mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Paź 9, 2022

Ogłoszenia Parafialne 9.10.2022 – XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek od godz. 15.00 -16.30.
 2. Dziękuję parafianom Kazimierze i Markowi Komuda oraz osobom koordynującym za pomoc w pielęgnacji kościoła i kaplicy. Zachęcamy do wzięcia udziału w cotygodniowej pielęgnacji naszych świątyń pozostałych członków naszej wspólnoty parafialnej – P. Iwona Karolewska i Barbara Opałka prowadzą listę osób i rodzin wpisujących się w troskę o świątynię - Dom Boży.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
  - Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.45 w Łysomicach – jedna dziesiątka różańca.
  - Różaniec dla dorosłych w Łysomicach i w Papowie Toruńskim w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o 17.00 (Ł) i 18.00.
  - Różaniec w niedzielę, po każdej Mszy św. jedna dziesiątka różańca.
 4. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy młodzież II roku. Po Mszy św. spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
 5. W czwartek odbyło się spotkanie Rady Duszpasterskiej poświęcone zbliżającym się Misjom Świętym w parafii. Na kolejne spotkanie proszę Radę Duszpasterską w poniedziałek o godz. 19.00.
 6. W naszej parafii odbędą się Misje Święte od 19 do 27 listopada. To bardzo ważne wydarzenie cykliczne odbywające się co 10 lat. Misje to czas odnowienia wiary w całej wspólnocie parafialnej. Dlatego czas przed misjami wykorzystajmy na przygotowanie przede wszystkim modlitewne. Módlmy się w intencji misji, w intencji wszystkich członków tej wspólnoty o ducha gorliwego przeżycia tego czasu, módlmy się za misjonarzy, którzy będą je nam prowadzić o Ducha Słowa Bożego. Mówmy o Misjach Świętych, zapraszajmy na nie wszystkich.
 7. W najbliższą sobotę akolici odwiedzą chorych z Komunią św.
 8. W sobotę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie wspólnoty Magnificat w plebanii.
 9. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca zbiórka do puszek na cele dobroczynne oraz spotkanie Kapituły Dobroczynnej po wieczornej Mszy św.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu w ramach kolekty. Bóg zapłać ofiarodawcom indywidualnym Agnieszce i Zbigniewowi Kraśniewskim z Łysomic, Marii Więcek z Koniczynki. Na dzień dzisiejszy do pokrycia wkładu własnego parafii tegorocznych inwestycji pozostało 45.000 zł.
 11. Trwa remont dachu kościoła. Proszę przebywających na terenie kościoła o zachowanie bezpiecznej odległości. Do kościoła wchodzimy wejściem przy wieży.
 12. Ze względu na wywóz śmieci, zachęcamy do porządkowania już teraz grobów na cmentarzu przed uroczystością Wszystkich Świętych.
 13. Zachęcam do zainteresowania się nowym numerem Tygodnika „Niedziela”, który wzbogacony jest o pismo „Bliżej życia wiary” oraz biblijnym kwartalnikiem „Galilea”.
760

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00