mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
Lis 23, 2015

Ogłoszenia parafialne - Niedziela 22.11.2015

1.    Jak co tydzień w niedzielę dwadzieścia minut przed wieczorną Mszą św. tzn. o godz. 16.40 zapraszamy na nieszpory.

2.    Adoracja w sobotę od godz. 12.00 do 17.00 w kaplicy filialnej w Łysomicach.

3.    W każdą sobotę zapraszamy lektorów, ministrantów, młodzież oraz ojców z synami na piłkę halową w Zespole Szkół w Łysomicach od godz. 19.00 – 20.00.

4.    Za tydzień w sobotę 28 listopada na godz. 11.00 zapraszamy młodzież z grupy oazowej na spotkanie.

5.    Za tydzień I niedziela Adwentu, na której poświęcimy opłatki, trafią one do naszych domów wraz z obrzędem wigilijnym za pośrednictwem członków Żywego Różańca oraz Domowego Kościoła.

6.  Dziękuję serdecznie za pracę przy remontach w minionym tygodniu: Romanowi Kolasińskiemu, Arkadiuszowi Lewandowskiemu, Karolowi i Zygmuntowi Gałkowskiemu, Sławomirowi Malon, Wojciechowi Walter, Agnieszce i Przemkowi Matysek z dziećmi. Dziękuję Państwu Żanecie i Sławomirowi Kraśniewskim oraz pracownikom z Państwa firmy również naszym parafinom za złożenie daru w postaci wykonania nowych schodów i wejścia do plebanii, dziękuję mojemu koledze wojtkowi za ofiarowanie parapetów do plebanii, Panu Adamowi Boniek za wykonanie nowych mebli do naszej kuchni w domu parafialnym.

7.   Dziękuję serdecznie za dary stołu Paniom ze Stowarzyszenia „Markus”, Markowi Ziółkowskiemu, Zdzisławowi Wysockiemu, oraz gospodyniom, które bezpośrednio włączyły się w prace kuchenne.

8.   Dziękuję również za indywidualne ofiary finansowe i rzeczowe z przeznaczeniem na kościół i trwające remonty, Małgorzata i Tomasz Łowkajtis, Papowo, Danuta Tołkanowicz, Magdalena Wojdziak, Łysomice, Maciej Bolesław Zarzyka, Papowo Toruńskie,

9.   Dzisiaj trwa zbiórka na Światowe Dni Młodzieży. Za tydzień zgodnie z tradycją tej parafii, którą czyniła to Pani Regina odwiedzając nas w domach i zbierając na kwiaty i środki czystości do kościoła przed odpustem, tym razem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek przed kościołem na ten cel.

10. Zgodnie z tym jak zapowiadałem w ubiegłą niedzielę zaplanowaliśmy tzw. dzień otwarty naszego Domu Parafialnego, po Mszy św. będziecie mogli zobaczyć efekty pracy i poziom zaawansowania remontu naszego, zostało uruchomione wejście do plebanii od ul. Warszawskiej tak jak było to przed wielu laty. Zapraszam wszystkich wraz z ks. Marcinem na kawę i herbatę i zwiedzanie po Mszy św.

11. Prasa Katolicka: do nabycia tygodnik niedziela, Arka, Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej, proszę również odbieranie zaprenumerowanej prasy. 

12. Ogłoszenia i intencje dostępne na strony internetowej naszej parafii, pod adresem www.swmikolaja.pl

1128 Ostatnio zmieniany środa, 02 grudzień 2015 10:57

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00