mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Gru 13, 2015

Ogłoszenia parafialne - Niedziela 13.12.2015

1.    Dziękuję wszystkim za wspólne przeżycie Odpustu Parafialnego szczególnie za waszą obecność i tworzenie wspólnoty.

2.    Zapraszamy wszystkich na Msze św. roratnie w Łysomicach od poniedziałku do Piątku o godz. 7.15 w sobotę o godz. 17.00 a w Papowie Toruńskim przez od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 – dzieci prosimy o przynoszenie lampionów a dorosłych o przynoszenie świec.

3.   Za tydzień w 3 sobotę miesiąca o godz. 10.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w kościele.

4.    W sobotę 19 grudnia o godz. 14.00 odbędzie się zbiórka ministrantów i lektorów.

5.  Rozpoczyna się czas spowiedzi przedświątecznej w związku z tym z ks. Marcinem będziemy spowiadać w parafiach naszego dekanatu. W naszej parafii spowiedź z zaproszonymi księżmi będzie miała miejsce w przyszły poniedziałek 21 grudnia od godz. 17.00-18.00 w Łysomicach i Papowie Toruńskim oraz od 19.00-20.00 w Papowie Toruńskim w trakcie spowiedzi wystawienie Najświętszego Sakramentu.

6.  Za prace przy remontach w minionym tygodniu dziękuję: Romanowi Kolasińskiemu,  Arkadiuszowi Lewandowskiemu, Zbigniewowi Janiaczykowi. Obecnie trwa kładzenie podłóg i malowanie części remontowanej plebanii.

7.   Dziękuję Panu Piotrowi Guranowskiemu za pomoc w postaci transportu przy porządkowaniu terenu parafialnego.

8.    Dziękuję serdecznie wszystkim ofiarodawcom za dary stołu.

9.    Dziękuję również za indywidualne ofiary finansowe Państwu Ryszardowi i Elżbiecie Cackowskim, Państwu Bocheńskim, oraz ofiary rzeczowe przeznaczeniem na kościół i trwające remonty, dziękuję za stojak do mikrofonu dla zespołu. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone w ramach kolekty gospodarczej.

10. Planujemy rozpocząć prace remontowe na wieży kościelnej polegające na ponownym zawieszeniu dzwonów, wyposażenie dzwonów w nowe serca, zamontowaniu nowych mechanizmów rozruchowych, przygotowania dzwonów do współpracy z zegarem Johanna Mannhardta znajdującego się na wieży. Kolejnym etapem będzie renowacja i rekonstrukcja zegara. Naprawa dzwonów wyniesie 20 tys. zł.

11. Prasa Katolicka: do nabycia tygodnik niedziela, Arka, Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej, proszę również odbieranie zaprenumerowanej prasy. 

12. Ogłoszenia i intencje dostępne na strony internetowej naszej parafii, pod adresem www.swmikolaja.pl

 

2812 Ostatnio zmieniany niedziela, 20 grudzień 2015 08:50

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00