mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
sobota, 07 maj 2016 20:37

Intencje Mszalne 8.05.2016 r.

Intencje mszalne 8.05 – 15.05.2016 r.


Niedziela 8 maja


8.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy
10.00 (Ł) + Tadeusz i Stanisław Dulscy
11.30 + Stanisław Błaszkiewicz
13.00 (Ł) za Parafian
16.40 Nabożeństwo majowe
17.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy i rodzice z obojga stron


Poniedziałek 9 maja


7.15 (Ł)
18.00 + Stanisław Głasek i zm. z rodziny Głasek i Zaczkowskich


Wtorek 10 maja


7.15 (Ł)
18.00 + Stanisław Wysocki i rodziców z obojga stron


Środa 11 maja


17.00 (Ł)
18.00 + w 18 rocz. śm. Czesław Gabrychowicz oraz syn Patryk


Czwartek 12 maja


7.15 (Ł)
18.00 + w 22 r. śm. Jadwiga Samojeden


Piątek 13 maja


7.15 (Ł)
18.00 + Marianna i Antoni Gronczewscy i Mieczysław Malinowski


Sobota 14 maja


17.00 (Ł)
18.00 + Marianna i Władysław Pyrek, Janina i Bolesław Mędrkiewicz


Niedziela 15 maja


8.00 + Kazimierz Bauk w 1 rocz. śm.
8.00 + Piotr Wojtowicz w 4 rocz. śm.
10.00 (Ł) za Parafian
11.30 + rodzice Jan i Urszula Strzałkowscy
13.00 (Ł) + Stefan Klugiewicz w 2 rocz. śm.
16.40 Nabożeństwo majowe
17.00 + Jadwiga i Alfons Jaworscy i zm. rodziców

niedziela, 01 maj 2016 05:37

Intencje Mszalne 1.05.2016 r.

Intencje mszalne 1.05 – 8.05.2016 r.


Niedziela 1 maja


8.00 + Helena Niejadlik, Franciszek Niejadlik
10.00 (Ł) za Parafian
11.30 + Grzegorz Wantowski, Maria Cyrankowska i Anna Jagielska
13.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena i Kazimiera Prusińscy oraz Stanisław, Marianna i Józef Gołkowscy
16.40 Nieszpory
17.00 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn


Poniedziałek 2 maja


7.15 (Ł) W pewnej intencji
18.00 + Kazimiera Kowalska w miesiąc po śmierci


Wtorek 3 maja


8.00 + Irena i Stanisław Maciejewscy
10.00 (Ł) + zmarli z rodziny Zysnarskich i Stanek
11.30 + Genowefa w 11 r. śm. Władysław w 23 r. śm. i Jan w 17 r. śm. oraz Benedykta
11.30 w 25 rocznicę ślubu Beaty i Przemysława Pszuk
13.00 (Ł)
17.00 + Stanisław i Jan Redzik oraz Ana Kruk


Środa 4 maja


17.00 (Ł)
18.00 + zm. z rodziny Bancerz i Mazur


Czwartek 5 maja


7.15 (Ł)
18.00 + Irena i Kazimierz Sławkowscy
18.00 + Bernard Woźniak i rodzice z obojga stron


Piątek 6 maja


7.15 (Ł)
18.00 + Wojciech i Kazimierz Wantowscy i rodz. z obojga stron


Sobota 7 maja


17.00 (Ł) Dziękczynno zwierzeniowa od wspólnoty różańcowej p. Małgorzaty Ciećwierz
18.00 O zdrowie i Boże bł. dla członkiń żyw. Różańca w 21-ą rocz. założenia Kółka róż. – zelat. Regina Wantowska


Niedziela 8 maja


8.00 + Stanisław i Maria Lewandowscy
10.00 (Ł) + Tadeusz i Stanisław Dulscy
11.30 + Stanisław Błaszkiewicz
13.00 (Ł) za Parafian
16.40 Nieszpory
17.00 + Stanisław i Waleria Saganowscy i rodzice z obojga stron

sobota, 23 kwiecień 2016 19:50

Intencje Mszalne 24.04.2016 r.

Intencje mszalne 24.04 - 1.05.2016 r.


Niedziela 24 kwietnia


8.00 + Jerzy Mucharski
10.00 (Ł) z okazji 8 urodzin Julii z prośbą o Boże bł. i opiekę
11.30 + Jerzy Majewski, Tadeusz Wiśniewski i rodzice z obojga stron
13.00 (Ł) + Aleksandra i Stanisław Górzkowscy oraz Jan i Janina Kozłowscy
16.40 Nieszpory
17.00 + Jerzy Kuban w dniu imienin, Konrad Kuban i Jerzy Wiśniewski


Poniedziałek 25 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00 + Władysław Żywiczyński w 13 r. śm.


Wtorek 26 kwietnia


7.15( Ł) O szczęśliwy przebieg operacji dla brata Krzysztofa
18.00 + Jerzy Jankowski, Mirosława Rusin, syn Marian Wichrowski i rodzice z obojga stron


Środa 27 kwietnia


17.00 (Ł) + Anna i Stefan Witek i babcia Anastazja
18.00 + Jerzy Fenski o łaskę zbawienia i życie wieczne w Królestwie Niebieskim


Czwartek 28 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00 Dziękczynna za udaną operację z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Natanka


Piątek 29 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00


Sobota 30 kwietnia


17.00 (Ł) + Genowefa, Zygmunt Olszewscy, Michał, Pelagia Śliwińscy oraz Agnieszka i Jan Romanowscy
18.00 + w 9 r. śm. Ireneusz Lis oraz Janina i Julian Matyjaszczyk, Wanda Kuligowska i Jan Lis


Niedziela 1 maja


8.00 + Helena Niejadlik, Franciszek Niejadlik
10.00 (Ł) za Parafian
11.30 + Grzegorz Wantowski, Maria Cyrankowska i Anna Jagielska
13.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena i Kazimiera Prusińscy oraz Stanisław, Marianna i Józef Gołkowscy
16.40 Nieszpory
17.00 + Józefa i Wacław Więckowicz oraz Dariusz Kurdyn

sobota, 16 kwiecień 2016 19:49

Intencje Mszalne 17.04.2016 r.

Intencje mszalne 17.04 - 24.04.2016 r.


Niedziela 17 kwietnia


8.00 + rodziców Wiśniewskich i Rumińskich, Paulina Wrzesińska i zm. z rodziny
10.00 (Ł) + Genowefa i Józef Herman
11.30 w 90 rocz. urodzin Łucja Paliwoda
13.00 (Ł) za Parafian
16.40 Nieszpory
17.00 + Anna Rożeńska od rodziny Wilczyńskich z Turzna


Poniedziałek 18 kwietnia


7.15 (Ł) W int. Gimnazjalistów, o dary Ducha Świętego na czas egzaminów.
18.00 W podziękowaniu za otrzymane dotychczas łaski przez Marcina z prośbą o opiekę nad nim Pana Jezusa i Matki Bożej oraz dalsze błogosławieństwo, dar mądrości i szczęścia i wytrwanie na drodze którą dla niego przygotował Chrystus.


Wtorek 19 kwietnia


7.15( Ł)
18.00 + Gabriela Ciesielska w 1 r. śm.


Środa 20 kwietnia


17.00 (Ł) + Kazimierz Sochacki (intencja od chrześnicy Grażyny z Sokolników)
18.00 + Stanisław Wysocki w miesiąc po śmierci


Czwartek 21 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00 + Jerzy Wiśniewski (od córki Ewy z Jasnego Pola) oraz dziadków Wiśniewskich i Stanisławskich oraz Maria Wiśniewska


Piątek 22 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00 + Emilia i Jan Werescy


Sobota 23 kwietnia


17.00 (Ł) za Parafian
18.00 + Kazimierz i Wojciech Wantowscy, Jan Sadowski i Czesław Górecki


Niedziela 24 kwietnia


8.00 + Jerzy Mucharski
10.00 (Ł) z okazji 8 urodzin Julii z prośbą o Boże bł. i opiekę
11.30 + Jerzy Majewski, Tadeusz Wiśniewski i rodzice z obojga stron
13.00 (Ł) + Aleksandra i Stanisław Górzkowscy oraz Jan i Janina Kozłowscy
16.40 Nieszpory
17.00 + Jerzy Kuban w dniu imienin, Konrad Kuban i Jerzy Wiśniewski

sobota, 09 kwiecień 2016 20:53

Intencje Mszalne 10.04.2016 r.

Intencje mszalne 10.04 - 17.04.2016 r.


Niedziela 10 kwietnia


8.00 +Stanisław, Maria Lewandowscy
10.00 (Ł) + W 52 r. śm. Marianna Półtorak
11.30 w 95 rocz. urodzin Marianna Cackowska od Marka i Grzegorza z rodzinami
13.00 (Ł) Emilia Gajur dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. dla Marysi, Gabrysi, Mateusza i ich rodziców
16.40 Nieszpory
17.00 + Janina, Franciszek, Tomasz, Tietz, Janina Zbigniew Cuch


Poniedziałek 11 kwietnia


7.15 (Ł) za Parafian
18.00 + Irena i Alojzy Szotowicz, syn Zdzisław i zięć Józef


Wtorek 12 kwietnia


7.15( Ł)
18.00 O Boże bł. dla Przemka w 18 rocznicę chrztu


Środa 13 kwietnia


17.00 (Ł)
18.00 + zmarłych z rodziny Bancerz i Mazur


Czwartek 14 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00 + Leon i Roman Majewscy


Piątek 15 kwietnia


7.15 (Ł)
18.00 + Stanisław Wysocki od sąsiadów


Sobota 16 kwietnia


17.00 (Ł) + Lidia Szmit w 1 r. śm. oraz Karolina, Jan, Paweł Szmit i Zygmunt Choiński
18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy
18.00 w 35 rocz. ślubu Barbara i Roman Mucha z podziękowaniem i prośbą o bł. Boże na dalsze lata małżeństwa


Niedziela 17 kwietnia


8.00 + rodziców Wiśniewskich i Rumińskich, Paulina Wrzesińska i zm. z rodziny
10.00 (Ł) + Genowefa i Józef Herman
11.30 w 90 rocz. urodzin Łucja Paliwoda
13.00 (Ł) za Parafian
16.40 Nieszpory
17.00 + Anna Rożeńska od rodziny Wilczyńskich z Turzna

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00
dni powszednie:
17:00