mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Lis 13, 2022

Ogłoszenia Parafialne 13.11.2022 – XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek od godz. 15.00-16.30.
 2. Dziękuję parafianom Urszuli i Przemysławowi Talkowskim z rodziną, Lenie Sleptovej oraz osobom koordynującym za pomoc w pielęgnacji kościoła i kaplicy. Zachęcamy do wzięcia udziału w cotygodniowej pielęgnacji naszych świątyń pozostałych członków naszej wspólnoty parafialnej – P. Iwona Karolewska i Barbara Opałka prowadzą listę osób i rodzin wpisujących się w troskę o świątynię - Dom Boży.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się koncert pt. Łączy nas historia i muzyka w wykonaniu zespołu Polskie Kwiaty. Serdecznie Zapraszamy.
 4. W dniu dzisiejszym odbywa się zbiórka do puszek z okazji XIV Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym z przeznaczeniem na Ukrainę.
 5. Trwamy w czasie 9-o dniowej nowenny przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Pana Wszechświata i tym samym przed rozpoczęciem naszych Misji Parafialnych.
 6. Misje Parafialne rozpoczynamy w najbliższą sobotę Mszą św. w kościele o godz. 18.30 Zapraszamy parafian i członków wszystkich grup parafialnych na Mszę św. inaugurującą Misje św. Program dostępny jest na stronie internetowej i na Facebooku.
 7. Program Misji wraz z opłatkami trafi również w najbliższych dniach do każdego domu.
 8. Od strony zachodniej kościoła, został ustawiony nowy krzyż Misyjny, który jest jednocześnie krzyżem na cmentarzu. Zdemontowaliśmy równocześnie 2 stare krzyże. Za pomoc przy tych pracach dziękuję Michałowi Glamowskiemu, Jackowi Demskiemu i ks. Karolowi.
 9. Możemy zobaczyć mensę ołtarzową po konserwacji, kolejne części ołtarza w najbliższym czasie będą składane w większą całość, tak aby w tym roku zakończył się 1 etap konserwacji ołtarza.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu, w ramach kolekty. Bóg zapłać ofiarodawcom indywidualnym Irenie i Józefowi Głasek z Zakrzewka, Apoloni Wantowskiej z Papowa Toruńskiego.
 11. Na dzień dzisiejszy do pokrycia wkładu własnego parafii tegorocznych inwestycji pozostało 15 200 zł.
 12. Na cmentarzu, jak co roku, ustawiony został duży śmietnik. Proszę nadal o segregację śmieci od bioodpadów, które wyrzucamy do zielonego pojemnika na cmentarzu.
 13. Zachęcam do zainteresowania się nowym numerem Tygodnika „Niedziela”, który wzbogacony jest o pismo „Bliżej życia wiary”.
1152

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00