mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Paź 3, 2015

Ogłoszenia parafialne - niedziela 04.10.2015

Ogłoszenia parafialne - niedziela 04.10.2015

1.       Wieczór uwielbienia w Łysomicach we wtorek o godz. 20.00.

2.       Adoracja w kaplicy w Łysomicach w każdą sobotę od godz. 12.00 do 17.00.

3.       Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy pół godziny przed Mszą św. w Papowie Toruńskim o 17.30, a w Łysomicach o 16.30.

4.       W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z młodzieżą, która chciałaby tworzyć grupę Młodzieży Oazowej.

5.       W sobotę 10 października ks. Marcin obchodzi urodziny pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6.       W sobotę zapraszamy ministrantów i młodzież oraz osoby chętne na godz. 18.45 na piłkę halową w Zespole Szkół w Łysomicach.

7.       Dziękuję serdecznie za pracę przy remontach w minionym tygodniu P. Zygmuntowi Gałkowskiemu, Przemkowi Matyskowi, Wojciechowi i Beacie Walter oraz braci strażackiej.  W tym tygodniu zakończono murowanie ścian, część przygotowano do tynkowania, wstawiono 5 nowych okien na parterze, usunięto spróchniałe deski z podłogi na strychu i zrzucono glinę ze stropów.

8.       Bóg zapłać Panom Jackowi i Józefowi Kochowicz, Dawidowi Nadstawnemu za pomoc przy uprawie naszej parafialnej ziemi oraz za jutrzejszy tzn. poniedziałkowy zasiew pszenicy. Panu Tomaszowi Ciećwierz dziękuję za ofiarowany nawóz do uprawy.

9.       W tym tygodniu planujemy przystąpić do adaptacji strychu oraz tynkowania pomieszczeń na parterze w plebanii. Na cmentarzu pojawił się trzeci kontener na ziemię i żywe kwiaty.

10.   Dziękuję wszystkim ofiarodawcom Paniom z Łysomickiego Stowarzyszenia Markus – Kołu Aktywnych Pań oraz Pani Polak za dary stołu. Państwu Marzenie i Bogdanowi Klepackim z Papowa Toruńskiego – Osieki, Kazimiera i Marek Komuda z Łysomice, Agnieszka Muszyńska oraz Państwu Paliwoda z Łysomic za ofiary pieniężne przeznaczone na remonty.

11.   Dla Łysomic – przed kaplicą dzisiaj zbiórka na kwiaty i środki czystości do kaplicy.

12.   Dzisiaj dzieci do Pierwszej komunii św. zapraszamy na spotkanie o godz. 11.30 z rodzicami.

13.   Za tydzień 11 listopada w związku z dniem papieskim na cześć św. Jana Pawła II przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek z przeznaczeniem na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia fundującym stypendia dla ubogiej młodzieży.

14.   Program Szlachetna Paczka prowadzi nabór wolontariuszy do w/w akcji oraz poszukuje darczyńców, bliższe informacje u Darii Ostałowskiej oraz na plakacie oraz na ulotkach, którymi dysponują ministranci stojący przed kościołem. 

15.   Zapowiedzi przedślubne: Marcin Wernerowicz zam. Toruń, ul. Głowackiego wcześniej z Łysomic
                                  Anna Monika Kozłowska zam. Toruń, ul. Głowackiego ZAPOWIEDŹ II

16.   Prasa Katolicka: do nabycia tygodnik niedziela, Arka, Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej, proszę również odbieranie zaprenumerowanej prasy.

17.   W przyszłą niedzielę zbierać będziemy kolektę tzw. gospodarcza, polecamy ją Waszej ofiarności.

18.   Ogłoszenia i intencje dostępne na strony internetowej naszej parafii pod adresem www.swmikolaja.pl

1925 Ostatnio zmieniany niedziela, 24 lipiec 2016 06:41

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00