mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 12:00, 18:00, Łysomice: 9:00, 10:30
Kwi 14, 2024

Ogłoszenia Parafialne 14.04.2024 – III Niedziela Wielkanocy

 1. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy dzisiaj wykładowcę WSD w Toruniu ks. Prof. Krzysztofa Krzemińskiego wraz z klerykami w ramach niedzieli powołaniowej. Dzisiejsze ofiary z kolekty przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
 2. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od godz. 15.00-16.30.
 3. W każdy wtorek w kościele parafialnym odprawiana jest Msza św. wotywna z nabożeństwem do św. Mikołaja Bpa. W tym czasie będą powierzane prośby wiernych wcześniej wypisane i złożone przy ołtarzu św. Mikołaja i Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie następuje uczczenie relikwii św. Mikołaja poprzez ucałowanie.
 4. We wtorek o godz. 18.30 zapraszamy na Krąg Biblijny.
 5. W sobotę na godz. 19.00 zapraszam członków Rady Duszpasterskiej na spotkanie w Plebanii.
 6. W sobotę na 19.00 zapraszamy wspólnotę Magnificat do plebanii na spotkanie.
 7. Za tydzień w niedzielę zapraszamy młodzież II roku przygotowania na Mszę św. o godz. 12.00 i na spotkanie.
 8. Za tydzień w 3 niedzielę miesiąca trwać będzie zbiórka do puszek na cele dobroczynne w naszej parafii.
 9. Dziękuję parafianom oraz osobom koordynującym za pomoc w pielęgnacji kościoła i kaplicy: Ewie i Sławomirowi Szałkowskim. Pozostałych parafian zachęcamy do wzięcia udziału w cotygodniowej pielęgnacji naszych świątyń pozostałych członków naszej wspólnoty parafialnej – P. Iwona Karolewska i Barbara Opałka prowadzą listę osób i rodzin wpisujących się w troskę o świątynię - Dom Boży.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu w ramach kolekty. Wszystkie ofiary przeznaczamy na funkcjonowanie parafii oraz na instalację nowego instrumentu organowego w kościele. Dziękuję ofiarodawcom indywidualnym: P. Ewie Dziopa, Mateuszowi Rydel-Leszkowskiemu z Łysomic, P. Apolonii Wantowskiej z Papowa Toruńskiego.
 11. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką, również w kaplicy dostępny jest nowym numerem tygodnika Niedziela, ofiary za gazety wrzucamy do skarbon
349

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 12:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00, 10:30
dni powszednie:
17:00