mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Wrz 12, 2016

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela 4.09.2016 r.

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek od godz. 15.00 do 17.30.
  2. Od soboty 10 września powracamy po przerwie wakacyjnej w kaplicy Łysomicach do adoracja w godz. od 12.00 do 17.00. Zapraszamy do czuwania i modlitwy.
  3. Za tydzień 10 września przypada sobota gospodarcza w naszej parafii o pomoc przy pracach porządkowych i remontowych proszę mieszkańców sołectwa Papowo Toruńskie. Planujemy prace porządkowe wokół kościoła oraz w ogrodzie oraz zerwanie z dwóch ostatnich pomieszczeń plebani podłóg wybranie ziemi i przygotowanie pod wylanie posadzek i dokończenia instalacji centralnego ogrzewania.
  4. Dziękuję za prace remontowe w plebanii Wojtkowi Walter, Bogdanowi Wiśniewskiemu, Eugeniuszowi Stefańskiemu,
  5. Zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii Św. na spotkanie w dzisiejszą niedzielę po mszy św. o godz. 11.30. Rodziców, którzy zamierzają przygotowywać dzieci do Pierwszej Komunii poza naszą parafią, prosimy o kierowanie pisemnej prośby do Proboszcza do końca września. Podania te muszą zostać przedstawione Biskupowi, który zwalnia proboszcza z obowiązku tego przygotowania. Podania po terminie nie będą rozpatrywane.
  6. We wtorek po mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne Sołtysa i przedstawicieli rady sołeckiej, radnych z Zakrzewka oraz Prezesa Straży Pożarnej w Papowie Toruńskim, przedstawicieli Oazy , ministrantów i Domowego Kościoła oraz osoby pragnące włączyć się w organizację dożynek parafialnych w Zakrzewku.
  7. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy w ramach kolekty niedzielnej na brakującą część środków do wkładu własnego dotacji zebraliśmy łącznie 3146 zł. Dziękuję za indywidualne ofiary: Pani Pelagii Majewskiej z Papowa Toruńskiego, Państwu Krystynie i Markowi Kucal z Łysomic.
  8. Za tydzień w niedzielę 11 września w Wytrębowicach odbędą się dożynki gminne. O godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. W tym miejscu będzie istniała również możliwość rejestracji do bazy dawców szpiku kostnego.
  9. W każdą drugą środę miesiąca będzie można skorzystać w naszej parafii z bezpłatnych porad prawnych w godz. od 18.00 do 20.00 w Plebanii. Pani prawnik Marta Wilkońska służyć będzie swoja pomocą. W ty miesiącu porady będą udzielane 14 września.
  10. Prasa Katolicka: do nabycia tygodnika niedziela, proszę o odbieranie zaprenumerowanej prasy.
2450

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00