Niedziela 10 grudnia
7.30 + Stefan Bancerz (10 greg)
9.00 (Ł) + Stefania Gajowy, zmarli z rodziny Szulc i Gajowy
10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Vanessy z okazji 18 urodzin
12.00 + Maria Szczepańska, Jan Zaczkowski i rodzice z obojga stron
18.00 + Lucyna i Ludwik Radeccy, Urszula i Włodzimierz Mucha
Poniedziałek 11 grudnia
17.00 (Ł) Za Parafian (+ Jerzy Obermueller w 40 rocznicę śmierci)
18.00 + Stefan Bancerz (11 greg)
Wtorek 12 grudnia
17.00 (Ł) + Michał Gałkowski
18.00 + Stefan Bancerz (12 greg)
Środa 13 grudnia
17.00 (Ł) +
18.00 + Stefan Bancerz (13 greg)
18.00 + Janina Opiłowska i zmarli z rodziny
Czwartek 14 grudnia
17.00 + Bogdan Walter
18.00 + Stefan Bancerz (14 greg)
Piątek 15 grudnia
17.00 (Ł) + Łukasz Piątkowski
18.00 + Stefan Bancerz (15 greg)
Sobota 16 grudnia
17.00 (Ł) + Stefan Bancerz (16 greg)
18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy i Franciszek Wantowski
Niedziela 17 grudnia
7.30 + Stefan Bancerz (17 greg)
9.00 (Ł) + Marianna i Aleksander oraz zmarli z rodziny Błażejczyk
10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Mieczysława z okazji urodzin
12.00 + Mirosława Rumińska w 2 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
18.00 + Gertruda Popaszkiewicz
Niedziela 3 grudnia
7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz, zmarli z rodziny i Wanda Chojnacka
9.00 (Ł) + Józef Kaczmarek
10.30 (Ł) + Andrzej Piotrowski w 1 rocznicę śmierci
12.00 Za Parafian
18.00 + Stefan Bancerz (3 greg)
Poniedziałek 4 grudnia
17.00 (Ł) + Stefan Bancerz (4 greg)
18.00 W intencji parafii oraz Plutonu Różańca
18.00 + Barbara Foryś i zmarli z rodziny Betker i Szatkowskich
Wtorek 5 grudnia
17.00 (Ł) + Stefan Bancerz (5 greg)
18.00 + Józef Pabian w 17 rocznicę śmierci
Środa 6 grudnia
17.00 (Ł) + Stefan Bancerz (6 greg)
18.00 + Tadeusz Ostałowski i Andrzej Dalke
Czwartek 7 grudnia
17.00 (Ł) Za Kapłanów
18.00 Jerzy Solarczyk w 2 rocznicę śmierci i Zofia Solarczyk
18.00 + Stefan Bancerz (7 greg)
Piątek 8 grudnia
17.00 (Ł) + Paulina Pabian w 2 rocznicę śmierci
18.00 + Stefan Bancerz (8 greg)
Sobota 9 grudnia
17.00 (Ł) + Stefan Bancerz (9 greg)
18.00 + Izabela Ohl w 2 rocznicę śmierci, rodzice Bogumiła i Andrzej
Niedziela 10 grudnia
7.30 + Stefan Bancerz (10 greg)
9.00 (Ł) + Stefania Gajowy, zmarli z rodziny Szulc i Gajowy
10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Vanessy z okazji 18 urodzin
12.00 + Maria Szczepańska, Jan Zaczkowski i rodzice z obojga stron
18.00 + Lucyna Radecka, Urszula i Włodzimierz Mucha
Niedziela 26 listopada
7.30 + Stanisława Szczygielska, rodzice Stefania, Aleksander i Władysław Żywiczyńscy
9.00 (Ł) Za Parafian
10.30 (Ł) + Henryk Jaskot, rodzice z obojga stron
12.00 + Maria i Bohdan Karolewscy
18.00 + Jan Chechłowski w 4 rocznicę śmierci
Poniedziałek 27 listopada
17.00 (Ł) + Andrzej Sawicki
18.00 + Pelagia i Leon Majewscy, Irena i Antoni Grzankowscy
Wtorek 28 listopada
17.00 (Ł) + Krystyna Zagadzka oraz Ludwika i Jan
18.00 + Irena i Antoni Grzankowscy, rodzice z obojga stron
Środa 29 listopada
17.00 (Ł) + Andrzej Rak – z okazji imienin
18.00 + Jadwiga Przybylak, Teresa Lewandowska i Agnieszka Jabłońska
Czwartek 30 listopada
17.00 (Ł) + Andrzej Wiśniewski
18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wnuczki Zuzanny z okazji 18 urodzin i dla całej rodziny
Piątek 1 grudnia
17.00 (Ł) + Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Stefan Bancerz (1 greg)
Sobota 2 grudnia
17.00 (Ł) + Tadeusz Talkowski z okazji urodzin
18.00 + Stefan Bancerz (2 greg)
Niedziela 3 grudnia
7.30 + Józefa i Wacław Więckowicz, zmarli z rodziny i Wanda Chojnacka
9.00 (Ł)
10.30 (Ł) + Andrzej Piotrowski w 1 rocznicę śmierci
12.00 Za Parafian
18.00 + Stefan Bancerz (3 greg)
Niedziela 19 listopada
7.30 + Marianna Olkowska
9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy, rodzeństwo z obojga stron
10.30 (Ł) Za Parafian
12.00 + Antoni Jóźwiak i rodzice z obojga stron
18.00 + Kunegunda Adamkiewicz
Poniedziałek 20 listopada
17.00 (Ł) + Andrzej Sawicki – miesiąc od pogrzebu i Aleksandra Sawicka
18.00 + Bernard Lisewski, rodzice Lisewscy i Olszewscy
Wtorek 21 listopada
17.00 (Ł) Za Parafian
18.00 + Janusz Maliszewski i Teresa Dembińska
Środa 22 listopada
17.00 (Ł) + Weronika, Stefania i Michał Grzelak oraz zmarli rodzice
18.00 + Barbara Chmielak, Józef i Józefa Chmielak, Maria i Władysław Szczodrowscy
Czwartek 23 listopada
17.00 (Ł) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 70 urodzin
18.00 + Emilia i Jan Wantowscy, zmarli z rodziny
Piątek 24 listopada
17.00 (Ł) + Gabriela i Bronisław Sumara
18.00 + Krystyna, Konrad, Jerzy Kuban i Gertruda Popaszkiewicz
Sobota 25 listopada
17.00 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Eweliny z okazji 40 urodzin
18.00 + Ryszard Orzeł
Niedziela 26 listopada
7.30 + Stanisława Szczygielska, rodzice Stefania, Aleksander i Władysław Żywiczyńscy
9.00 (Ł) Za Parafian
10.30 (Ł) + Henryk Jaskot, rodzice z obojga stron
12.00 + Maria i Bohdan Karolewscy
18.00 + Jan Chechłowski w 4 rocznicę śmierci
Niedziela 12 listopada
7.30 + Michał Gałkowski
9.00 (Ł) + Klara, Alojzy, Jan, Andrzej Lewandowscy
10.30 (Ł) + Jan w 10 rocznicę śmierci, Grzegorz, Czesława, Jan, Wiesław Wiśniewscy, Zygmunt i Genowefa Olszewscy
12.00 + Zenobia Jasińska
18.00 + Maciej Litwińczuk
Poniedziałek 13 listopada
17.00 (Ł) + Genowefa, Franciszek Mucha, Jadwiga Osiak
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Ireny i Floriana z okazji 35 rocznicy ślubu
Wtorek 14 listopada
17.00 (Ł) + Marianna i Jan Dębscy
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Karoliny Błaszkiewicz z okazji urodzin
Środa 15 listopada
17.00 (Ł) + Bogdan Walter
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Piotra z okazji 18 urodzin
Czwartek 16 listopada
17.00 (Ł) + Łukasz Piątkowski, zmarli z rodziny Piątkowskich
18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy, Franciszek Wantowski
Piątek 17 listopada
17.00 (Ł) + Czesława Przymus
18.00 + Regina i Marian Kulińscy, Ewa Wolska
Sobota 18 listopada
17.00 (Ł) + Gabriela i Bronisław Sumara, zmarli z rodziny
18.00 + Ludwika i Konstanty Kotkiewicz, zmarli z rodziny Kotkiewicz i Ryńskich
Niedziela 19 listopada
7.30 + Marianna Olkowska
9.00 (Ł) + Adela i Tadeusz Mokwińscy, Helena i Czesław Lisińscy, rodzeństwo z obojga stron
10.30 (Ł) Za Parafian
12.00 + Antoni Jóźwiak
18.00 + Kunegunda Adamkiewicz
Papowo Toruńskie
niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00
Łysomice
niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00