mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
sobota, 06 kwiecień 2024 12:01

Intencje mszalne 7.04–14.04.2024 r.

 

Niedziela 7 kwietnia

7.30  + Stefan Dębski (6 greg.)

9.00 (Ł) Za Parafian (O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny)

10.30 (Ł) + Lucyna Grząśko w 11 rocznicę śmierci, Genowefa, Jan, Mieczysław, Józef i Stanisław

12.00 + Aleksander, Władysława Moskal, Antoni, Marian Moskal i zmarli z rodziny

18.00  + Józef Pyrek, Jerzy Mędrkiewicz i rodzice z obojga stron
Poniedziałek 8 kwietnia

17.00 (Ł) + Andrzej Piotrowski

18.00 + Stefan Dębski (7 greg.)

Wtorek 9 kwietnia

17.00 (Ł)  + Stefan Dębski (8 greg.)

18.00 + Ireneusz Filipek w 3 rocznicę śmierci, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

Środa 10 kwietnia

17.00 (Ł) + Stefan Dębski (9 greg.)

18.00 + Zofia i Jerzy Solarczyk

Czwartek 11 kwietnia

17.00 (Ł) + Stefan Dębski (10 greg.)

18.00 + Bernard Lisewski w 1 rocznicę śmierci

Piątek 12 kwietnia

17.00 (Ł) + Irena i Jan Norkowscy, zmarli rodzice z obojga stron

18.00 + Stefan Dębski (11 greg.)

Sobota 13 kwietnia

17.00 (Ł) + Stefan Dębski (12 greg.)

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Benedykta Adamkiewicz z okazji 70 urodzin

Niedziela 14 kwietnia

7.30  Za Parafian (+ Jan Świszcz)

9.00 (Ł) + Stefan Dębski (13 greg.)

10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Mariana Bińkowskich z okazji 50 rocznicy ślubu

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz, Wanda Chojnacka i zmarli z rodziny

18.00  + Piotr Wieczorkowski w 5 rocznicę śmierci

sobota, 30 marzec 2024 20:03

Intencje mszalne 31.03–7.04.2024 r.

 

Niedziela 31 marca - Wielkanoc

7.30  + Marcin Głasek i zmarli z rodziny

9.00 (Ł) + Maria Wilkońska i zmarli z rodziny

10.30 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Marcelinki z okazji 1 urodzin

12.00 + Henryk Jaskot i rodzice z obojga stron

18.00  + Genowefa, Zygmunt, Wiesław Olszewscy, Waldemar, Pelagia, Michał Śliwińscy

Poniedziałek 1 kwietnia

7.30 Kazimierz Fabianowicz i zmarli z rodziny Fabianowicz i Malickich

9.00 (Ł) + Henryk Ostałowski w 13 rocznicę śmierci

10.30 (Ł) + Jolanta Wełpa i Andrzej Szymaniuk

12.00 + Bożena Kobusińska w 2 rocznicę śmierci

18.00 W intencji Parafii oraz Plutonu Różańca

Wtorek 2 kwietnia

17.00 (Ł)  + Stefan Dębski (1 greg.)

18.00 + Wojciech Malinowski w 2 rocznicę śmierci

Środa 3 kwietnia

17.00 (Ł) + Stefan Dębski (2 greg.)

18.00 Za Parafian

Czwartek 4 kwietnia

17.00 (Ł) + Stefan Dębski (3 greg.)

18.00 + Bogumiła Ohl, Wanda i Edmund Ejsmont

Piątek 5 kwietnia

17.00 (Ł) + Waldemar Śliwiński w 1 rocznicę śmierci

18.00 + Stefan Dębski (4 greg.)

Sobota 6 kwietnia

17.00 (Ł) Za dusze czyśćcowe

18.00 + Stefan Dębski (5 greg.)

Niedziela 7 kwietnia

7.30  + Stefan Dębski (6 greg.)

9.00 (Ł) Za Parafian (O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny)

10.30 (Ł) + Lucyna Grzaśko w 11 rocznicę śmierci, Genowefa, Jan, Mieczysław, Józef i Stanisław

12.00 + Aleksander, Władysława Moskal, Antoni, Marian Moskal i zmarli z rodziny

18.00  + Józef Pyrek, Jerzy Mędrkiewicz i rodzice z obojga stron

sobota, 16 marzec 2024 07:11

Intencje mszalne 17.03–24.03.2024 r.

 

Niedziela 17 marca

7.30  + Michał Gałkowski (20 greg.)

9.00 (Ł) + Edward, Stefania, Małgorzata Muszyńscy, Jolanta i Jerzy

10.30 (Ł) + Czesław Piątkowski i zmarli z rodziny

12.00 + Halina, Eugeniusz, Zbigniew i Danuta Wojda, Jan Witczak

18.00  + Edward, Zofia Banasiak, Maria, Bolesław, Anna, Patryk Sikora

Poniedziałek 18 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (21 greg.)

18.00 Za Parafian (+ Stanisław Wysocki i zmarli dziadkowie Wysoccy i Kubiczak)

Wtorek 19 marca

17.00 (Ł)  + Michał Gałkowski (22 greg.)

18.00 + Aleksandra i Józef Nadstawni, Henryk, Leon, Krystyna

Środa 20 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (23 greg.)

18.00 + Grażyna Kawczyńska, Wojciech i Kazimierz Wantowscy

Czwartek 21 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (24 greg.)

18.00 + Izydor Konklewski z okazji urodzin

Piątek 22 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (25 greg.)

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Łukasza w dniu urodzin

Sobota 23 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (26 greg.)

18.00 + Krzysztof Kołodziejczak w 7 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Kołodziejczak i Redmerskich

Niedziela 24 marca

7.30  + Mieczysław Malinowski, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

9.00 (Ł) + Michał Gałkowski (27 greg.)

10.30 (Ł) Za Parafian

12.00 + Józef Pyrek, Jerzy Mędrkiewicz, rodzice z obojga stron

18.00  + Wacława i Kazimierz Błażejczyk, bracia Stanisław i Mieczysław

sobota, 09 marzec 2024 11:03

Intencje mszalne 10.03–17.03.2024 r.

 

Niedziela 10 marca

7.30  + Bogumiła i Andrzej, Jadwiga i Marian Ohl

9.00 (Ł) + Michał Gałkowski (13 greg.)

10.30 (Ł) + Jerzy Ciecierski w 20 rocznicę śmierci, rodzice z obojga stron

12.00 + Józefa i Wacław Więckowicz, Wanda Chojnacka i zmarli z rodziny

18.00  + Piotr Mróz i zmarli z rodziny

Poniedziałek 11 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (14 greg.)

18.00 + Teresa Goławska w 1 rocznicę śmierci

Wtorek 12 marca

17.00 (Ł)  + Michał Gałkowski (15 greg.)

18.00 + Helena i Jan Lewandowscy

Środa 13 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (16 greg.)

18.00 + Krystyna, Maria, Henryk Stanisławscy, Apolonia, Władysław Polak i zmarli z rodziny

Czwartek 14 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (17 greg.)

18.00 + Krystyna Zagadzka, Jan i Ludwika Zagadzcy, Marianna i Jan Dębscy, Edmund Dziębowski

Piątek 15 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (18 greg.)

18.00 + Grzegorz Majewski

Sobota 16 marca

17.00 (Ł) + Michał Gałkowski (19 greg.)

17.00 (Ł) + Andrzej Wiśniewski

18.00 + Łucja, Władysław Bartoszyńscy, Franciszek Wantowski

Niedziela 17 marca

7.30  + Michał Gałkowski (20 greg.)

9.00 (Ł) + Edward, Stefania, Małgorzata Muszyńscy, Jolanta i Jerzy

10.30 (Ł) + Czesław Piątkowski i zmarli z rodziny

12.00 + Halina, Eugeniusz, Zbigniew i Danuta Wajda, Jan Witczak

18.00  + Edward, Zofia Banasiak, Maria, Bolesław, Anna, Patryk Sikora

 

 

         

 

 

  1. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od godz. 15.00-16.30.
  2. Dzisiaj w niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami przygotowującymi się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00 i na spotkanie.
  3. W I poniedziałek miesiąca po wieczornej Mszy św. w kościele parafialnym zapraszamy wszystkich mężczyzn na różaniec prowadzony przez Męski Pluton Różańca.
  4. We wtorki zapraszamy o godz. 18.00 na Msze św. i nabożeństwo z modlitwą za wstawiennictwem naszego patrona św. Mikołaja bpa. W tym czasie powierzane są prośby wiernych wcześniej spisane i złożone przy ołtarzu św. Mikołaja i Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Na drogi Krzyżowe w czasie Wielkiego Postu zapraszamy w Łysomicach o godz. 16.30 w Papowie Toruńskim o godz. 18.40.
  6. Gorzkie Żale odśpiewywać będziemy w niedzielę, co tydzień na kolejnej Mszy św. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00.
  7. W najbliższy piątek 8 marca w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Nauki głosić będzie ks. Marcin Szlesiński na wszystkich Mszach św. w Łysomicach i Papowie Toruńskim.
  8. W sobotę wieczorem zapraszamy na Wielkopostny Wieczór Uwielbienia po Mszy św. o 18.00   
  9. Dziękuję parafianom oraz osobom koordynującym za pomoc w pielęgnacji kościoła i kaplicy Jarosławowi Demskiemu wraz z synem Filipem. Pozostałych parafian zachęcamy do wzięcia udziału w cotygodniowej pielęgnacji naszych świątyń – P. Iwona Karolewska i Barbara Opałka prowadzą listę osób i rodzin wpisujących się w troskę o świątynię - Dom Boży.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu w ramach kolekty. Wszystkie ofiary przeznaczamy na funkcjonowanie parafii i realizowanie inwestycji. Dziękuję ofiarodawcom indywidualnym: Pani Marii Więcek.
  11. W minionym tygodniu rozpoczął się remont budynku przy kościele „Domu Joachima i Anny” – który nazwaliśmy od imion dziadków Pana Jezusa. Remont na tym etapie polega na wymianie pokrycia dachu.
  12. Istnieje możliwość odbycia obowiązkowego przygotowania narzeczonych przed zawarciem małżeństwa w formie weekendowej w Chełmży w dniach 8-10 marzec br. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie z ogłoszeniami.
  13. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką, nowym numerem tygodnika Niedziela, ofiary za gazety wrzucamy do skarbon.
Strona 1 z 15

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00