mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Sty 22, 2024

Ogłoszenia Parafialne 21.01.2024 – III Niedziela Zwykła

  1. Biuro parafialne na czas kolędowania będzie nieczynne wszystkie sprawy załatwiamy indywidualnie.
  2. Trwamy w czasie wizyty duszpasterskiej w domach parafian, plan kolędowania został umieszczony na stronie internetowej parafii i na Facebooku.
  3. W każdy wtorek w kościele parafialnym odprawiana jest Msza św. wotywna z nabożeństwem do św. Mikołaja Bpa. W tym czasie będą powierzane prośby wiernych wcześniej wypisane i złożone przy ołtarzu św. Mikołaja i Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie następuje uczczenie relikwii św. Mikołaja poprzez ucałowanie.
  4. Dzisiaj w 3 niedzielę miesiąca przeprowadzamy zbiórkę do puszek na cele dobroczynne.
  5. Dziękuję parafianom oraz osobom koordynującym za pomoc w pielęgnacji kościoła i kaplicy: Apolonia Wantowska, Teresa Prusińska z rodziną, pozostałych parafian zachęcamy do wzięcia udziału w cotygodniowej pielęgnacji naszych świątyń pozostałych członków naszej wspólnoty parafialnej – P. Iwona Karolewska i Barbara Opałka prowadzą listę osób i rodzin wpisujących się w troskę o świątynię - Dom Boży.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu w ramach kolekty. Wszystkie ofiary przeznaczamy na funkcjonowanie parafii i realizowanie inwestycji. Dziękuję ofiarodawcom indywidualnym: Państwu Wierzbowskim Łysomic oraz Państwu Tołkanowicz z Papowa Toruńskiego.
  7. W niedzielę 4 lutego nastąpi podsumowanie roku 2023 i zostaną przedstawione plany na rok bieżący.
  8. W niedzielę 4 lutego zapraszamy na Mszę św. spotkanie o godz. 12.00 rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  9. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką, nowym numerem tygodnika Niedziela, kwartalnikiem Galilea, ofiary za gazety wrzucamy do skarbon.
  10. W ubiegłym tygodniu na miejsce spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisława Rosłańca z Zakrzewka oraz śp. Pawła Norkowskiego z Torunia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
296

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00