Wydrukuj tę stronę
Lip 12, 2020
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne – Niedziela 12.07.2020 r.

  1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 15.00 do 16.30.
  2. W czasie wakacji Msze św. sprawujemy o godz. 7.30, 9.00 (Ł), 11.00 i 18.00
  3. Do końca sierpnia przyjmowane są zgłoszenia młodzieży, która ukończyła 1 klasę szkoły ponadpodstawowej i wyraża wolę rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież zgłasza swoją kandydaturę osobiście u księży.
  4. W poniedziałek od godz. 8.00 rozpoczynamy pracę nad stopniowym odkopywaniem fundamentów plebanii, odwodnieniu ich i ociepleniu. Proszę mężczyzn dysponujących czasem o pomoc.
  5. Możemy już zobaczyć efekt pracy nad sklepieniem w formie pół-kolebki w Nawie Bocznej. Trwać będą dalej prace nad sklepieniem w Nawie Głównej. W tym tygodniu od środy rozpoczną się prace w Prezbiterium. W związku z tym od środy Msza św. odprawiana będzie w Plebanii.
  6. We wtorek na 20.00 wspólnota Ruah zaprasza do wspólnej modlitwy.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w ramach kolekty w ubiegłą niedzielę.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Szostak zam. w Papowie Toruńskie i Małgorzata Walter zam. w Papowie Toruńskim; Bartosz Dudek zam w Łysomicach i Magdalena Gosik zam. w Brodnicy:Zapowiedź I. Piotr Olszewski, zam. w Łysomicach i Alicja Natalia Rychter zam. we Włocławku; Barański Wiesław zam. Lipnie i Justyna Fajfer zam. w Koniczynce; Radosław Mirosław Klonowski zam. w Turznie i Emilia Katarzyna Topolska zam w Łysomicach; Michał Mateusz Niewiadomy zam. w Toruniu i Sandra Grabowska zam w Zakrzewku; Tomasz Piotr Matuszewski zam. w Łysomicach i Aleksandra Woźniak zam. w Łysomicach; Michał Sobieszek zam. w Mirakowie i Małgorzata Weronika Przekwas zam. w Łysomicach: Zapowiedź II. Jeśli komukolwiek znane są istniejące przeszkody kanoniczne do zawarcia sakramentalnego małżeństwa między narzeczonymi zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza osobiście.
  9. Zachęcam do nabycia nowego numeru tygodnika Niedziela, proszę o odbieranie zaprenumerowanej prasy.
  10. Ogłoszenia i intencje dostępne są na naszej stronie parafialnej: www.swmikolaja.pl
640 Ostatnio zmieniany wtorek, 14 lipiec 2020 16:47