mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Lip 17, 2016

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela 10.07.2016 r.

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek od godz. 9.00 do 11.00.
  2. Dziękuję serdecznie parafianom za czynne włączenie się w prace remontowe i porządkowe, pracowało 30 osób najliczniej mieszkańcy Łysomic wczoraj w ramach tzw. soboty gospodarczej. Dzięki temu udało się w dużej mierze wysprzątać teren ogrodu i wyrównać zaniedbany teren. Dziękuję Dawidowi Litkowskiemu za 2 dni pracy koparki i Kamilowi Trawińskiemu za jej obsługę, Panu Józefowi Kubanowi za wielokrotne wywiezienie przyczep gruzu oraz Panu Bognanowi Walter za użyczenie przyczepy. Dziękuję za pracę rok Grzegorzowi Wernerowicz, Przemkowi Matyskowi, Krzysztofowi Woźniakowi, Witoldowi Sommer, Henrykowi Szczepańskiemu, Grzegorzowi Gałkowskiemu, Markowi i Stefani Ziółkowskim, Monice Ziółkowskiej, Beacie Gałkowskiej, Weronice Szczepańskiej, Darii Piotrowskiej, Klaudii Jachimczak, Krystynie Kucal, Kamili Rumińskiej, Justynie i Andrzejowi Dalętka, Janowi i Waldemarowi Gajewskim, Krzysztofowi i Jakubowi Tołpa, Miłoszowi Przybylakowi, Władkowi Miąskowskiemu, Ireneuszowi i Mariuszowi Łukasiakom, Wojciechowi Walter za prace przy instalacji elektrycznej.
  3. W tym tygodniu został zdemontowany z naszej wierzy zegar i oddany do naprawy i renowacji, dziękuję braciom strażakom za pomoc przy demontażu tarcz zegarowych. Również w tym tygodniu został rozebrany stary komin w plebani i zakupiliśmy nowy, została rozłożona część instalacji CO i kanalizacji, w tym tygodniu czeka nas uzupełnianie tynków, ocieplenie poddasza.
  4. Dziękuję za indywidualne ofiary złożone na remont kościoła: Anecie i Jacek Obelmyler z Łysomic; Józefowi i Aleksandrze Paliwoda z Łysomic; Kazimierze i Witoldowi Sommer z Łysomice; Andrzejowi i Justynie Dalętka z Łysomic; Piotrowi Pyrek z Papowa Toruńskiego.
  5. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone w ramach kolekty gospodarczej z przeznaczeniem na trwające remonty.
  6. Niestety nasza parafia nie będzie gościć młodzieży w ŚDM ze względu na niższa frekwencję. Dziękuję tym rodzinom, które wyraziły gotowość podjęcia pielgrzymów w swoich domach
  7. Prasa Katolicka: do nabycia tygodnika niedziela, proszę o odbieranie zaprenumerowanej prasy.
  8. Ogłoszenia i intencje dostępne są na naszej stronie parafialnej: www.swmikolaja.pl
2194

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00