– 30.01.2022 r.

Niedziela 23 stycznia

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + zm. rodzice Bauk i Cieczko oraz Stanisław Cieczko

12.00 + Tadeusz Grzecznowski w 5 r. śm. oraz Maria i Stanisław Czajkowscy i Helena Fodrowska

18.00 + Małgorzata Mistelska

Poniedziałek 24 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Wtorek 25 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Środa 26 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Czwartek 27 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Piątek 28 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Tadeusz Brzozowski oraz zm. rodzice z obojga stron, Jarosław Brzozowski i Dariusz Murawski

Sobota 29 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Niedziela 30 stycznia

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Eugeniusz Czyszek w 7 r. śm., Marianna i Andrzej Czyszek

12.00 + Benedykt, Władysław, Genowefa i Jan Kondej

18.00 + Apolonia, Władysław Polak i zm. z rodziny

niedziela, 16 styczeń 2022 16:03

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 16.01.2022– 23.01.2022 r.

Niedziela 16 stycznia

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Tadeusz Jaworski

12.00 O Boże bł. dla Małgorzaty i Wojciecha z okazji 50-tych urodzin

18.00 + Łucja, Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

Poniedziałek 17 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Wtorek 18 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Środa 19 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Mieczysław Kamiński

Czwartek 20 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Piątek 21 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Sobota 22 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 O Boże bł. dla Julity i Radosława w 13 rocz. ślubu

Niedziela 23 stycznia

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + zm. rodzice Bauk i Cieczko oraz Stanisław Cieczko

12.00 + Tadeusz Grzecznowski w 5 r. śm. oraz Maria i Stanisław Czajkowscy i Helena Fodrowska

18.00 + Małgorzata Mistelska

niedziela, 09 styczeń 2022 16:18

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 9.01.2022– 16.01.2022 r.

Niedziela 9 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + za dusze w czyśćcu cierpiące

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

Poniedziałek 10 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Wtorek 11 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Środa 12 stycznia

17.00 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Czwartek 13 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Piątek 14 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Sobota 15 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 +Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

18.00 + Izabela Ohl w miesiąc od pogrzebu

Niedziela 16 stycznia

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Tadeusz Jaworski

12.00 O Boże bł. dla Małgorzaty i Wojciecha z okazji 50-tych urodzin

18.00 + Łucja, Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski

niedziela, 02 styczeń 2022 11:35

Intencje Mszalne

Intencje mszalne 2.01.2022– 9.01.2022 r.

Niedziela 2 stycznia – II Niedziela Narodzenia Pańskiego

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + Marianna i Piotr Belka i Jan, Rozalia, Wiktoria, Wacław Wroniewicz

12.00 O Boże bł. dla Jakuba z okazji pierwszych urodzin oraz opiekę Matki Bożej dla dziadka Romana w dniu 67 urodzin

18.00 + Stanisława Szczygielska, Stefania Maciejec, Władysław Żywiczyński, Aleksamder Szczygielski

Poniedziałek 3 stycznia

7.30 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

8.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Wtorek 4 stycznia

7.30 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

8.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Środa 5 stycznia

7.30 (Ł) +Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

8.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Czwartek 6 stycznia – Objawienie Pańskie (Trzech Króli)

7.30 + Jan Grabowski

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) O Boże bł. dla kapłanów

12.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

12.00 + Michał Zubik

18.00 + Józef Pyrek, Jerzy Mędrkiewicz i rodzice z obojga stron

Piątek 7 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Sobota 8 stycznia

17.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

18.00 +Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

Niedziela 9 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

7.30 + Irena Bogucka (Msza gregoriańska)

9.00 (Ł) + Rozalia Prywińska (Msza gregoriańska)

10.30 (Ł) + za dusze w czyśćcu cierpiące

12.00 + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Pelagia, Michał Śliwińscy, Agnieszka i Jan Romanowscy

18.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00
dni powszednie:
17:00