mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
piątek, 24 maj 2024 20:17

Intencje mszalne 26.05–2.06.2024 r.

 

Niedziela 26 maja

7.30  + Helena, Franciszek, Roman Wegner, Elżbieta Czopek

9.00 (Ł) + Mama Stefania, Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.00 I Komunia Święta – za Parafian

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Czesław Mielczarek z okazji urodzin
Poniedziałek 27 maja

17.00 (Ł) + Marysia Matylska

18.00 + mamy Władysława i Mieczysława, babcie i prababcie z obojga stron

Wtorek 28 maja

17.00 (Ł)  + Marysia Matylska

18.00 + Jerzy i Władysława Łukomscy

Środa 29 maja

17.00 (Ł)  + Marysia Matylska

18.00 + Marianna i Stanisław Wysoccy

Czwartek 30 maja – Boże Ciało

7.30 (Msza odprawiana w kaplicy w Łysomicach!) + Jan Brodowski w 6 rocznicę śmierci

9.00 O Boże błogosławieństwo dla Haliny Kozłowskiej z okazji 70 urodzin

11.00 + Paweł Szreder

Piątek 31 maja

17.00 (Ł) + Marysia Matylska

18.00 + Halina Brzozowska

Sobota 1 czerwca

17.00 (Ł) + Aniela, Władysław i Franciszek Milewscy

18.00 + Waldemar Śliwiński

Niedziela 2 czerwca

7.30  Za Parafian (+ Monika Tylus)

9.00 (Ł) + Marek Starba w 3 rocznicę śmierci

10.30 (Ł) + Stefan Rybitwa  

12.00 W pewnej intencji

18.00  + Waldemar Bartkowiak

piątek, 17 maj 2024 19:16

Intencje mszalne 19.04–26.05.2024 r.

 

Niedziela 19 maja

7.30  + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Stanisław Rosłaniec

10.30 (Ł) + Tomasz, Franciszek i Janina Tietz, Janina i Zbigniew Cuch

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Bogdan Walter i zmarli z rodziny

Poniedziałek 20 maja

17.00 (Ł) + Urszula Stańczewska, zmarli z rodziny Stańczewskich i Muszyńskich

18.00 + Zofia i Józef Siemianowscy

Wtorek 21 maja

17.00 (Ł)  + Marysia Matylska

18.00 + Joanna Parzyszek w dniu urodzin

Środa 22 maja

17.00 (Ł) + Stanisław, Apolonia, Krystyna, Andrzej i Zofia Bartoszyńscy

18.00 + Marianna w 9 rocznicę śmierci, Eugeniusz i Andrzej Czyszek

Czwartek 23 maja

17.00 (Ł) + Marysia Matylska

18.00 + Andrzej Wiśniewski

Piątek 24 maja

17.00 (Ł) +Władysława Rak

18.00 + Anna Malinowska

Sobota 25 maja

17.00 (Ł) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Artura z okazji urodzin

18.00 + Waldemar Śliwiński

Niedziela 26 maja

7.30  + Helena, Franciszek, Roman Wegner, Elżbieta Czopek

9.00 (Ł) + Mama Stefania, Małgorzata i Edward Muszyńscy

10.00 I Komunia Święta – za Parafian

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Czesław Mielczarek z okazji urodzin

 

Niedziela 12 maja

7.30  + Jadwiga, Alfons i Marek Jaworscy, Maria i Stanisław Lewandowscy

9.00 (Ł) + Stanisław Cieczko, Stanisław Winiarski, Kazimierz Bauk

10.30 (Ł) + Czesław Gabrychowicz, Anna i Patryk Sikora

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Józefa i Wacław Więckowicz, Wanda Chojnacka i zmarli z rodziny
Poniedziałek 13 maja

17.00 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Marcina z okazji 40 urodzin

18.00 + Hanna Parzyszek w 6 rocznicę śmierci

18.00 O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Koniczynki

Wtorek 14 maja

17.00 (Ł)  + Krystyna Byszewska w 1 rocznicę śmierci, Bogdan Byszewski, Marek i Eugeniusz Zawadzcy

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Barbary z okazji 80 urodzin

Środa 15 maja

17.00 (Ł) + Ireneusz Lis w 17 rocznicę śmierci, rodzice z obojga stron, Wanda Kuligowska, Stanisława Matyjaszczyk

18.00 Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Czwartek 16 maja

17.00 (Ł) + Marcin Słubczewski i zmarli z rodziny Słubczewskich i Ziółkowskich

18.00 + Łucja i Władysław Bartoszyńscy, Franciszek Wantowski

Piątek 17 maja

17.00 (Ł) +Waldemar Bartkowiak

18.00 + Leon i Krystyna Nadstawni

Sobota 18 maja

17.00 (Ł) + Wiesław i Wacław Kalwara, Maria, Stanisław Ligaj, Aniela, Jan, Stanisław Rejman, Zofia, Piotr Węglarz

18.00 + Zofia i Stefan Dębscy, Piotr Banaszek

Niedziela 19 maja

7.30  + Stanisław i Maria Lewandowscy

9.00 (Ł) + Stanisław Rosłaniec

10.30 (Ł) + Tomasz, Franciszek i Janina Tietz, Janina i Zbigniew Cuch

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Bogdan Walter i zmarli z rodziny

 

sobota, 04 maj 2024 09:32

Intencje mszalne 5–12.05.2024 r.

 

Niedziela 5 maja

7.30  + Irena, Antoni Grzankowscy, zmarli z rodziny z obojga stron

9.00 (Ł) + Edwin Jeziorski, zmarli z rodzin Jeziorskich i Żuków

10.30 (Ł) + Marian Łowkajtis w 3 rocznicę śmierci, zmarli rodzice z obojga stron i rodzeństwo

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Barbara Parzyszek w 10 rocznicę śmierci, Edward, Jerzy i Janusz Parzyszek
Poniedziałek 6 maja

17.00 (Ł) Za kapłanów

18.00 W intencji Parafii oraz Plutonu Różańca

Wtorek 7 maja

17.00 (Ł)  Za dusze czyśćcowe

18.00 + Stanisław Rosłaniec

Środa 8 maja

17.00 (Ł) + za rodziców Głasek i Zaczkowskich oraz zmarłych z rodziny

18.00 + Stanisław i Zbigniew Błaszkiewicz i zmarli z rodziny, Ewelina

Czwartek 9 maja

17.00 (Ł) O Boże błogosławieństwo dla Karola z okazji 18 urodzin i dla Filipa z okazji 21 urodzin

18.00 + Jerzy Jankowski w 10 rocznicę śmierci

Piątek 10 maja

17.00 (Ł) + Henryk w 40 rocznicę śmierci, Antonina Szubińscy, Edmund, Maria i Kazimierz Kowalscy, zmarli z rodziny Szubińskich, Kowalskich

18.00 + Kazimierz i Janina Juchimiuk

Sobota 11 maja

17.00 (Ł) + Irena i Alojzy Szotowicz, Józef Królak, Janina i Zdzisław Kremniccy

18.00 + Kazimierz Wojtyła, Zofia i Jan Płomińscy, Rozalia i Jan Wojtyła, Marianna Szczupakowska

Niedziela 12 maja

7.30  + Jadwiga, Alfons i Marek Jaworscy, Maria i Stanisław Lewandowscy

9.00 (Ł) + Stanisław Cieczko, Stanisław Winiarski, Kazimierz Bauk

10.30 (Ł) + Czesław Gabrychowicz, Anna i Patryk Sikora

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Józefa i Wacław Więckowicz, Wanda Chojnacka i zmarli z rodziny

poniedziałek, 29 kwiecień 2024 06:05

Intencje mszalne 28.04–5.05.2024 r.

 

Niedziela 28 kwietnia

7.30  + Marek Jaworski

9.00 (Ł) + Zbigniew Kozłowski i zmarli rodzice

10.30 (Ł) + Irena Marcinkowska

12.00 + Stefan Dębski (27 greg.)

18.00  + Czesława i Eugeniusz Kaniak i zmarli z obojga stron

Poniedziałek 29 kwietnia

17.00 (Ł) + Katarzyna, Franciszek, Tadeusz Górzkowscy, Marianna Głowacka i zmarli z rodziny

18.00 + Stefan Dębski (28 greg.)

Wtorek 30 kwietnia

17.00 (Ł)  + Stefan Dębski (29 greg.)

18.00 + Alina Majewska

Środa 1 maja

17.00 (Ł) + Stefan Dębski (30 greg.)

18.00 + Paweł Norkowski

Czwartek 2 maja

17.00 (Ł) + Kazimierz Sochacki

18.00 + Joanna Parzyszek w 4 rocznicę śmierci

Piątek 3 maja – Matki Bożej Królowej Polski

7.30 + Paweł Jagielski

9.00 (Ł) + Stanisław, Jan, Helena i Kazimierz Prusińscy, Stanisław, Marianna i Józef Gałkowscy

10.30 (Ł) + Kazimierz Margas w 3 rocznicę śmierci, Barbara Orman w 9 rocznicę śmierci

12.00 Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o Bożą opiekę za wstawiennictwem Matki Bożej dla członków Żywego Różańca zelatorki Reginy Wantowskiej

18.00 + Stefan Rumiński

Sobota 4 maja

17.00 (Ł) + Andrzej Wiśniewski

18.00 + Marianna i Antoni Gronczewscy, Mieczysław Malinowski i zmarli z rodziny

Niedziela 5 maja

7.30  + Irena, Antoni Grzankowscy, zmarli z rodziny z obojga stron

9.00 (Ł) + Edwin Jeziorski, zmarli z rodzin Jeziorskich i Żuków

10.30 (Ł) + Marian Łowkajtis

12.00 I Komunia Święta – za Parafian

18.00  + Barbara Parzyszek w 10 rocznicę śmierci, Edward, Jerzy i Janusz Parzyszek

Strona 1 z 17

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00