mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
wtorek, 20 luty 2024 10:19

Intencje mszalne 18.02–25.02.2024 r.

 

Niedziela 18 lutego

7.30  + Lucjan i Teresa Leśniewscy, Andrzej Stodulski

9.00 (Ł) + Zofia i Stefan Dębscy

10.30 (Ł) + Zofia Dębska (18 greg.)

12.00 + Stanisław Błaszkiewicz w 45 rocznicę śmierci, Zbigniew Błaszkiewicz w 6 rocznicę śmierci, Ewelina oraz o szczęśliwą operację dla Renaty

18.00  + Barbara Foryś w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek 19 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Dębska (19 greg.)

18.00 + Jan Witczak, Halina i Eugeniusz Wojda, Zbigniew i Danuta Wojda

Wtorek 20 lutego

17.00 (Ł)  + Jadwiga Ziółek

18.00 +  Zofia Dębska (20 greg.)

Środa 21 lutego

17.00 (Ł) + Kazimierz w 30 rocznicę śmierci, Janina, Stanisław, Wiesława i Leonard Cimoch

18.00 + Zofia Dębska (21 greg.)

Czwartek 22 lutego

17.00 (Ł) + Stanisław Wiśniewski i zmarli z rodziny Wiśniewskich

18.00 + Zofia Dębska (22 greg.)

Piątek 23 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Dębska (23 greg.)

18.00 + Franciszek Wantowski w 5 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

Sobota 24 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Dębska (24 greg.)

18.00 + Alfons, Jadwiga i Marek Jaworscy

Niedziela 25 lutego

7.30  + Mirosława Rumińska i zmarli z rodziny

9.00 (Ł) + Joanna i Stanisław Oliwa

10.30 (Ł) + Mieczysław Czekaj w 28 rocznicę śmierci

12.00 + Klara Walter w 9 rocznicę śmierci, Kazimiera Kurzawska-Borkowska w 5 rocznicę śmierci, Józef w 30 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Walter i Kurzawskich

18.00  + Zofia Dębska (25 greg.)

 

piątek, 26 styczeń 2024 22:21

Intencje mszalne 28.01–4.02.2024 r.

 

Niedziela 28 stycznia

7.30  + Irena, Barbara, Stanisław, Wojciech Maciejewscy

9.00 (Ł) + Eugeniusz Czyszek w 10 rocznicę śmierci, Marianna i Andrzej Czyszek

10.30 (Ł) + Waldemar Śliwiński (28 greg)

12.00 + Benedykt w 14 rocznicę śmierci, Władysław, Genowefa i Jan Kondej

18.00  + Tadeusz Brzozowski, Jarosław Brzozowski, Dariusz Murawski i rodzice z obojga stron

Poniedziałek 29 stycznia

17.0 (Ł) + Waldemar Śliwiński (29 greg)

18.00 + Józef Pabian w 17 rocznicę śmierci

Wtorek 30 stycznia

17.00 (Ł)  + Patrycja Lipińska

18.00 +  Waldemar Śliwiński (30 greg)

Środa 31 stycznia

17.00 (Ł) + za rodziców Cieczko i Bauk oraz zmarli z obojga stron

18.00 + z rodziny Bukowskich, Alicja, Robert, Violetta i Ilona

Czwartek 1 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Dębska (1 greg.)

18.00 + Waleria i Stanisław Saganowscy, zmarli z obojga stron

Piątek 2 lutego

9.00 Za Parafian

17.00 (Ł) + Zofia Dębska (2 greg.)

18.00 + Krystyna, Maria, Henryk Stanisławscy, Apolonia i Władysław Polak, zmarli z obojga stron

Sobota 3 lutego

17.00 (Ł) + Zofia Dębska (3 greg.)

18.00 + Jan Miszałkowski, rodzice z obojga stron, siostra Janina

Niedziela 4 lutego

7.30  + Marek Jaworski

9.00 (Ł) + Zofia Dębska (4 greg.)

10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń Żywego Różańca zelatorki Agnieszki Kraśniewskiej

12.00 + Maria Szczepańska z okazji urodzin i zmarli z rodziny

18.00  + Jan Witczak

piątek, 19 styczeń 2024 20:05

Intencje mszalne 21.01–28.01.2024 r.

 

Niedziela 21 stycznia

7.30  + Marcin Głasek w 25 rocznicę śmierci

9.00 (Ł) + Waldemar Śliwiński (21 greg)

10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Mariusza z okazji 40 urodzin

12.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Walter z okazji 33 rocznicy ślubu Beaty i Wojciecha

18.00  + Zbigniew Wysocki

Poniedziałek 22 stycznia

7.30 (Ł) + Zygmunt w 2 rocznicę śmierci

8.00 + Waldemar Śliwiński (22 greg)

Wtorek 23 stycznia

7.30 (Ł)  Za Parafian

8.00 +  Waldemar Śliwiński (23 greg)

Środa 24 stycznia

7.30 (Ł) Za Parafian

8.00 + Waldemar Śliwiński (24 greg)

Czwartek 25 stycznia

7.30 (Ł) + Stanisław Rosłaniec

8.00 + Waldemar Śliwiński (25 greg)

Piątek 26 stycznia

7.30 (Ł) + Jadwiga Ziółkowska

8.00 + Waldemar Śliwiński (26 greg)

Sobota 27 stycznia

17.00 (Ł) + Waldemar Śliwiński (27 greg)

18.00 O błogosławieństwo Boże dla Tosi Błaszkiewicz z okazji urodzin

Niedziela 28 stycznia

7.30  + Irena, Barbara, Stanisław, Wojciech Maciejewscy

9.00 (Ł) + Eugeniusz Czyszek w 10 rocznicę śmierci, Marianna i Andrzej Czyszek

10.30 (Ł) + Waldemar Śliwiński (28 greg)

12.00 + Benedykt w 14 rocznicę śmierci, Władysław, Genowefa i Jan Kondej

18.00  + Tadeusz Brzozowski, Jarosław Brzozowski, Dariusz Murawski i rodzice z obojga stron

 

poniedziałek, 15 styczeń 2024 09:48

Intencje mszalne 14.01–21.01.2024 r.

 

Niedziela 14 stycznia

7.30  + Janina, Maria i Wacław Górscy

9.00 (Ł) + Stefania, Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.30 (Ł) + Grzegorz Majewski w 2 rocznicę śmierci

12.00 + Benedykta i Klemens Paliwoda w rocznicę śmierci

18.00  + Waldemar Śliwiński (14 greg)

Poniedziałek 15 stycznia

7.30 (Ł) + Waldemar Śliwiński (15 greg)

8.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy, Franciszek Wantowski

Wtorek 16 stycznia

7.30 (Ł)  + Waldemar Śliwiński (16 greg)

8.00 + Gertruda Popaszkiewicz

Środa 17 stycznia

7.30 (Ł) + Jan Katra i zmarli z rodziny

8.00 + Waldemar Śliwiński (17 greg)

Czwartek 18 stycznia

7.30 (Ł) Za Parafian

8.00 + Waldemar Śliwiński (18 greg)

Piątek 19 stycznia

7.30 (Ł) + Wojciech i Kazimierz Wantowscy, Grażyna Kawczyńska

8.00 + Waldemar Śliwiński (19 greg)

Sobota 20 stycznia

17.00 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z okazji 40 urodzin

18.00 + Tadeusz Grzecznowski, Maria i Stanisław Czajkowscy, Helena Fodrowska

18.00 + Waldemar Śliwiński (20 greg)

Niedziela 21 stycznia

7.30  + Marcin Głasek w 25 rocznicę śmierci

9.00 (Ł) + Waldemar Śliwiński (21 greg)

10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Mariusza z okazji 40 urodzin

12.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Walter z okazji 33 rocznicy ślubu Beaty i Wojciecha

18.00  + Zbigniew Wysocki

 

piątek, 05 styczeń 2024 10:57

Intencje mszalne 7.01–14.01.2024 r.

 

Niedziela 7 stycznia

7.30  + Maria i Stanisław Lewandowscy

9.00 (Ł) + Tadeusz Jaworski

10.30 (Ł) + Józef Zając, Zofia i Władysław Zając, Stanisława i Władysław Bauk

12.00 + Jan Grabowski w 4 rocznicę śmierci, zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18.00  + Waldemar Śliwiński (7 greg)

Poniedziałek 8 stycznia

7.30 (Ł) + Jadwiga Ziółkowksa

8.00 + Waldemar Śliwiński (8 greg)

Wtorek 9 stycznia

7.30 (Ł)  + Za dusze czyśćcowe

8.00 + Waldemar Śliwiński (9 greg)

Środa 10 stycznia

7.30 (Ł)

8.00 + Waldemar Śliwiński (10 greg)

Czwartek 11 stycznia

7.30 (Ł) Za Parafian

8.00 + Waldemar Śliwiński (11 greg)

Piątek 12 stycznia

7.30 (Ł) + Michał Gałkowski

8.00 + Waldemar Śliwiński (12 greg)

Sobota 13 stycznia

17.00 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Roberta Zalewskich w 30 rocznicę ślubu

18.00 + Waldemar Śliwiński (13 greg)

Niedziela 14 stycznia

7.30  + Janina, Maria i Wacław Górscy

9.00 (Ł) + Stefania, Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.30 (Ł) + Grzegorz Majewski w 2 rocznicę śmierci

12.00 + Benedykta i Klemens Paliwoda w rocznicę śmierci

18.00  + Waldemar Śliwiński (14 greg)

 

Strona 1 z 14

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00