mapPapowo Toruńskie
Łysomice
mapMsze Święte
ndz. i św. Papowo Tor.: 7:30, 11:00, 18:00, Łysomice: 9:00
Cze 26, 2022

Ogłoszenia Parafialne 26.06.2022 – XIII Niedziela Zwykła

 1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w kościele i w kaplicy ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w łączności ze Mszą św.
 2. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek od godz. 15.00-16.30.
 3. We wtorek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
 4. W I piątek okazja do spowiedzi w Łysomicach od. godz. 16.00-17.00 w Papowie Toruńskim od 17.00-18.00.
 5. W I sobotę miesiąca Róże Różańcowe w kaplicy i w kościele pół godz. przed Mszą św. odmawiają różaniec, na który serdecznie zapraszamy.
 6. Za 2 tygodnie w I poniedziałek miesiąca 4 lipca o godz. 18.30 zapraszamy wszystkich mężczyzn na męski różaniec prowadzony przez Męski Pluton Różańca.
 7. Od następnej niedzieli, na czas wakacji, czyli do końca sierpnia, nie będzie w Łysomicach w niedzielę Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast Suma parafialna w Papowie Toruńskim odprawiana będzie godzinę wcześniej czyli o 11.00 zamiast o 12.00.
 8. Trwa przyjmowanie jako kandydatów na ministrantów w naszej parafii chłopców, którzy zgłaszają się w zakrystii do księży. Rodziców prosimy o wsparcie dzieci w ich pragnieniu i wyrażanie zgody na służbę przy Ołtarzu Pańskim.
 9. Do końca czerwca trwa nabór kandydatów do bierzmowania rok I (zgłaszają się absolwenci szkoły podstawowej).
 10. Dziękuję parafianom Marzenie Czopek z córkami Kornelią i Żanetą, Barbarze Denis oraz osobom koordynującym za pomoc w pielęgnacji kościoła i kaplicy. Zapraszam do wzięcia udziału w cotygodniowej pielęgnacji naszych świątyń – P. Iwona Karolewska i Barbara Opałka prowadzą listę osób i rodzin wpisujących się w troskę o świątynię-Dom Boży.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień w ramach kolekty.
 12. Na cele dobroczynne w naszej parafii w ubiegłym tygodniu zebraliśmy 723 zł.
 13. Dziękuję członkom Kapituły Dobroczynnej: Elżbiecie Opiłowskiej, Marzenie Walter, Iwonie Karolewskiej, Łukaszowi Błaszkiewiczowi i Zbigniewowi Szczepańskiemu za zorganizowanie wczorajszego wydarzenie „Randka dla Męża i Żony, Mamy i Taty”, która będzie wydarzeniem organizowanym dla małżonków i rodziców, co roku, w sobotę tuż po zakończeniu roku szkolnego dzieci.
 14. Zachęcam do zainteresowania się nowym numerem Tygodnika „Niedziela”
399

Msze święte

Papowo Toruńskie

niedziele i święta:
7:30, 11:00, 18:00
dni powszednie:
18:00

 

Łysomice

niedziele i święta:
9:00
dni powszednie:
17:00